Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

QUOTE(Upjora @ 2014 09 11, 21:54)

Pas drauges, kavalierius jei bus geras, gal ir susitiksim. Buvo atvažiavęs į antrą pasimatymą.  rolleyes.gif Geras jis žmogus, bet aš myliu kitą.  cool.gif



Nu čia dabar...?

QUOTE(PŪKITAS @ 2014 09 11, 22:17)
Jau kiek aš esu su vaiku viokio š...išbandžius....jokių skiepų ir jokių vėjų (žolelinių) tikrai nebekišiu  schmoll.gif
P.s. labukas  smile.gif visoms smile.gif žiūriu krepšinį  cool.gif

Tai ir chemijai ir homeopatijai sakai "ne!"? smile.gif pankui skiepas padėjo... Nes per kelis mėnesius - max pusmetį - turėjo porą ausų uždegimų (per vieną sprogo būgnelis), sinusitą kokį vieną - tris, plaučių uždegimą bei kokius du bronchitus... Po skiepo nieko neturi daugiau... Nebent šiokią tokią slogą, mini kosulį...
Atsakyti
Ziurejom krepsini, bet jau einam miegot cool.gif nervai nebelaiko biggrin.gif

Mums, aciu D..., skiepu neprireike, isaugom ligas savaime. O pradzioj sirgo maniskis tikrai nemazai. Gal tik tos ligos nebuvo tokios rimtos unsure.gif

Labanakt 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas

Kai prisimenu Staskos nesibaigiančias ligas. doh.gif Išaugo. rolleyes.gif


WW, nu vat trūksta man jame kažko... g.gif Bet aš jį dar tiriu, taip, kad laukit tęsinio. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 09 12, 09:58)
Labas rytas

Kai prisimenu Staskos nesibaigiančias ligas.  doh.gif Išaugo.  rolleyes.gif
WW, nu vat trūksta man jame kažko...  g.gif Bet aš jį dar tiriu, taip, kad laukit tęsinio. hihihi.gif

rytas, mielosios wub.gif

o tai iki kada čia išaugama? g.gif 4 metų? 5 metų? Pūkiukas, jei neklystu, panašaus amžiaus su Staska... žodžiu... aš negalėjau žiūrėti į vaiką, kai max 5 dienas paeina į darželį, o paskui vėl antibiotikų kursas...

nu jo, jei trūksta, tai bėda... blush2.gif

gražaus penktadienio, chicas! oro_buckis.gif
Atsakyti
Laba cool.gif

Mes sergam..Jau nuo vakar neina daržan, pati jaučiuos kaip maišu trėkšta, jaučiu irgi kimba verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 11, 22:38)
Tai ir chemijai ir homeopatijai sakai "ne!"? smile.gif pankui skiepas padėjo... Nes per kelis mėnesius - max pusmetį - turėjo porą ausų uždegimų (per vieną sprogo būgnelis), sinusitą kokį vieną - tris, plaučių uždegimą bei kokius du bronchitus... Po skiepo nieko neturi daugiau... Nebent šiokią tokią slogą, mini kosulį...



Ne tai, kad ne, tiesiog esu išbandžius viską ir niekas nepadeda (išskyrus antibijotikus), nes kaskart gydant (jei taip galima sakyti) su homeopatiniais tai plaučių uždegimas arba kur kas ilgesnė ir sunkesnė ligos eiga, kuri pasibaigia antibais doh.gif

Tai aš jokių papildomų skeipų ir negalvojau...tiesiog...


