Įkraunama...
Įkraunama...

Massimo Dutti

QUOTE(Dideja @ 2014 11 17, 13:07)
as irgi turejau pries pora metu MD sviesu megztuka, sudetyje buvo angoros, uzsidejau syki prie tamsiu vilnos kelniu  doh.gif  po to ir kelnes i valykla teko duot, tiek ten tu puku prisivare.... ir striukes vidus aplipo...nieko gero ir po skalbimo,  pradejau ji po namus tampyti, o galiausiai daviau mamai , kad isardytu ir kojines numegztu biggrin.gif

As vakar pasimatavau viena pilka MD megztuka- likau visa aplipus pukais:)) tai nepirkau- nors ir kaina ir modelis labai patiko:) kazkas matyt negerai su ju tais megztiniais...
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 11 17, 13:51)
...Jeri rubas nesiotas,mes sako nerpiiemam prekiu atgal,o jei sugalvosit grazint,sako mes siunciam i ekspertize ruba ir jei nustatyts kad jis vilketas,pinigu negrazinsim vistiek doh.gif 


QUOTE(ginciucha @ 2014 11 17, 18:14)
O ar bandete skalbti?nes man tas baisus pukavimas atsirado butent po pirmo skalbimo g.gif  skalbdama laikiausi visu salygu kurios yra etiketeje...


Klaipėdos akropolio "Massimo Dutti" mano vyrui grąžino pinigus už megztuką. Buvo nešiotas ir skalbtas vieną kartą. Megztuko apykaklėje, nugaros pusėje iš vidaus buvo tokia ruda plonytė juostelė - žamšinė oda įsiūta, skalbėm 30C ant "delikat" programos, tačiau ruda spalva nusidažė šiek tiek megztukas aplink įsiūtą odą. Grąžino be jokių problemų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Alice-: 02 sausio 2015 - 15:51
Sveikos, Kauno Akropolyje pries kelias dienas pirkau suknele. Po 2 val. dėvėjimo man prairo rankoves siūlė matomoje vietoje, suknele tikrai mano dydžio ir i per maža drabužį nesispraudziau biggrin.gif
Merginos, verta nešti atgal ir tikėtis pinigu grazinimo, kažkaip praėjo noras nesiot schmoll.gif

Aišku, cia keli prairo centimetrai per siule, bet bet kuriuo atveju likau nusivylusi. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 03 06, 11:30)
Sveikos, Kauno Akropolyje pries kelias dienas pirkau suknele. Po 2 val. dėvėjimo man prairo rankoves siūlė matomoje vietoje, suknele tikrai mano dydžio ir i per maža drabužį nesispraudziau biggrin.gif
Merginos, verta nešti atgal ir tikėtis pinigu grazinimo, kažkaip praėjo noras nesiot schmoll.gif

Aišku, cia keli prairo centimetrai per siule, bet bet kuriuo atveju likau nusivylusi. schmoll.gif


Žinoma neškite atgal mirksiukas.gif Massimo dutti turi 2m garantiją rūbams, po 2val iširo tikrai nekokybiškai pasiūta suknelė.. bent pinigus atgausite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2015 03 06, 11:34)
Žinoma neškite atgal  mirksiukas.gif Massimo dutti turi 2m garantiją rūbams, po 2val iširo tikrai nekokybiškai pasiūta suknelė.. bent pinigus atgausite  4u.gif

Ačiū už komentarą 4u.gif šiandien grąžinau suknele, man nepanorus apsikeisti ant kitos, be problemu gražino pinigus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti narių, kurios turi MD botus. Kaip juos valote? Kempinėlė jau visiškai sausa, o botai tapo balti, neisivaizduoju kaip juos sutvarkyt. smile.gif
Atsakyti
gal kuri turit sias kelnes ir galir pakomentuoti? kaip nesiohas, ar geros kokybes? busiu laabsi dekinga 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 01 rugsėjo 2015 - 23:00
QUOTE(Joviva @ 2015 03 06, 18:14)
Ačiū už komentarą  4u.gif šiandien grąžinau suknele, man nepanorus apsikeisti ant kitos, be problemu gražino pinigus smile.gif

Man tai idomu, kur jie po to ta suknele dejo. Itariu, kad atgal nunese i sale biggrin.gif
Atsakyti
As kazkados senai, kai dar buvau studente, pusmeti dirbau vienoje is aprangos parduotuviu (MD priklauso aprangai). Tai brokuotus daiktus siusdavome atgal i sandelius, ten pagal galimybes pataisydavo (jei saga ar siule isirusi, isteptus siusdavo i valykla ir pan). Bet jeigu nepataisomas, tai nepataisomas. Nepamenu kokia tuomet procedura budavo, bet i sale nei siaip, nei per ispardavimus nenesdavome.
As tai pykstu ant sios pardutuves. Nes ju rubai grazus, ir karts nuo karto susigundau ir nusiperku kazka. Bet puse atveju nusiviliu kokybe, kas tikrai yra per daznai. Naujausias nusivylimas yra vyrui pavasari pirkti tamsiai melyni dzinsai - skalbiant labai blunka spalva, tikrai labiau nei iprastai. Ir pats dzinsas truputi apsivele po keturiu menesiu toli grazu ne kasdieninio nesiojimo. Sau pries metus pirkti dzinsai nesiojosi ir visdar nesiojami normaliai.
Atsakyti
o gal sias turit ir galit pakomentuot? cia senesnes kolekcijos 4u.gif
http://www.polyvore....p;tid=112516564
Atsakyti
Mano vaikinas kiek perka Massimo Dutti rubų tai jam tikrai visi gerai nešiojasi, bet man tai kažkokie nekokie pakliūva. Megztukai pukuojasi, pumpuruojasi, maikutės išsitampo, o marškinių spalva išsiskalbia. Kuris laikas net neidavau į tą parduotuvę, o dabar net jei užsuku iš smalsumo pažiūrėti, ką gražaus turi, vis sau primenu, kad nepatinka man jų kokybė tad nebeperktu ten rūbų schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ledevil @ 2014 12 27, 21:22)
Aha siandien jau Vilniaus Panoramoje ir zmoniu kiekis neispasakytas  doh.gif  prie matavimosi kabinu labai jau uztrukau... blink.gif ir prie kasos dar ...

Bet gal nera jau taip blogai su kokybe jei pastoviai per ispardavimus ten daug zmoniu. Per siu metu jamam irgi buvo kilometrine eile.
Atsakyti