Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

Labas rytas,

prisistatom su naujom ligom - Pankas naktį iš antradienio į trečiadienį pabudo su skaudančiom ausytėm. trečiadienį praleidom poliklinikoje - daktarai, LOR'as, kraujas. sėdim namie... Pankas sako, kad ausų nebeskauda, bet žalia sloga išlindo. VIAU!!!!

Gražaus savaitgalio, chicas! oro_buckis.gif
Papildyta:
QUOTE(puuupi @ 2014 09 15, 22:30)
Ikalbinejau saviski muzikuot eit (draugo mam amokina pianinu, o mokykloj siemet prasidejo gitaros pamokos), bet nepasirase  biggrin.gif Paziurejo taip kreivai kad nebekilo daugiau minciu apie tai kalbet...
thumbup.gif va kaip reik laisvalaiki leist

Mes kaimynus siurpinom tik per kasi  biggrin.gif plojom,rekem, svilpem ... Turbut nelabai jie suprato kas cia vyksta

aš manau, kad berniukai turėtų bent kažkiek laiko pasimokyti šokių, nes kokie faini tie vyrai, kurie moka šokti!!! milžiniškas pliusas blush2.gif ir dar gitara ar kokiu kitu instrumentu turėtų mokėti groti smile.gif
Pankas neturės čia pasirinkimo...eis ir viskas doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 20, 08:17)
aš manau, kad berniukai turėtų bent kažkiek laiko pasimokyti šokių, nes kokie faini tie vyrai, kurie moka šokti!!! milžiniškas pliusas  blush2.gif ir dar gitara ar kokiu kitu instrumentu turėtų mokėti groti smile.gif
Pankas neturės čia pasirinkimo...eis ir viskas  doh.gif


Mano vaiko taip paprastai nepriversi biggrin.gif Bus tik pinigai i bala ismesti. Prasedes kampe visa pamoka ignoruodamas mokytojus ir tiek. Taip buvo su plaukimu, su lietuviu mokykklele....
Mane mama leisdavo i burelius,i kuriuos as noredavau, tai ir as taip darysiu cool.gif Gal su laiku keisis norai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 20, 10:25)
Labas rytas  4u.gif
Mano vaiko taip paprastai nepriversi  biggrin.gif Bus tik pinigai i bala ismesti. Prasedes kampe visa pamoka ignoruodamas mokytojus ir tiek. Taip buvo su plaukimu, su lietuviu mokykklele....
Mane mama leisdavo i burelius,i kuriuos as noredavau, tai ir as taip darysiu  cool.gif Gal su laiku keisis norai  ax.gif