Po operacijos žiūrėsim kaip bus, tik va dabar liepos 17 ir rugpjūčio 18 (lygiai mėnuo) "Žydintis" bronchitas per porą dienų susiformuoja. Todėl ir važiuosim pasikonsultuot, nes yra minčių, kad tai alerginio pobūdžio (ir gyd.nerimauja, kad kokia astma neišlįstu)...
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 09 13, 09:18)
Ne tai, kad ne, tiesiog esu išbandžius viską ir niekas nepadeda (išskyrus antibijotikus), nes kaskart gydant (jei taip galima sakyti) su homeopatiniais tai plaučių uždegimas arba kur kas ilgesnė ir sunkesnė ligos eiga, kuri pasibaigia antibais  doh.gif

Tai aš jokių papildomų skeipų ir negalvojau...tiesiog...
Po operacijos žiūrėsim kaip bus, tik va dabar liepos 17 ir rugpjūčio 18 (lygiai mėnuo) "Žydintis" bronchitas per porą dienų susiformuoja. Todėl ir važiuosim pasikonsultuot, nes yra minčių, kad tai alerginio pobūdžio (ir gyd.nerimauja, kad kokia astma neišlįstu)...

doh.gif vargšas vaikas... Na, pasiklausk dėl visa ko daktarės apie prevenal 13 vakciną. Žinoma, gal jums ji bus visai ne į temą, gal kitos bacilos sukelia ligas, bet pasiteirauk....

Savaitgalį leisime namie, o pirmadienį jau keliausime į naują daržą smile.gif ligas nugalėjom! Valio!!!
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2014 09 09, 15:19)
Sveikos,

Dievaž, atpratau dirbti per 3,5 metų  blink.gif  lotuliukas.gif O ir Flikiukui sunkiai sekasi, sunkiausia nueiti į darželį ir pati pradžia, rėkia kaip skerdžiamas, šiandien su ašarom pati išėjau, gal per jautriai reaguoju, bet gaila vaiko, kad tokį stresą patiria verysad.gif Kadangi darželis šalia namų, einam pėstute, tai ta atkarpa gyvas košmaras man..
Dirbsiu ten pat, tik pareigas pakeičiau..Flikiukui spalio 11 d bus 3-eji wub.gif
Taip, į Nykštuką, nelabai norėjau, bet tik ten papuolėm  unsure.gif
Nesuprantu, tu vis mane matai, o aš tavęs ne g.gif Nors man su veidų atpažinimo sistema ne kas  lotuliukas.gif
Kaip tu begyveni? Kaip mažasis?

Labas rytas,mažasis ir mažoji neišlipa iš ligų pastovi sloga turbūt iš daržo parsinešė kokia bacilą ,žinoma ir aš paskui juos.tei va reikia okuliorus jau nešiot kad mane pamatytum nes tokią maža labai sunku lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergos nevarykit tokiais tempais karsta.gif nespėju skaityt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Erotica* @ 2014 09 14, 08:43)
Labas rytas,mažasis ir mažoji neišlipa iš ligų pastovi sloga    turbūt iš daržo parsinešė kokia bacilą ,žinoma ir aš paskui juos.tei va reikia okuliorus jau nešiot kad mane pamatytum nes tokią maža labai sunku lotuliukas.gif

Svorio numetei? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 09 15, 17:28)
Mergos nevarykit tokiais tempais  karsta.gif  nespėju skaityt  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2014 09 15, 19:57)



nu va, ne aš viena nespėju skaityt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 09, 12:17)
shampoodle...jie  įdomūs - anksčiau bent nėra man pavykę užsakyti tiesiogiai iš jų drabužių, tačiau paprašiau žmonių, kurie savo parduotuvėje vilniuje prekiaudavo shampoodle ir jie man užsakė tai ko aš norėjau. tačiau dabar jie nebeveža tų drabužių... ir nežinau kaip čia daryti... smile.gif jei ką - prašysiu biggrin.gif

Maciau internete...na,tikrai isskirtiniai,man atrodo,pankui itin tinka toks stilius bigsmile.gif Na,jei reikes,kreipkis,gal sutarsim ka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(PŪKITAS @ 2014 09 15, 17:59)
nu va, ne aš viena nespėju skaityt  lotuliukas.gif

Vis smagiau lotuliukas.gif
Atsakyti