Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

Gal kas žinote kokią funkciją organizme atlieka didžioji taukinė?klausiau googlės, bet atsakymo negavau...

Labai man dešinį šoną pradėjo skaudėti, nežinau kas tai galėtų būti. (Iki operacijos skaudėjo kairį šoną) dabar dešinį ten kur taukinė buvo.

Visko primąstau doh.gif bijau, kad per mėnesį bus jau vėžinių ląstelių priaugę bijau.gif
Nepaklausiau gyd.išvažiavau į sanatoriją, nesileidau chemijos po 2sav.kaip ji patarė. Jau mėnuo praėjo. Aišku, guodžiu save tik tuo, kad tikrai po sanatorijos atsigavau kažkiek. Susitaikiau su diagnoze.....
O vėliau ir pati gydytoja išvažiuojant pasakė "labai didelės įtakos neturės"....


Ir dar, Ar tiesa, kad jei stipriai pykina,(chemoterapijos nebuvo) tai rodo, kad auga vėžys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonilė: 04 spalio 2014 - 22:06
Sveikos merginos,nelabai aš čia į temą,bet gal galėtų kuri vilnietė parašyti až kaip iš autobusų stoties,su kokiu autobusu ar troleibusu nuvykti iki Santariškių onkologinio.Siunčia mane čia gydytis,antrad.važiuosiu konsultacijai,bet kadangi negyvenu čia,tai gal kuri parašys,kaip nusigauti iki ten.Ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2014 10 05, 01:37)
Sveikos merginos,nelabai aš čia į temą,bet gal galėtų kuri vilnietė parašyti až kaip iš autobusų stoties,su kokiu autobusu ar troleibusu nuvykti iki Santariškių onkologinio.Siunčia mane čia gydytis,antrad.važiuosiu konsultacijai,bet kadangi negyvenu čia,tai gal kuri parašys,kaip nusigauti iki ten.Ačiū labai.

Aš ne vilnietė, bet žinau, kad važiuoja 1 G, 2G autobusai expresas
Važiuoja labai dažnai


http://stops.lt/viln...pressbus/1g/a-b
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonilė: 05 spalio 2014 - 07:53
QUOTE(jurave @ 2014 10 05, 00:37)
Sveikos merginos,nelabai aš čia į temą,bet gal galėtų kuri vilnietė parašyti až kaip iš autobusų stoties,su kokiu autobusu ar troleibusu nuvykti iki Santariškių onkologinio.Siunčia mane čia gydytis,antrad.važiuosiu konsultacijai,bet kadangi negyvenu čia,tai gal kuri parašys,kaip nusigauti iki ten.Ačiū labai.

1G. Nevažiuokite 2G, nes jis aplink visą Vilnių važiuoja iki Santariškių ir trunka du kartus ilgiau, jei ne daugiau.
Papildyta:
QUOTE(Leonilė @ 2014 10 04, 22:05)
Nepaklausiau gyd.išvažiavau į sanatoriją, nesileidau chemijos po 2sav.kaip ji patarė. Jau mėnuo praėjo. Aišku, guodžiu save tik tuo, kad tikrai po sanatorijos atsigavau kažkiek. Susitaikiau su diagnoze.....
O vėliau ir pati gydytoja išvažiuojant pasakė "labai didelės įtakos neturės"....
Ir dar, Ar tiesa, kad jei stipriai pykina,(chemoterapijos nebuvo) tai rodo, kad auga vėžys?

Šiaip tai per drąsi jūsų saviveikla - aš taip nedaryčiau.

O dėl pykinimo, tai niekas to negali pasakyti, gali būti paprasčiausiai nerviniu pagrindu, gali būti intoksikacija po chemijos ir tt, kai žnypliuotis keroja, labai ilgai niekas nieko nejaučia.

Jėzau, kaip man dėl Nidos neramu.... nors kas kokią žinelę praneštų. Juk buvo tyrimai rugsėjo pradžioj...

patarkite ir man: kaip sustiprėti? Silpna , nes labai nedidelius atstumus paeinu , iškart pavargstu, širdis dunda (nedusina), po švitinimo niekaip neatsistato stiprumas kojose, silpnos, linksta kaip vatinės....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 05 spalio 2014 - 08:27
QUOTE(willow @ 2014 10 05, 08:25)

Papildyta:

Šiaip tai per drąsi jūsų saviveikla - aš taip nedaryčiau.



Normalu gi po mėnesio ar net daugiau chemiją pradėt leistis. Ir sanatorijoj būdama mačiau moterų, gyvenau net su viena, kurios po operacijos tiesiai į sanatoriją keliavo, o ne į stacionarą lašintis chemoterapijos, taip kad gal nieko čia drąsaus ir anokia saviveikla, mano galva.

Leonile, pykino ir mane. Tikriausiai nerviniu pagrindu. Bet būdavo pietus valgau ir iš niekur nieko staigiai supykina vos ne iki vėmimo. Bet praėjo. Man aiškino, kad organizmas prisitaiko prie hormoninio fono pasikeitusio ir t.t., todėl gali būti pykinimas, galvos skausmas ir dar daug visko. Ir dar daug priežasčių galima prisigalvot ir prispekuliuot, nebūtinai vėžį. Pvz.: didžiulė ką tik atlikta operacija. Pilnai viskas sugyja tik per 8 mėn (chirurgė sakė), tai ko norėt po mėnesio... Dar į vėžiuko augimo temą skaičiau, kad per tris mėnesius G3 piktybiškumo kiaušidžių navikas paauga 2,5 cm (bet jau neatsimenu nei kur skaičiau, gal sugalvojau ar susapnavau, bet gal ir ne), tai jei ta logika vadovautumėmės, per mėnesį tiek neužaugs, kad simptomus pradėtų kelti.