nežinau ar buvo daroma gerai, tačiau man nebuvo leidžiama mesti - jei pradėjai lankyti kažką, tai turi ir išmokti smile.gif muzikos mokyklą taip pabaigiau - nors kiekvienais metais norėdavau mesti, bet mama įkalbėdavo dar metus pasimokyti, o paskui, kai liko vos keli metai, pasidarė gėda mesti, kai jau šitiek laiko pasikyriau mokymuisi (viso 8 metai praleisti muzikos mokykloj). lankiau baseiną, kol išmokau plaukti ant pilvo - nes man buvo kažkodėl tai sudėtinga smile.gif bet čia kokių 6 metų... ir šokau visą laiką. tiek kad šokių stilius keisdavau, - pradžioje buvo liaudies šokiai, paskui pramoginiai, tada modernus šokis, tada visokie latino šokiai smile.gif ko negalėjau pakęsti, tai piešimas smile.gif ir Pankas dabar nemėgsta nei piešti, nei spalvinti smile.gif o va muzikos instrumentai traukia smile.gif tai manau, kad greitai pianiną parsivešim namo
Atsakyti
Maniskis nieko nemete, atlanke. Bet naudos is to jokios... Plaukt neismoko, tik dar labiau vandens bijo. Lietuviu mokyklelej irgi 0 pazangos buvo padaryta.... Daug daugiau ismoko praleides 4 savaites su mociute.
Kam kankint vaika? Juk visu skirtingi pomegiai ax.gif
Maniskiui ziauriai patinka futbolas, skautais irgi atsidziaugt negali. Gal dar koks dramos burelis tiktu g.gif bet siemet dar tam nepribreneds. Sokius mokykloj palanke, nepatiko...
Svarbiausia,kad vaikas turetu kazkoki patinkanti uzsiemima. O lankyt kazka per kancias, per prievarta g.gif nu nesuprantu tokiu dalyku... Bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 20, 11:22)
Maniskis nieko nemete, atlanke. Bet naudos is to jokios... Plaukt neismoko, tik dar labiau vandens bijo. Lietuviu mokyklelej irgi 0 pazangos buvo padaryta.... Daug daugiau ismoko praleides 4 savaites su mociute.
Kam kankint vaika? Juk visu skirtingi pomegiai  ax.gif
Maniskiui ziauriai patinka futbolas, skautais irgi atsidziaugt negali. Gal dar koks dramos burelis tiktu g.gif bet siemet dar tam nepribreneds. Sokius mokykloj palanke, nepatiko...
Svarbiausia,kad vaikas turetu kazkoki patinkanti uzsiemima. O lankyt kazka per kancias, per prievarta  g.gif nu nesuprantu tokiu dalyku... Bet cia tik mano nuomone  ax.gif

o kaip čia taip sugebėjo neišmokti plaukti baseine? tai kas ten per instruktorius?

patikslinsiu: niekas manęs nevertė - per prievartą nevesdavo ar panašiai. smile.gif įkalbėdavo mane. be to, manau, kad čia kaip ėjimas į mokyklą - vien dėl to, kad nepatinka nereiškia, kad galima neiti. matematikos negalėjau pakęsti, bet ir pamokas lankiau ir namų darbus ruošiau ir valstybinį egzaminą išlaikiau. manau, kad visapusis išsilavinimas žmogui yra reikalingas. ar tai knygų skaitymas (gal ir koks knygų klubas), teatro mokyklėlė, šokiai, muzika, gal sportas ar šachmatai.
o dėl metimo, tai manau, kad reikia ugdyti, kad jei užsibrėži kažką - turi padaryti iki galo.
nu kad ir paimkime Staską - mama jai nupirko futbolo batelius, o panelė sugalvojo, kad nebenori lankyti. paprašyčiau, kad dar palankytų (kol kaip Eglė Žalčių Karalienė sudėvės klumpes), galų gale, kad įsitikintų ar tikrai nebenori lankyti, tai nėra kažkoks laikinas tingulys ar kaprizas, gal kokia prasta treniruotė buvo, kažkas nepasisekė, ir nusprendė mesti. nes žinia, kad viską mesti yra kur kas lengviau, nei bandyti įveikti kažkokias kliūtis, sunkumus...
smile.gif

tiesa, kaip pas jus oras? dar gražu ar jau ruduo ruduo?
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 20, 10:03)
o kaip čia taip sugebėjo neišmokti plaukti baseine? tai kas ten per instruktorius?

patikslinsiu: niekas manęs nevertė - per prievartą nevesdavo ar panašiai. smile.gif įkalbėdavo mane. be to, manau, kad čia kaip ėjimas į mokyklą - vien dėl to, kad nepatinka nereiškia, kad galima neiti. matematikos negalėjau pakęsti, bet ir pamokas lankiau ir namų darbus ruošiau ir valstybinį egzaminą išlaikiau. manau, kad visapusis išsilavinimas žmogui yra reikalingas. ar tai knygų skaitymas (gal ir koks knygų klubas), teatro mokyklėlė, šokiai, muzika, gal sportas ar šachmatai.
o dėl metimo, tai manau, kad reikia ugdyti, kad jei užsibrėži kažką - turi padaryti iki galo.


tiesa, kaip pas jus oras? dar gražu ar jau ruduo ruduo?


