Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 09, 14:55)
O ką pulmunologė darys?



Noriu pasikonsultuoti, nes liepą bronchitas, po mėnesio rugpjūtį vėl bronchitas...temperatūros nėra tik baisinis kosulys (per porą dienų virsta į "žydintį" bronchitą). Tai va norim pasikonsultuoti, nes įtaria alerginį reikalą g.gif bijo, kad kokia astma nešlįstu (visada geriam antialerginius su antibais ir visiais kitais sirupais ir solbutamoliais) g.gif Tai žiūrėsim ką čia daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 09 09, 16:07)
Noriu pasikonsultuoti, nes liepą bronchitas, po mėnesio rugpjūtį vėl bronchitas...temperatūros nėra tik baisinis kosulys (per porą dienų virsta į "žydintį" bronchitą). Tai va norim pasikonsultuoti, nes įtaria alerginį reikalą  g.gif  bijo, kad kokia astma nešlįstu  (visada geriam antialerginius su antibais ir visiais kitais sirupais ir solbutamoliais) g.gif  Tai žiūrėsim ką čia daryt smile.gif

doh.gif baisu.... ar pasidarėte prevenar 13 skiepą? taip pat, gal bandėte ribomunyl?
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 09, 14:29)
Papildyta:
verysad.gif užjaučiu... Pankas klykė kokį mėnesį. ne kiekvieną dieną, bet beveik.... paskui greitai jis nusiramindavo, bet širdis kaskart plyšdavo...

o tai darbas koks?  ax.gif

Pripras, juk dauguma pripranta, bet tikėjaus lengvesnės pradžios ax.gif Juolab jam taip su vaikais patinka bendrauti, bet darželis jam doh.gif schmoll.gif

renginių režisierė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2014 09 09, 20:34)
Pripras, juk dauguma pripranta, bet tikėjaus lengvesnės pradžios  ax.gif Juolab jam taip su vaikais patinka bendrauti, bet darželis jam  doh.gif  schmoll.gif

renginių režisierė cool.gif


smile.gif na, maniškis irgi mėgsta būti su vaikais - tačiau daržas buvo kažkas netikėto...
Papildyta:
Įdomus darbas smile.gif smagu turėtų būti wink.gif
Atsakyti
Labas, brangiosios!

Kuo užsiėmusios?
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 10, 17:47)
Labas, brangiosios!

Kuo užsiėmusios?


Mes popiet buvom sveciuose smile.gif Vaikis buvo pakviestas pas drauga pasizaist, o mes uz kompanija. Taip fainai pasisedejom rolleyes.gif Zmones nusipirke sena nama ir po truputuka viska pagal save isiregineja. Buvo apie ka pakalbet ir i ka paziuret
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 10, 21:53)
Mes popiet buvom sveciuose  smile.gif Vaikis buvo pakviestas pas drauga pasizaist, o mes uz kompanija. Taip fainai pasisedejom  rolleyes.gif Zmones nusipirke sena nama ir po truputuka viska pagal save isiregineja. Buvo apie ka pakalbet ir i ka paziuret

smile.gif čia mano svajonė būtų - senovinis namas (aišku mano svajonėse tai būna koks mažas dvarelis) ir nesibaigiantys remontai... Ech...
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 09 09, 16:07)
Noriu pasikonsultuoti, nes liepą bronchitas, po mėnesio rugpjūtį vėl bronchitas...temperatūros nėra tik baisinis kosulys (per porą dienų virsta į "žydintį" bronchitą). Tai va norim pasikonsultuoti, nes įtaria alerginį reikalą  g.gif  bijo, kad kokia astma nešlįstu  (visada geriam antialerginius su antibais ir visiais kitais sirupais ir solbutamoliais) g.gif  Tai žiūrėsim ką čia daryt smile.gif

Mano vyresnėlei taip buvo. Padėjo tik grūdinimas, jūra, druskų kambariai ir garinė pirtis.
Atsakyti
WW, tu ką? Amžini remontai??? Ne ne ne. schmoll.gif

Aš užsiėmus mokslais, sunku šiemet. doh.gif

Užtat ryt į Londono į šalį išvažiuojam. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 09 11, 21:29)
WW, tu ką? Amžini remontai??? Ne ne ne.  schmoll.gif

Aš užsiėmus mokslais, sunku šiemet.  doh.gif

Užtat ryt į Londono į šalį išvažiuojam.  wub.gif

Taip taip taip!!!

Aš vis dar vilkinu savo mokslus, bet jau irgi reikėtų pasiraitoti rankoves... doh.gif

Tūsinatės? Į svečius pas draugus? O gal pas kavalierių į pasimatymą?

Jei būsit geros, o aš stropi studentė bei taupi mama - aplankysim mes keletą šalių Didžiojoje Saloje smile.gif vat kaip parašiau, pati vos suprantu...
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 11, 19:37)
Taip taip taip!!!

Aš vis dar vilkinu savo mokslus, bet jau irgi reikėtų pasiraitoti rankoves... doh.gif

Tūsinatės? Į svečius pas draugus? O gal pas kavalierių į pasimatymą?

Jei būsit geros, o aš stropi studentė bei taupi mama - aplankysim mes keletą šalių Didžiojoje Saloje smile.gif vat kaip parašiau, pati vos suprantu...

doh.gif Beviltiška. biggrin.gif

Raitok raitok. unsure.gif

Pas drauges, kavalierius jei bus geras, gal ir susitiksim. Buvo atvažiavęs į antrą pasimatymą. rolleyes.gif Geras jis žmogus, bet aš myliu kitą. cool.gif

Labai lauksim jūsų savo šalyje. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 09, 16:26)
doh.gif baisu.... ar pasidarėte prevenar 13 skiepą? taip pat, gal bandėte ribomunyl?



Jau kiek aš esu su vaiku viokio š...išbandžius....jokių skiepų ir jokių vėjų (žolelinių) tikrai nebekišiu schmoll.gif


P.s. labukas smile.gif visoms smile.gif žiūriu krepšinį cool.gif
Atsakyti