Įkraunama...
Įkraunama...

2012 m. II pusmečio Klaipėdos mamytės ir vaikučiai

Julija, maniškiui irgi pats išsiskyrimo momentas sunkus yra, visada su ašarom, nors auklėtojos žodžiais po minutės nurimsta rolleyes.gif

Žiūrėsim kaip šiandien seksis, vakar jau ir miegeliui buvau palikusi, nors neplanavau to, bet kad visi vaikai pasiliko, tai ir mes neatsilikome rolleyes.gif Tai sakė tik pradžia buvo sunku, nes stovėjo lovelėje ir nesigulė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta7777 @ 2014 09 09, 06:11)
As 27 metus pragyvenau pietiniuose rajonuose ir atrodo viskas ten taip ramu..o va sekmadieni 7 ryto mano anyta, einancia is naktines pamainos namo, uzpuole kazkoks asilas...kesinosi tase atimti, o ji moteris nepasidave, ir klyke ir sauke, buvo parversta ant zemes ir apspardyta... bego, sake buvo net peili issitraukes ir pagrasines uzmusti, bet aciu Dievui isgirdo zmones kazkokie ir islindo per balkona, tad tas issigandes ir pabego... vargsei akis melyna visa, stresas, sokas koks tai jau net ner ka kalbet... Nusivedziau vakar i policija, kad nors ir nepavoge nieko bet butu informuoti apie tokiu gyvuliu buvima rajone ir jei butu kazkas pagautas ja pakviestu atpazint... jai palyginus pasiseke, o kitam gali ir "nepasisekti" taip... zodziu, soke buvau kai papasakojo...

Rūta> įtariu, kad čia tas pats darbuojasi, nes praeitą savaitę dienos metu mūsų kaimynę senutę taip apiplėšė - bėgo iš viršaus, o ji stovėjo prie pašto dėžučių..nespėjo vargšė net riktelti, kaip dingo..paskui policijoje sakė,kad tą pačią dieną dar kituose namuose taip apiplėšė..o pas mus gi ir spyna kodinė, ir še tau. Pripasakojau panelei, kad saugotųsi, tai ta sako"mam, dabar bijosiu į mokyklą eiti.."
Atsakyti
Labas 4u.gif

Sveikatos sirgaliukams 4u.gif 4u.gif

Dėl darželių: svarbiausia, kad nusiramina, o išsiskiriant graudintis gali iki pat mokyklos wink.gif Stiprybės ir kantrybės 4u.gif Ir tai praeis, kad tik po tų stresų ir bliovimų nesusirgtų vaikučiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Maniškiui žymiai sunkiau ir gausiau nei sesei, nors ji gerokai didesnė, bet matyt ne nuo to priklauso...Užkilo vakar iki 39 temperatūra, gausiai išbertas, irzlus, nosis dar bėga, bet tiršta, žodžiu, gydomės toliau...

Kadangi pampersų vietoje gana gausiai paberta, tai jau nuo ryto nuėmiau pampį ir vaikšto su triusikėliais, tai gal pavyks susidraugauti su puodu ta pačia proga, vis tiek namie sėdim...Jau pažanga ta, kad leido triusikėlius, o ne pampį dėti ir kitas dalykas, kad jau pasėdi ant puoduko, nes prieš tai tik atsisėsdavo ir iškart stodavosi, bet manau, puodukas buvo nepatogus, nes turėjom visai paprastą, dabar nupirkau iš Ikea, tai jis toks stabilus, neslystantis, paaukštintas, panašus kaip Baby Bjorn, tai noriai sėdasi kol kas (tfu tfu tfu)...

Klaipeda, aš nuo viduriavimo dar nuo dukros laikų, kai sirgo rotu, duodu enterol, kol kas geriausias vaistas mums ax.gif Sveikite 4u.gif

O dėl vėjaraupių dauginimo: mažasis mano prieš tai turėjo kontaktą su sergančiu, bet neužsikrėtė, o jei jau nuo sesės būtų neužsikrėtęs, tai tada jau neįsivaizduoju kaip kitaip būtų susirgęs, nes ir myluojas, ir bučiuojas, ir toje pačioje lovoje paguli...

archeologe, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briliantine: 09 rugsėjo 2014 - 08:46
Briliantine, kuo lengvesnio sirgimo mažiukui 4u.gif
Atsakyti
Silver Sky, tikiuosi, kad praėjus 3 krizinėms dienoms, bus vis lengviau ir lengviau ax.gif

Ruta7777, sloga šiaip iš niekur neatsiranda, ją sukelia virusai arba alergenai, tai jei ir neturi temperatūros, vis tiek gali užkrėsti ( jei sukėlėjas virusas). Dar momentinė sloga gali atsirasti ir nuo gausaus verkimo, bet taip pat greit kaip atsirado, taip ir turėtų praeiti...
Atsakyti
Aš mažosios vedimo į darželį estafetę perdaviau tėčiui. Nes pati nuo vakar jau darbe. Baigėsi mano "atostogos". Tai mažei, kad ir su tėčiu, vis tiek sunkus atsisveikinimo procesas kaip visiems mažiukams. Paverkia, bet nurimsta.