Sugebejo neismokti, nes tiesiog atsisakydavo daryti, tai ka liepe instruktorius, apsiasarodavo, nelipdavo i baseina. Ilipes stovedavo isikibes i turekla ir t.t. Beda gali but ir tame,kad mokytojas netinkamas. Tas turi dideles reiksmes cool.gif
O plaukt, jei nores, ismoks veliau.

Mano manymu, popamokine veikla turi teikt kazkoki malonuma. Ir vaikas turi teise pasirinkt,kas jam labiau patinka. Net ir mokykloj gali rinktis ar tu esi tiksliukas, ar humanitaras, o gal prie meno linkes..

Ir siaip mokykla yra kitas dalykas. Beje, mano vaikas labai noriai i ja eina. Kol kas biggrin.gif Ir namu darbus daro, dar ir papildomai uzduociu pasipraso (ne kasdien).

Ir dar karteli pasikartosiu,kad mes nieko nemetem ax.gif Atlankem, per kancias baigem, gavom diplomus ir pasakem ate. Daugiau apie tai ne kalbos but negali.

Nelabai man sekas savo mintis deliot rastu biggrin.gif


Oras tai pasaka bigsmile.gif Vakar isvis vasara buvo. Nuvedziau saviski i skautus, o pati parkely su knyga sedejau rolleyes.gif Siandien niaukalas sioks toks, bet silta.

Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 20, 10:17)
Labas rytas,

prisistatom su naujom ligom - Pankas naktį iš antradienio į trečiadienį pabudo su skaudančiom ausytėm. trečiadienį praleidom poliklinikoje - daktarai, LOR'as, kraujas. sėdim namie... Pankas sako, kad ausų nebeskauda, bet žalia sloga išlindo. VIAU!!!!


Kokie Jus vargšeliai... o dar tik rudens pradžia...
Linkiu kuo greičiau pasveikti!

O dėl burelių, tai mano didžioji žiauri tinginė yra. Mokykloje lanko rankdarbius. Prieš porą metų bandėm baseiną lankyt, kelis mėnesius vaikščiojo, nieko neišmoko, nes trenerei sakydavo, nedarysiu, o ana ir leisdavo. Bandė šokius lankyt, vėl mokytoja nepatiko. Kitais metais vėl baseiną pradėjom tik pas kitą trenerį, žymiai reiklesnį. Tai tas nepatiko, su ašarom ėjo. Tai nuspredžiau nekankint vaiko.
Bet per vasarą paaugo labai ir kai pamačiau kokia jos laikysena pasidarė, nuspredžiau, kad gana nuolaidžiauti ir kol galiu dar priversti, taip ir darysiu. Tai vėl lanko baseiną (celą savaitę jau) ir zumba šokius. Paskutiniais labai patenkinta kol kas smile.gif
Tai vat, aš galvoju, kad kartais priversti gal yra ir nelabai blogai...

Tokį gražų savaitgalį žadėjo... bet pažadai taip ir liko pažadais... o Vilniuje tautų mugė, taip norėjom aplankyt. Gal ryt pavyks... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 20, 13:38)
Sugebejo neismokti, nes tiesiog atsisakydavo daryti, tai ka liepe instruktorius, apsiasarodavo, nelipdavo i baseina. Ilipes stovedavo isikibes i turekla ir t.t. Beda gali but ir tame,kad mokytojas netinkamas. Tas turi dideles reiksmes  cool.gif
O plaukt, jei nores, ismoks veliau.

Mano manymu, popamokine veikla turi teikt kazkoki malonuma. Ir vaikas turi teise pasirinkt,kas jam labiau patinka. Net ir mokykloj gali rinktis ar tu esi tiksliukas, ar humanitaras, o gal prie meno linkes..

Ir siaip mokykla yra kitas dalykas. Beje, mano vaikas labai noriai i ja eina. Kol kas  biggrin.gif Ir namu darbus daro, dar ir papildomai uzduociu pasipraso (ne kasdien).

