Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 50

QUOTE(willow @ 2014 10 05, 08:25)

Jėzau, kaip man dėl Nidos neramu.... nors kas kokią žinelę praneštų. Juk buvo tyrimai rugsėjo pradžioj...

patarkite ir man: kaip sustiprėti? Silpna , nes labai nedidelius atstumus paeinu , iškart pavargstu, širdis dunda (nedusina), po švitinimo niekaip neatsistato stiprumas kojose, silpnos, linksta kaip vatinės....

Ir aš labai dėl jos galvą suku unsure.gif
Mums lai žemuogės padeda. Kažkaip kelias dienas po stiklinę suvalgo ir atrodo, kad jėgų lyg padaugėjo.
Pas mus kol kas naujienos liūdnos-augliai plinta ir tokiu tempu, kad net baisu. Šiandien akivaizdžiai įsitikinau, kad tikrai po truputį paralyžuoja nuo kaklo žemyn, tik šį kartą kitą pusę verysad.gif verysad.gif(Pagal ankstesnę patirtį liko vos kelios dienos). Tuo tarpu gydytoja žiūri klausiamai į mane, ar nepasiūlė JAV kitų vaistų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 10 05, 17:39)
info neradau.kad tirstintu.bet kad padeda tikrai.ant maniskio po keiu dienu jau poveikis buna.nors instrukcijoj raso .kad po dvieju menesiu.Gal paklauskit pas gydytoja

Iš megace lapelio:

Megace vartoti negalima:
jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) megestroliui arba bet kuriai pagalbinei Megace geriamosios suspensijos medžiagai;
jeigu esate nėščia, planuojate pastoti arba žindote kūdikį;
jeigu sergate (esate sirgusi) tromboflebitu (liga, kai venose susidaro kraujo krešulių);

Pas mane yra dešinėj kojoj trombų židiniai... dabar Santariškėse darė echo ir nustatė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 05 spalio 2014 - 19:46
Labukas... Mamyte geria chemija nexavar,blogai labai jaučiasi,apetito nera ,viduriuoja,pykina,silpna,tik y tualetą nueina ir atgal y lova...nesuprantu čia nuo chemijos ar čia jis taip progresuoja...
Sveikatos daug daug mergytės jums ir jūsų artimiesiems!
Atsakyti
NERA, tik laikykitės ir palaikykit dvasią. Suprantu pagal save, kaip sunku, kai atrodo prošvaisčių vis nėr ir nėr, bet lieka tikėjimas, kažkur toli, giliai, bet lieka. Greičiau gaut jums atsakymus iš užsienio daktarų.
Atsakyti
NERA, apkabinu jus, meldžiuosi 4u.gif

willow, stiprėkit, ilsėkitės 4u.gif Dėl trombozės ar nešiojat elastines kojines? Arba elastinis bintas, pigesnis variantas, pagrinde jį naudoja vyras, nes kojinių pats tamprių apsiauti negali. Silnumas vyrui dažnas svečias, dabar dar silpniau nuo chemijos. Ypač buvo hb pakritus ir silpna ir pulsas dažniau šoko, tamsėjo akyse, 80 buvo pora savaičių, paskuj iki 66 krito, palašino kraują atsistatė sustiprėjo. Tiesa jam yra polineuropatija, padeda kineziterapija, stiprinimas kojų raumenų, nervams impulsas. Rankoms ergoterapiniai pratimai.
Dėl širdelės geria stiprinančius vaistus, pulsą mažinančius, bet turbūt vartojat ir jūs. Laikykitės.

QUOTE(Caskada @ 2014 10 03, 10:29)
O gal issipasakojus legviau pasidaro, bent jau man tai taip..
Esu skaiciusi, kad sitie augliai megsta ataugti i piktybiskesnius sad.gif
Neoperavo mano draugo, per daug pavojinga, tai gavo svitinima, chemijos neprireike, nes gerai pasidavei svitinimui. Po diagnozes praejo jau metai.. Salutiniai didziausi tai siek tiek suprastejusi atmintis ir epilepsiniai priepuoliai... siek tiek suletejas suvokimas, bet cia gal ir del vaistu, kurie slopina.. Tikrinames kas tris menesius.. taip pat daremes ir DLV.

Sveikatos visiems ligoniukams  4u.gif
Lengviau, tik kartais atrodo, kad apie nieką kitą nekalbu, kaip ligos. Ratas sukasi nuolat. Gal iliuzija, kad mažiau kalbant, mažiau ir ligos, naivu.
Epilepsija taip pat silpnina atmintį. Sesei epilepsija taip pat atsirado, prieš antrą operaciją sustiprėjo. Taip pat operacijos pasekmė atmintis, sesei dar kalba sulėtėjus, akiplotis. Bet tai nėr ko norėti, liesta smegenys, dar ne tiek šalutinių gydytojas pripasakojo, džiaugiamės tuo ką turim.

Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 10 05, 20:48)
Gal iliuzija, kad mažiau kalbant, mažiau ir ligos...

man dabar panašiai, nes ligos tiek, kad ne visada noriis apie ją rašyt ir kalbėt. Tik nuojautų negerų pilna.

