Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas ir Krono liga

QUOTE(Saulene430 @ 2016 09 05, 14:17)
Sveiki. Tai dabar norit pasakyt, kad po imurano lieka tik pentasa ir biologine terapija? Daugiau nebėr vaistu kaip gydit? Man užteko imurano gal pusei metu, jau vartoju didžiausia doze, ir tai nebepadeda, tai reiškia kad mano kronas labai agresyvus ? Geriau 8 savaiciu kursą su prednisolone ir vistiek nepadėjo, gleivių vis dar yra, bet nevisada. Tik kad kraujas dingo... unsure.gif


nu nelabai ir yra tų vaistų. dar visada yra prednizolonas, bet esant infekcijos rizikai kartu skiria ir antibiotikus, yra tekę prednizoloną gerti ir pusę metų, ir ilgiau, kol apsitvarkė

imuranas man netiko, nes nukrisdavo leukocitai smarkiai, net nuo mažiausios dozės.

kai jau būna išbandyti visi vaistai, tada skiria biologinius

šiaip per stiprius paūmėjimus guldo į ligoninę ir dažniausiai apart įprastinio gydymo skiria prednizoloną, deksametazoną ir antibiotikus; dar operacijos lieka rezerve

bet jei nėra viduriavimo ir kraujo, tai tikriausiai dalinė remisija, o tai irgi neblogai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Anglessimo @ 2016 09 05, 14:28)
nu nelabai ir yra tų vaistų. dar visada yra prednizolonas, bet esant infekcijos rizikai kartu skiria ir antibiotikus, yra tekę prednizoloną gerti ir pusę metų, ir ilgiau, kol apsitvarkė

imuranas man netiko, nes nukrisdavo leukocitai smarkiai, net nuo mažiausios dozės.

kai jau būna išbandyti visi vaistai, tada skiria biologinius

šiaip per stiprius paūmėjimus guldo į ligoninę ir dažniausiai apart įprastinio gydymo skiria prednizoloną, deksametazoną ir antibiotikus; dar operacijos lieka rezerve

bet jei nėra viduriavimo ir kraujo, tai tikriausiai dalinė remisija, o tai irgi neblogai  4u.gif

Pagaliau sulaukiau kažkieno pasisakymu i mano žinutes cool.gif nelabai nusimanau as apie sia liga.. Per atkritimus niekada neturėjau viduriavimo. Tai is pradziu buvo kraujo, gleivių. Dabar liko tik gleives ir kartais tik matyt. Tai nera gal taip blogai cia man? g.gif deje, einu pas daktara tik po 3 savaiciu, nezinau ka pasakys, gal pakeis vaistus. Baisu, sergu kelis metus, o kas toliau su manim bus tai baisu ner pagalvot..
Papildyta:
O turbut apie vaikus tai galiu dabar tik eilinį karta pasvajot...
Atsakyti
ačiū už atsakymus! 4u.gif na, matyt, tikrai tiesiog reikėtų kitokių antibiotikų, nes šiuos jau ne pirmąkart vertoja. taip, deja, dažniausias daktarų atsakymas ir būna - mes jau ir taip jums duodam viską, ką turim geriausio, suprask, bioterapiją...
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2016 09 05, 15:12)
ačiū už atsakymus!  4u.gif na, matyt, tikrai tiesiog reikėtų kitokių antibiotikų, nes šiuos jau ne pirmąkart vertoja. taip, deja, dažniausias daktarų atsakymas ir būna - mes jau ir taip jums duodam viską, ką turim geriausio, suprask, bioterapiją...

Kiek metu jau sergate? Kaip su darbais? Darbinga dar ?
Atsakyti
QUOTE(Anglessimo @ 2016 09 05, 11:06)
o dėl imurano kartu su biologiniais apskritai daug ginčų, kiti šaltiniai imuraną rekomenduoja nutraukti prieš kelis mėnesius prieš pradedant biologinius, nes po tokio derinio daug atvejų užfiksuota ne Hodžkinso limfomos ir smarkios infekcijos (užsienio medicininiuose portaliuose išsamesnės info rasite).  Jei smarkiai viduriuoja, į ligoninę turėtų guldyti, eikite ir prašykite.

Vartoju įmuraną ir remikeidą. Dėl šito derinio ir limfonų skaitinėjau, dar per susitikimą klausiau. Lietuvoje kiek žinau jokio atvejo nebuvo.
Dėl JAV kiek ieškojau informacijos, labai mažai iš visų pacientų skaičiaus gaunančių remikeidą buvo užfiksuoti ne Hodžkino limfomos atvejai. Procentaliai skaičius labai mažas, ir tai daugiau vaikai/paaugliai yra rizikos grupėje.