Ir dar karteli pasikartosiu,kad mes nieko nemetem  ax.gif Atlankem, per kancias baigem, gavom diplomus ir pasakem ate. Daugiau apie tai ne kalbos but negali.

Nelabai man sekas savo mintis deliot rastu  biggrin.gif
Oras tai pasaka  bigsmile.gif Vakar isvis vasara buvo. Nuvedziau saviski i skautus, o pati parkely su knyga sedejau  rolleyes.gif Siandien niaukalas sioks toks, bet silta.

tu teisi dėl malonumo smile.gif tačiau, bent mano atveju, tai malonumą patyriau tik galėdama sugroti visą kūrinį ar išmokusi patinkančią dainą, ar išmokusi šokti, atsisėsti į špagatą. pačios pamokos tikrai neteikė didelio malonumo...bet mama ragino, skatino ir už tai jai galiu tik padėkoti smile.gif
o mokykloj, bent lietuviškoj pasirinkti profilį gali tik labai vėlai (bent taip buvo "mano laikais").. vis tiek teko mokytis ir fizikos, ir chemijos - dalykus kurių negalėjau pakęsti - iki kokios 10 klasės. o ir ta pati matematika priklausė nepaisant to, kad mokiausi humanitariniame profilyje.... iš kitos pusės, tai suteikia platesnius pasirinkimus ateity - pvz bent anksčiau reikėdavo matematikos egzamino stojant į psichologiją, nors atrodytų dalykai ne itin susiję...

na, čia ne į temą aš jau, bet manau, kad mano pozicija aiški - visi vyrai turi mokėti šokti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sunflow @ 2014 09 20, 18:31)
Kokie Jus vargšeliai... o dar tik rudens pradžia...
Linkiu kuo greičiau pasveikti!

ačiū, sveikstam! tik čia su rudeniu nesusiję - laimo liga ir 3 savaitės antibiotikų padarė savo - neliko imuniteto. turim bandyti atstatyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 20, 18:31)
na, čia ne į temą aš jau, bet manau, kad mano pozicija aiški - visi vyrai turi mokėti šokti  biggrin.gif


Del sito sutinku drinks_cheers.gif grazu,kai vyras moka sokt rolleyes.gif
Atsakyti
na ir kur gi išnykusios visos? :/ net Pukitas su Upjora nepasirodė...

Laumenė, Julioskė, Medėja vis dar nepasirodo...
Atsakyti
WW esu, tik kompo savaitgalį nejungiau schmoll.gif ilsėjausi nuo visko, bet nelabai pavyko g.gif

Šianakt košmariška naktis buvo miegojau gal porą valandų, o diena dar baisesnė....nu visiškai not my day...jau vienu momentu "verkuklys" buvo užpuolęs...bet praėjo...debilai tie mūsų žmonės...viena tokia boba puse valandos iš manęs energiją siurbė verysad.gif parazitė blyn..kaip reikia pusiausvyrą atstatyt... na aš pakankamai stipri šiuo atveju, bet tokia šlykšti vampyrė buvo, net supykina vien apie ją pagalvojus verysad.gif

Tai va truputi be ūpo esu verysad.gif

O dar pas gydytojų patekt tai kaip iki mėnulio nuskristi...košmaras kažkoks...15 min bandžiau prisiskambint į registratūrą, kad sužinočiau, jog turiu skambinti spalio 16 dieną ir gaučiau taloną lapkričiui... O kaip dar susireguliuot kraujo pridavimą ryte (kai jį ima tik KLP, ir pas alergologą)....
Atsakyti
O aš užsiėmus kaip niekad, tas tempas doh.gif , kaip viską spėt? Dar namo paieškom užsiėmiau, vieną apžiūrėjau-didelis, baisus. doh.gif Nelengva bus rast tą, savąjį. unsure.gif
Atsakyti