Įkraunama...
Įkraunama...

Streptokarpai (20)

QUOTE(rusma @ 2014 11 24, 16:58)
rekordininkas. Liepos pradžioje jis dar buvo lapas.

Tikrai kad rekordininkas...pas mane yra fragmentų liepos-rugpjūčio mėn tik su lendančiais vaikučiais.

Mane labai nuvylė CF-Assol . Nežinau ar jau trenkti į šiukšlinę, ar palaukti pavasario g.gif man net nepanašus į save, spinduliai išsilieję...kiba koks sėjinukas g.gif

Jis man kaip koks laukinis biggrin.gif
user posted imageuser posted image






Atsakyti
QUOTE(Vidam @ 2014 11 24, 19:10)
Mane labai nuvylė CF-Assol . Nežinau ar jau trenkti į šiukšlinę, ar palaukti pavasario  g.gif man net nepanašus į save, spinduliai išsilieję...

pas Jus atrodo ne mano vaikas šitos veislės g.gif Ar jau ir pati nepamenu kur ką ant svieto paleidau.

Sakyčiau, palaukit pavasario, čia gal iškreiptas rudeninis žydėjimas greičiau, nei kokie nukrypimai nuo veislės. Nors pripažįstu, kad ir man šita veislė lūkesčių pilnai nepateisino. CF Alla be proto faina, o tada jau iš Assol tikėjausi dar daugiau, bet tokia gan keistoka jinai ir kitų nuotraukose man atrodė gražesnė nei reali blush2.gif Bet pagal proporcijas tai žiedai tikrai didesni buvo, spalva gal ir panaši...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusma: 24 lapkričio 2014 - 18:21
QUOTE(rusma @ 2014 11 24, 18:20)
pas Jus atrodo ne mano vaikas šitos veislės  g.gif Ar jau ir pati nepamenu kur ką ant svieto paleidau.

Ir taip stebiuosiu jūsų atmintimi, šitiek vaikų išleisti į pasaulį ir dar atsiminti kur iškeliauja thumbup.gif Maniškė CF-Assol latviukė smile.gif Lapas tai gal per didelis užaugęs , bet žiedukai jos nedideli, proporcijos nėra visiškai schmoll.gif ir patys žiedai ne tokie kokių tikėjausi. Gaila ausrazs dingusi, nes man atrodo ir ji ėmė Assol, vienintelė veislė kurios abi norėjom biggrin.gif dėl kitų skonis išsiskyrė. Gal tegu kėpso, pažiūrėsim kas čia iš jos bus, gal netiko trąšos ar dar kas...
Atsakyti
QUOTE(Vidam @ 2014 11 24, 20:54)
Gal tegu kėpso, pažiūrėsim kas čia iš jos bus, gal netiko trąšos ar dar kas...

pirmiausiai šviesos mažai dabar - tai dažnai daug kas kvailioja, o žiedai tai visų veislių mažesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusma: 24 lapkričio 2014 - 20:11
Viskas su misiais, iš pereito puslapio nebeišrenku. Net trijų neišrenku, beveik visų noriu biggrin.gif

Man net tas laukinis ružavas visai pusė velnio. Tik gal, aišku, ne tada, kai vietos ant palangių trūksta biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai rinkčiau misium Pula wub.gif
Atsakyti
Pritariu , nes tikrai gražus toks saldainiukas wub.gif turėtų gražiai atrodyti kitais metais, kai suaugs ir turės kepurėlę smile.gif ( Pula, tai gal mergaitė g.gif )
Atsakyti
Bet streptokarpas tai vyriškas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2014 11 25, 09:21)
Bet streptokarpas tai vyriškas biggrin.gif

Na kaip pažiūrėsi mirksiukas.gif streptokarpai bendras pavadinimas, o pagal vardus yra mergaitės ir berniukai tongue.gif
Man kartais savaime, kai rodau saviškius pasisako ji arba jis biggrin.gif
Pvz. sakau va kokia mano Kerėtoja graži wub.gif o kažkaip Kerėtoja gražus neskamba biggrin.gif
Atsakyti
Žavi Pula wub.gif

Pasmane nušvito saulytė - Keigetsu
user posted image
Atsakyti
Tikra saulytė wub.gif atrodo net šviečia viduriukas. Gražu geltona ryški spalva, tik gaila kad reta strepsuose.
Atsakyti
Labai labai grazi Pula wub.gif Su mielu noru dziaugciaus jos ziedais pas save wub.gif Nedaug groziu atsilieka ir is tolo sviecia Keigetsu wub.gif Pakelia nuotaika tokios grazios spalvos niuria diena thumbup.gif
Atsakyti