Et, nežinau ar paguodžiau, sunkus metas tau, visos tą praėjom, kai kiekvienas skausmelis atrodo vėžys. Man jau po truputį praeina ta mąstysena, bet reikėjo pusmečio, kitiems gal niekad ir nepraeina. Su laiku aprimsi, jau dabar sakei, kad susitaikei su diagnoze. Nuvažiuosi pas chemoterapeutę, gal ta kažką gero pasakys, kad aprimtum, pradėsi gydytis, įsivažiuosi ir viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
Aha del nidos neramu.truksta man jos protingu minciu ir patarimu.o ju visada reikia ji musu plautininku viltis....Willow gal tiesiog laiko reikia.jau tiek laiko ant chemiju.kazkuom gal ir pastiprint organizma reiketu.kaip su apetitu?Leonile po visu operaciju chemija pradeda po 3-4 savaites.tai manau pas jus tikrai viskas normaliai.Sustiprejot ir stosit i kova su znyplium.Vis galvoju kad sergant sia liga visada bet koks skausmelis asocijuojasi su v....Va sakau vyrui spranda pradejo skaudet.tai patys gydytojai.sako o kas ten gali buti aisku mts. verysad.gif .Nors dabar ir skausmas sumazejo.o zmogus vis tiek galvoji apie blogiausia.nes jau pradzioj taip pasakyta buvo...Lauksim tyrimu.Visom sveikatos.grazios dienos dabar.spalvotos.
Atsakyti
Apetito nėr. Svoris po truputį krenta toliau. Per pora nepilnų mėn nulėkė 12kg (žinoma, atsargų dar yra blush2.gif , bet tendencija neramina), jei skrandis negurgtų, tai ir nevalgyčiau. Rytais lengvai apima šleikštulys, (ypač kai išgeriu KCl, slaugės kardiologiniam sakė, jog gali ir nuo jo papykinti) kartais galvą paskauda, šonkaulį dešinį, nes tik ant dešinės pusės miegot galiu, nuo kosulio kartais paskauda nugarą (plaučius?), neskiriu, kuris kosėjimas nuo mts ir kuris nuo embolijos.... Nerimo pilna, tyrimų jokių negaliu daryt su kontrastu, kol kreatininas neatsistatė, ryt konsultacija pas nefrologą, jėgų nėr... Reiktų pas šeimos pasitikrint K, ENG, krešumo rodiklius, nebeturiu sveikatos važiuot....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 05 spalio 2014 - 11:17
QUOTE(willow @ 2014 10 05, 12:16)


laikykitės willow, aišku sunku, aišku tų jėgų nėra, bet gi gyvas į žemę nelysi. Ilsėkitės, na negalit daug vaikščiot, gulinėkit, jei galite skaitinėkit, filmus žiūrėkit, pilnas internetas, aš kai užsėdu kokį serialą online ir laiką užmuši taip 4u.gif Kuo daugiau malonesnės veiklos sau reikia rast ir valgyt, kai svoris krenta nesvarbu ką, svarbu valgyt, gal kokio visai nesveiko maisto pvz. norėtųsi, gal net deserto 4u.gif

o negalima į namus išsikviest sesutę, kad kraujo paimtų, nereiktų eit iki ligoninės, nežinau ar tokia paslauga yra, bet jei pasiklausus g.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 10 05, 12:16)
Apetito nėr. Svoris po truputį krenta toliau. Per pora nepilnų mėn nulėkė 12kg (žinoma, atsargų dar yra blush2.gif , bet tendencija neramina), jei skrandis negurgtų, tai ir nevalgyčiau. Rytais lengvai apima šleikštulys, (ypač kai išgeriu KCl, slaugės kardiologiniam sakė, jog gali ir nuo jo papykinti) kartais galvą paskauda, šonkaulį dešinį, nes tik ant dešinės pusės miegot galiu, nuo kosulio kartais paskauda nugarą (plaučius?), neskiriu, kuris kosėjimas nuo mts ir kuris nuo embolijos.... Nerimo pilna, tyrimų jokių negaliu daryt su kontrastu, kol kreatininas neatsistatė, ryt konsultacija pas nefrologą, jėgų nėr... Reiktų pas šeimos pasitikrint K, ENG, krešumo rodiklius, nebeturiu sveikatos važiuot....

Megace del svorio del apetito neisrase?Maniskis karts nuo karto pageria.nes su svoriu irgi tragedija.Pelyno arbata virdavau.jei nepades tai gal nors nepakenks.Lasiniu gerai butu pastatyti.gal kokiu zoleliu pagerti g.gif Reik sustipreti willow blink.gif
Atsakyti
Idut, man atrodo, kad megace kraują tirština. man dabar būtų peilis....
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 10 05, 18:33)
Idut, man atrodo, kad megace kraują tirština. man dabar būtų peilis....

info neradau.kad tirstintu.bet kad padeda tikrai.ant maniskio po keiu dienu jau poveikis buna.nors instrukcijoj raso .kad po dvieju menesiu.Gal paklauskit pas gydytoja
Atsakyti
Ačiū visoms už palaikymą, padrąsinimą 4u.gif
Sveikatos visoms! daugiau nieko mums ir nereikia... irnesakyk.gif
Atsakyti