Nešioju aš kojinę, tik ne visada, kažkaip atsiynioja ties šlaunim ir įsirėžia į ją, tai ilgesnius atstumus kai einu/važiuoju, nededu. Širdžiai naudoju tik KCl, nes pulsas normalus, lašiukus pasiurbčioju.
Atsakyti
willow, dėl maisto pamiršau. Atraskit kas sumažina blogumą. Vyrą po paskutinės chemijos labai dažnai pykindavo, tik jam sumažėja kai valgo. Dažnai skoniai keičiasi ir norisi kažko neįprasto, bet padeda, rūgštaus, sūraus ir pan. Spėju jam susiję ne tik su chemija, bet ir trigliceridų kilimais. Dabar vėl pakritę, kiek mažiau, bet nuo chemijos vėl pykina.
Vyras geria stiprinimui trimetazidine actavis 35 ir procoralan (kiek muša pulsą, tai pamažina, jei normalus), kardiologas paskyrė. Pulsui metroprololis.
Po kiek jums dabar fraxiparino?
Nuojautas vykit šalin, kad ir kaip aplink mintys raizgosi, atsipalaidavimo daugiau reikia. Nors pačiai ir nevisada pavyksta, kaip norėtųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 05 spalio 2014 - 21:00
Vakar buvau sode. Pavasarį vėlokai pasodinau topinambų, tik dar jie pas mane nežydi. Turbūt jau nespės. Bet vakar pažiūrėjau kokios ten tos bulvės auga (esu valgiusi tik kažkada vaikystėje). Pakasiau, paragavau, visai nieko. Gal bus įdomu paskaityti, įkeliu nuorodą http://www.agroakade...nkyste/?SId=793 .
Neseniai turėjau operaciją, tai ligoninėje pirkau kojines specialias dėl trombų profilaktikos, padas jų toks kiauras. Matavo kojos ilgį ir berods blauzdos plotį. Tai aptempia labai gerai. Norėjau pasakyti, kad gal reikia labai atitaikyti dydį.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2014 10 06, 08:28)
Vakar buvau sode. Pavasarį vėlokai  pasodinau topinambų, tik dar jie pas mane nežydi. Turbūt jau nespės. Bet vakar pažiūrėjau kokios ten tos bulvės auga (esu valgiusi tik kažkada vaikystėje). Pakasiau, paragavau, visai nieko. Gal bus įdomu paskaityti, įkeliu nuorodą http://www.agroakade...nkyste/?SId=793 .
Neseniai turėjau operaciją, tai ligoninėje pirkau kojines specialias dėl trombų profilaktikos, padas jų toks kiauras. Matavo kojos ilgį ir berods blauzdos plotį. Tai aptempia labai gerai. Norėjau pasakyti, kad gal reikia labai atitaikyti dydį.

as praitais metais net ziema vaziuodavau kasti ju.sniega nubraukiu ir iskasu.vyrui sultis spausdavau.nelabai jos vienos skanios.bet su morkom pamaisydavau tai gerdavo.Tik nuo ju labai vidurius pucia blush2.gif ,tai jei kas turi kokiu problemu gal ne tinka.Gal gali kas parasyti apie ta kaulu skenavimo tyrima?Jis pavojingas g.gif NERA apkabinu...
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 10 06, 08:40)
as praitais metais net ziema vaziuodavau kasti ju.sniega nubraukiu ir iskasu.vyrui sultis spausdavau.nelabai jos vienos skanios.bet su morkom pamaisydavau tai gerdavo.Tik nuo ju labai vidurius pucia blush2.gif ,tai jei kas turi kokiu problemu gal ne tinka.Gal gali kas parasyti apie ta kaulu skenavimo tyrima?Jis pavojingas g.gif NERA apkabinu...


ida scintigrama darys? Jei taip, tai pavojingas ne daugiau nei kiti, tik rekomenduojama prie vaiku nebut tą dieną, pats tyrimas, kaip ir kiti, guli į tą lovą ir virš tavęs dėžė važineja ir skenuoja, esu darius ne vieną kartą tik limfmazgius man žiūrėjo, esu net tą pačią dieną du kart skenuota, nes pirmu kartu nelabai aiškiai gavosi, nieko baisus, tikrai 4u.gif
Atsakyti
Mums viena giminaitė papasakojo apie tokį vieną grybą
http://www.grybai.ne...lt=zemes_taukai

Aprašo, kad jis naudojamas gydyti piktybinius navikus, užpilamas spiritų, palaikomas apie kelias savaites ir paskui po 3 valgomus šaukštus į dieną reikia gerti (vartojimo ir gydymo schemas galima rasti internete). Mes sau kaip atsargai palikome ir tokį variantą, o ką.... jei jau visai vaistų nėra, reikia tada liaudies medicina bandyti....nejaugi sedėt rankas sudėjus.... Kiek girdėjau, brangiai jį parduoda, po kelis šimtus litų už pusę litro užpiltinės, net nežinočiau dabar kur ir pirkti, bet jei kam įdomu, galiu pasidomėti pas tuos, kurie vartoja, iš kur jie ima....

NERA, žemuogės va kažkiek padėjo, tai gal rimtai, pabandykite tą grybą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2014 10 06, 10:15)
ida scintigrama darys? Jei taip, tai pavojingas ne daugiau nei kiti, tik rekomenduojama prie vaiku nebut tą dieną, pats tyrimas, kaip ir kiti, guli į tą lovą ir virš tavęs dėžė važineja ir skenuoja, esu darius ne vieną kartą tik limfmazgius man žiūrėjo, esu net tą pačią dieną du kart skenuota, nes pirmu kartu nelabai aiškiai gavosi, nieko baisus, tikrai  4u.gif


Tik ilgai užtrunka. Nes prieš skenavimą suleidžia į veną tą medžiagą ir paskui reikia gerti daug vandens ir laukti lyg tai 2 valandas pakol ji pasiskirstys.
Atsakyti