Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

QUOTE(Joviva @ 2014 11 17, 19:14)
O pastebejote, ant kai kuriu modeliu MD megztuku etikeciu raso made in Italy, idomu kaip tokie, gal sakau geresnes kokybes tiketis, nei kad is kitur stabeliuojamu g.gif


Gal ten kokia linija prabangesne, isskirtinesne ar kazkaip taip g.gif Zinau, kad kazkokia NYC linija ar pan yra cia, bet niekad nesidomejau kas kaip, nes per mazai mane MD domina kaip parduotuve.

QUOTE(ginciucha @ 2014 11 17, 19:14)
O ar bandete skalbti?nes man tas baisus pukavimas atsirado butent po pirmo skalbimo g.gif  skalbdama laikiausi visu salygu kurios yra etiketeje...


Pagooglink budu kaip apmazint/sustabdyt pukavimasi - tikrai kazka rasi.
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 11 17, 18:14)
O ar bandete skalbti?nes man tas baisus pukavimas atsirado butent po pirmo skalbimo g.gif  skalbdama laikiausi visu salygu kurios yra etiketeje...

Taip, skalbiau jau ne kartą - nieko nenutiko (o šiuo klausimu nesu skrupulinga - apskritai nemyliu teršimosi su rūbais ir į skalbyklę grūdu net MD kašmyrus).smile.gif Nepaminėjau, kad mano turimas megztinis su angora - ne Massimo Dutti gamybos. Todėl labai keista, kai kasdieniam dėvėjimui skirtas drabužis jo savininkui sukelia tiek nepatogumų, ir dar, pripažinkime, ne už kelis litus. Taip neturėtų būti.smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zomša: 17 lapkričio 2014 - 18:41
QUOTE(ginciucha @ 2014 11 17, 09:58)
O gal kas zino gal yra kokiu budu kad tas plaukas greiciau nuslinktu ka daryt?pardaveja aiskino kad su skalbimu jis turi maziau pukuotis,bet man kaip tik,jis dar labiau pradejo g.gif



QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 17, 18:37)
Pagooglink budu kaip apmazint/sustabdyt pukavimasi - tikrai kazka rasi.


turiu viena (ne MD) megztuka su angora (40%), tai irgi seriasi doh.gif irgi visur apsiklausinejau, googlinau ir t.t. - nera tokio dalyko kad visai nustotu sertis, deja verysad.gif
vienas patarimas buvo ideti megztuka i saldymo kamera. Buvau idejus nakciai, tai nezinau g.gif pukai gal aplink neskraide, bet sertis tai vis tiek seresi. Visas apatinis trikotazas ir kiti rubai su kuriais lietesi buvo aplipe. Na gal siek tiek maziau. Bet priejau isvados, kad nelabai veiksminga, bet galit pabandyt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 11 17, 22:06)
turiu viena (ne MD) megztuka su angora (40%), tai irgi seriasi  doh.gif irgi visur apsiklausinejau, googlinau ir t.t. - nera tokio dalyko kad visai nustotu sertis, deja  verysad.gif
vienas patarimas buvo ideti megztuka i saldymo kamera. Buvau idejus nakciai, tai nezinau  g.gif pukai gal aplink neskraide, bet sertis tai vis tiek seresi. Visas apatinis trikotazas ir kiti rubai su kuriais lietesi buvo aplipe. Na gal siek tiek maziau. Bet priejau isvados, kad nelabai veiksminga, bet galit pabandyt  mirksiukas.gif  4u.gif

Reiks pabandyt,vakar irgi iki apatiniu kiaurai pukai perejo,masinos sedyne visa aplipo,nu vienu zodziu...turbut jis greit eis ant siulu kojinems doh.gif
Atsakyti
Gal pamenatt kada pernai prasidejo nuolaidos massimo? Ar po kaledu iskart ar po nauju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Batukė @ 2014 12 16, 22:08)
Gal pamenatt kada pernai prasidejo nuolaidos massimo? Ar po kaledu  iskart ar po nauju?  g.gif


As siandien gavau emaila, kad online isankstinis sale'as. Bent JAV puslapyje taip. Tai gal parduotuvese prasides kita savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 11 16, 23:51)
Nusipirkau megstuka Massimo Dutti,sudetis vilna,angora,...tai visa kaip visciukas nupestas buvau po jo vilkejimo doh.gif  ziurekit labai sudeti ka raso,nes bus kaip man doh.gif  ir kaip dabar toki nesiot g.gif  prie juodu tympu niekaip neuzsidesi,nes mano buvo ne juodos bet baltom pavirto....
Stai sis modeliukas
http://www.massimodu...90p4715011.html

bendradarbe turi si megztuka, jos mylimiausias, niekada nesiskunde g.gif
Atsakyti
Turiu ne vieną Massimo drabužį, ypač megztinių, nes gera sudėtis ir kaina. Visus puikiai nešiojiu, nesipūkuoja, bet ir neperku angorinių. Spalvos nenusiskalbia, formos nepraranda. Tik pabodo, kad jau visi megztinių modeliai kartojasi. Vienaip ar kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Batukė @ 2014 12 16, 21:08)
Gal pamenatt kada pernai prasidejo nuolaidos massimo? Ar po kaledu  iskart ar po nauju?  g.gif


Atejo SMS.kad nuo siandien a/w kolekcijai iki 40 proc.
Atsakyti
Aha siandien jau Vilniaus Panoramoje ir zmoniu kiekis neispasakytas doh.gif prie matavimosi kabinu labai jau uztrukau... blink.gif ir prie kasos dar ...
Atsakyti
QUOTE(ledevil @ 2014 12 27, 21:22)
Aha siandien jau Vilniaus Panoramoje ir zmoniu kiekis neispasakytas  doh.gif  prie matavimosi kabinu labai jau uztrukau... blink.gif ir prie kasos dar ...


O dydžių buvo? Kažkada jau pirmą išpardavimo dieną nieko gero neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2014 12 27, 22:45)
O dydžių buvo? Kažkada jau pirmą išpardavimo dieną nieko gero neradau  g.gif


Kai pries kokias 10 dienu rasiau apie gauta emaila del prasidejusio sale, tai online visai nebuvo dydziu pasirinkimo, nors prasidejo 11 vakaro, o as tuo metu ir jungiaus, tai kai kuriu dalyku isvis nebuvo nei vieno vnt (t.y. foto yra, kaina sale gera, bet atidarius 0 spalvu, 0 dydziu), o kai ko vos po kelis....
Atsakyti