QUOTE(mamulioka @ 2016 09 05, 15:12)
ačiū už atsakymus!  4u.gif na, matyt, tikrai tiesiog reikėtų kitokių antibiotikų, nes šiuos jau ne pirmąkart vertoja. taip, deja, dažniausias daktarų atsakymas ir būna - mes jau ir taip jums duodam viską, ką turim geriausio, suprask, bioterapiją...

Biologinė terapija vienas stipriausių metodų. Pentasą vartoju, veikia geriau negu Asacol.
Kiudelis kiek žinau tik Kaune konsultuoja. Iš Vilnius netoli iki Kauno juk :)
Atsakyti
QUOTE(Saulene430 @ 2016 09 05, 16:46)
Kiek metu jau sergate? Kaip su darbais? Darbinga dar ?

ne aš, vyras jau apie 20 metų serga. paskirtas invalidumas dalinis, na, darbingumas šiaip sau, būna dažnai silpna, dabar dar tas viduriavimas, operacijų turėjęs. na bet dirba visą darbo dieną, kartais nearbingumo lapelio prireikia
Papildyta:
QUOTE(Colomba @ 2016 09 05, 16:48)
Vartoju įmuraną ir remikeidą. Dėl šito derinio ir limfonų skaitinėjau, dar per susitikimą klausiau. Lietuvoje kiek žinau jokio atvejo nebuvo.
Dėl JAV kiek ieškojau informacijos, labai mažai iš visų pacientų skaičiaus gaunančių remikeidą buvo užfiksuoti ne Hodžkino limfomos atvejai. Procentaliai skaičius labai mažas, ir tai daugiau vaikai/paaugliai yra rizikos grupėje.
Biologinė terapija vienas stipriausių metodų. Pentasą vartoju, veikia geriau negu Asacol.
Kiudelis kiek žinau tik Kaune konsultuoja. Iš Vilnius netoli iki Kauno juk :)


na taip, kaip ir netoli. bet maniškį priverst dar kažkam pasirodyt... schmoll.gif labai nusivylęs mūsų medicina, juk net operuot nieks nenorėjo, kai danai šaukė, ko jūs delsėt, būtina operacija. na, gal bandysiu įtikinėt dėl antibiotikų pakeitimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2016 09 05, 16:15)
ne aš, vyras jau apie 20 metų serga. paskirtas invalidumas dalinis

Galima pasmalsauti kiek procentų? :)
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 09 05, 17:44)
Galima pasmalsauti kiek procentų? :)

bijau suklysti, gal net 50 proc. g.gif bet jo dar ir glaukoma gan nemaža, tai net nežinau, gal prisidėjo bent kažkiek prie bendro įvertinimo. šiemet eis vėl į komisiją, žiūrėsim, ką pasakys.
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2016 09 05, 16:54)
bijau suklysti, gal net 50 proc.  g.gif bet jo dar ir glaukoma gan nemaža, tai net nežinau, gal prisidėjo bent kažkiek prie bendro įvertinimo. šiemet eis vėl į komisiją, žiūrėsim, ką pasakys.

Įdomiai kaip. Maniau, kad vien dėl to, jog operuotas dėl Krono daugiau duotų, o dar ir glaukoma.
Man iki pensijos jau davė. :D Nusprendė, kad jau beviltiška ir gana vaikščioti :D
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 09 05, 18:15)
Įdomiai kaip. Maniau, kad vien dėl to, jog operuotas dėl Krono daugiau duotų, o dar ir glaukoma.
Man iki pensijos jau davė. :D Nusprendė, kad jau beviltiška ir gana vaikščioti :D

MB tik 3 metams, vis tikisi, kad pasveiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2016 09 05, 17:23)
MB tik 3 metams, vis tikisi, kad pasveiks  rolleyes.gif

Įdomi logika, aš irgi nuo 18 vaikščiojau pirmus porą kartų kas metus, po to jau kas 2.
Bet man keista, kaip žmogui, kuris operuotas ir tiek metų serga, duoda didesnį darbingumą nei man. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 09 05, 18:51)
Įdomi logika, aš irgi nuo 18 vaikščiojau pirmus porą kartų kas metus, po to jau kas 2.
Bet man keista, kaip žmogui, kuris operuotas ir tiek metų serga, duoda didesnį darbingumą nei man.  blink.gif

tikriausiai, 40-metis vyras skaitosi ištvermingesnis blush2.gif jam gi dar šeimą maitint, išlaikyt rolleyes.gif o kiek tau davė?
Atsakyti