Įkraunama...
Įkraunama...

Streptokarpai (20)

user posted image prazydo pirmasis ziedelis dee,man tai grazutis toks,ryskus.user posted image o cia ds margarita pradejo lengvai garbanotis 4u.gif
Atsakyti
Misius fyfa, misius fyfa, visos fyfos nori į mises! biggrin.gif
Atsakyti
Kaip laikotės strepsininkės ? ar gyvi augintiniai? Mes laikomės normaliai, perdžiovinu,palaistau ir vėl viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Laikomės. Su dar nepersodintais seniais doh.gif blush2.gif
Guidelines vis dar žydi be perstojo wub.gif Šiaip vienas kitas jaunimo žiedelis sužiba.
Atsakyti
Mano du tada pasodinti lapai gyvi, bet komoje - nei pirmyn, nei atgal, kūpso sau po maišiukais ir darko interjerą biggrin.gif Bet nemiršta. Tas teikia vilčių. Kai pagalvoji, ne už kalnų tas pavasaris, kas čia yr, du su puse mėnesiuko biggrin.gif
Atsakyti
Guidelines šaunuolė wub.gif Pas mane iš senių niekas nebežydi schmoll.gif.

Noa tikrai , kiek čia liko iki to pavasario irnesakyk.gif Po kalėdų pradės ilgėti dienos , žiūrėk ir apsivaikuos tavo lapai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidam @ 2014 12 07, 22:07)
Pas mane iš senių niekas nebežydi schmoll.gif.

vaikai tai nuolat vienas kitas bando kišti spalvotą snapą ant ilgo koto, bet gauna žirklėm per galvą ir užmiega...

Laukiam pavasario biggrin.gif
Atsakyti
O mano jauniklių žiedų net karpyti nereikia.Namuose labai sausa,tai patys nudžiūsta.Žiedų kol kas neturiu nei vieno,nykuma ant palangės.Tik galiu pasdžiaugti,kad nenumiro nei vienas,tikiuosi,kad visus išlaikysiu.
Atsakyti
Na tai šaunu, kad gyvuojam 4u.gif
Aš tai naujokam nekirpsiu žiedų... schmoll.gif jei tik sumanys koks pasirodyti,tai leisiu,nes labai jau maga pamatyti smile.gif
Pagal mane šiemet ne kokios žiemojimo sąlygos,nes radiatoriai karšti, langai sandarūs,tai jie negali ilsėtis.Nori augti- diena per trumpa, šviesos maža. Bet gal tik man taip atrodo g.gif nes ant strepsų nesimato kad būtų labai jau nepatenkinti. Kelis kartus palaisčiau kalio trąšomis, kad būtų stipresni. Mano ūkis man perdidelis.Kai buvo perpus mažiau, tai kiekvieną aptūpinėdavau,apžiūrėdavau, o dabar tik palaistau. Kiti liko bevardžiai,nes nužydėjus neužsirašiau. Reiks pavasariop reviziją daryti smile.gif
Aš net ir bijau laukti pavasario,kad vėl kokia kvaraba neprisikabintų ir neišguldytų maniškių.
Atsakyti
user posted image

Pasirodau kaip mano kūdikiai auga.Kas su jais daryti?Tuoj už motininį lapą bus didesni.Atskyrinėti lyg ir ankstoka,dar diena per trumpa,namie baisiai sausa.Taip laikyti vėl nesinori,nugeltonuos kaip pernai.Duokit protingą patarimą.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2014 12 10, 20:23)
Duokit protingą patarimą.


aš skirsčiau savus praeitą savaitgalį. Kaip ir nieko. Na yra dar variantas pašalint mot. lapą, palikt dar kiek laiko vaikus ir juos truputį tręšti. Bet ar po to bus lengva išskirstyti - priklauso nuo substrato. Anglai taip augina - kuokštą biggrin.gif .

Šiaip manyčiau, kad nereikia bijoti. Jie kuo jaunesni, tuo gyvybingesni. Va senos skrotelės tokiu metu nedraskyčiau. Bet vaikus tai ramiai sodinu kiekvienais metais ir lapkritį, ir per kalėdas, ir sausį ir kada tik man reikia blush2.gif Aišku atskyrus reikėtų statyt arčiausiai šviesos šaltinio - ar prie stiklo ar po lempa ir minčių neuždėt maišelio arba nesukišt į tortinę ar šiltnamį man nekiltų... Bet yra gi ir tokių mėgintojų ir kas čia protingiau - tikrai nežinau.
Atsakyti
Dėkinga už atsakymą 4u.gif .Kai tik bus išeiginės,tai ir skirstysiu,kaip tik per kelias dienas žemukė pašils.Vis tiek tuoj diena pradės ilgėti,tai augs,ne kur dėsis.Susirinksiu šiltnamiukus,indelius,ir šoksiu į trąsą.Baisiai pasiilgau žemės darbų ax.gif,nors vazonikuose pasikapstysiu.
Atsakyti