Siunčiam glėbį sveikatos 4u.gif visiems ligoniukams.

Atskiras 4u.gif Danieliui. Bjauriausios pirmosios 3-4 dienos, tai kantrybės jas atlaikyti.

Vagys ir kiti niekadėjai siaučia turbūt visur ir visada. Pas mus prieš gerą mėnesį kaimynams dviračius pavogė iš antrojo aukšto lodžijos.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pirmiausia skubam kad ir pavėluotai pasveikinti mūsų draugę Evutę su antruoju gimtadieniu ir siunčiame bučkį oro_buckis.gif

Oi kiek daug ligoniukų atsirado po pirmos darželio savaitėlės verysad.gif Visiems daug daug sveikatėlės 4u.gif , o Briliantinės mažyliukui atskiras glėbys sveikatėlės 4u.gif

Mes tik vakar vėlai vakare grįžom iš kelionės iš Varšuvos, tai šiandien tašių išsikraustymo diena doh.gif labiausiai nemėgstu doh.gif Mano merginos išėjo į mokyklą belekaip, nei išsimiegojusios, nei pamokos ruoštos rolleyes.gif

Lugne, gero darbelio 4u.gif Ar yra dar mamyčių, kurios jau sugrįžo į darbelius?

Elizieja, mes turim 20 dantukų jau seniai, gal koks pusmetis jau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutti: 09 rugsėjo 2014 - 10:17
Labas,

sergantiems sveikatytės 4u.gif

mano mažoji dar nekeliauja šį rudenį įdaržą, pabūsime namie dar, o didysis va paėjo savaitę ir jau sloga nuo penktadienio, aišku paskui ir sesė pasigavo, vyras, tad slaugau visus doh.gif smile.gif
Ruošiuos daryt šios produkcijos užsakymą, jei kas sudomins rašykit smile.gif https://www.foreverl...?name=nutrition
Atsakyti
Tiesa, gal kuri nori eye q® baby žuvies taukų? Pas amne liko pusantros pakuotės, špokas ant kramtomų perėjo, tai tų nebereikia.
Atsakyti
Sveikos musu antra diena tokia pati, ryte su didziausiu noru ejo i darzeli sako eisiu pas leliu, kazkaip optimistiskai tikejau, kad pasiliks voena, o ji kai pradejo rekt stumdyt mane as nevalgysiu ir t.t. Tai aukletoja sako pasilikit, likau po to Akmile nuvest pas logopeda norejau tai vel ji rekt einam kartu tai ejom kartu ir niekaip neikalbu siandien tiesiog seka mane per peti vis ziuri ar esu. Yra du variantai arba palimt ir ziuret kiek realiai ji verks arba kaip aukletoja sako sedet rubineje jai vistiek nusibos su jumis sedet ateis pas vaiku po to vel pas jus ir taip per atstuma gal pripras ir isleis jumis, net nezinau kas cia geriau, kad ji nepriprastu, jog as cia sedziu
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2014 09 09, 11:39)
Sveikos musu antra diena tokia pati, ryte su didziausiu noru ejo i darzeli sako eisiu pas leliu, kazkaip optimistiskai tikejau, kad pasiliks voena, o ji kai pradejo rekt stumdyt mane as nevalgysiu ir t.t. Tai aukletoja sako pasilikit, likau po to Akmile nuvest pas logopeda norejau tai vel ji rekt einam kartu tai ejom kartu ir niekaip neikalbu siandien tiesiog seka mane per peti vis ziuri ar esu. Yra du variantai arba palimt ir ziuret kiek realiai ji verks arba kaip aukletoja sako sedet rubineje jai vistiek nusibos su jumis sedet ateis pas vaiku po to vel pas jus ir taip per atstuma gal pripras ir isleis jumis, net nezinau kas cia geriau, kad ji nepriprastu, jog as cia sedziu


Taigi pas mus panaši situacija buvo, tai tiesiog įduot auklėtai į rankas rėkiančią ir išeiti, kad ir 20 min, paskui laiką ilginti, nes su tokiais pabuvimais, ir pasivaikščiojimais ne tik saviškę, bet ir kitus vaikus traumuoji, juk jie irgi norėtų, kad mama šalia sėdėtų, kol jei darželyje žaidžia ax.gif Suprantu, kad sunku, kad širdį plyšta, bet jei neišeina kitaip...

mutti, Jūs čia vienai dienai buvote išvykę? g.gif Aš kol kas į darbus neskubu, nes gi va ir darželyje sunkiai adaptuojamės, ir ligos jau užpuolė, tai viskas pamažu...
Atsakyti
/julia Zara dzeko raselo terjeras , aplojus butu, bet ja lengvai ir nuspirtu
Atsakyti