Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk II

QUOTE(vitalicka @ 2015 06 08, 00:13)
Na as ko gero atsilieku su ziurejimu. Jau nupusineja i gala vel scenaristai. O sitas Fatihas man nebepatinka jau. As kazkaip tikejausi, kad jis pades vis tik Omerui savo teva sutvarkyt, bet kad jis zada tevo imperija ir toliau valdyt tai suds, nebus jau zmogaus is jo. Gelbeja visus saudydamas o is tikro labiausiai pats save-viska del pinigu daro  verysad.gif . O saket kad kazkas mirs, as pagalvojau, o gal Nelufer? Ji myli Fatiha, bet ju meile per silpna kad jis pasikeistu. Jam tai butu manau vienintelis sukretimas, kuris ji paveiktu, gal smegenis sukrestu biski.

Na aš tikiuosi, kad jau niekas nebemirs. Tiksliau galvoju, kad mirs tik ChusiKas, Tairas ir galvoju, kad Metimas arba mirs arba ses į kaliuze. O Metinas mėgsta valdžia. Netikiu, kad pasikeis. Bet va, kad Niuliufer kūdikis gali mirtį tai tikiu. Karadajuj ten irgi kiek žinau vaiką tos scenaristes numarino. Na,bet jau greit turi viskas nutikti. Viską sukis į paskutines serijas, kaip visad. Pirmadienį baigsis Karadajus, paziuresiu kaip ten scenaristės pasielgė su personažais ir kokia pabaiga prikūrė. Tada bus galima kažkiek įsivaizduoti ko iš jų šitam seriale tiketis ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,na ir kaip jums paskutines serijos anonsas? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lavita77 @ 2015 07 09, 14:04)
Sveikos merginos,na ir kaip jums paskutines serijos anonsas?  g.gif  smile.gif

as jau vakar issiburbuliavau. Siandien rami biggrin.gif Granatuoju bus laiminga pabaiga. Bet po vakar serijos, nepazistu savo komisaro biggrin.gif Tikiuos paskutinej serijoj sugebesiu jam atleisti g.gif
Beja yra du anonsai. Tik ta viena, jau vakar serijoj parode smile.gif
Atsakyti
As vel atsilieku keliomis serijomis,bet visada pasiziuriu anonsa,tai kazkaip susinervinau g.gif Na paziuresiu,jauciu taip pat nusivilsiu komisaru tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lavita77 @ 2015 07 10, 13:25)
As vel atsilieku keliomis serijomis,bet visada pasiziuriu anonsa,tai kazkaip susinervinau  g.gif Na paziuresiu,jauciu taip pat nusivilsiu komisaru  tongue.gif  smile.gif

Nesinervinkit biggrin.gif tas burundukas is anonso pasirodo, kad bus busimas Asli vyras bigsmile.gif Cia spec. Taip tuos anonsus sulipdo. Nervus, kad pagadint. Matyt persoks paskutinej serijoj per laika. Ir Elmerai apsizenys ir naujam namuke gyvens. Vadinas pasidarys isvadas. smile.gif gal jus Elif nusivilsit priespaskutinej serijoj? Juk kiekvienas "savo kina " ziuri. Pas ruses dabar dvi stovyklos tongue.gif vienos kita jau 3 diena bando itikinti, kas teisesnis lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba,

labai patiko dainos parinkimas siame klipe. Labai tinka visiems 53 serijos epizodams. Jau man abieju gaila pasidare ax.gif
https://www.youtube....3&v=YtvFKhQr3J0
Na, ir siuo metu mano mylimiausias klipas wub.gif
https://www.youtube....h?v=SXnbmf5tPBY
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 13 liepos 2015 - 08:47
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 07 13, 09:44)
Laba,

labai patiko dainos parinkimas siame klipe. Labai tinka visiems 53 serijos epizodams. Jau man abieju gaila pasidare  ax.gif
https://www.youtube....3&v=YtvFKhQr3J0
Na, ir siuo metu mano mylimiausias klipas wub.gif
https://www.youtube....h?v=SXnbmf5tPBY


Su dideliu pasimegavimu pasiziurejau klipukus,***** grazus jie man abu ax.gif wub.gif O dabar kas liecia paskutines serijas sio kino,tai nusivyliau,kazkokia nesamone padare,viskas taip greitai susukta,gabalais ir vaikiskais zaidimais doh.gif Tiesiog jauciasi,kad rezisieres nori greiciau viska uzbaigti,nes teisingai,labai jau viskas buvo istempta smile.gif Bet,kad ir kaip ten bebutu,vistiek man liudna,kad jau bus paskutine serija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lavita77 @ 2015 07 13, 12:56)
Su dideliu pasimegavimu pasiziurejau klipukus,***** grazus jie man abu  ax.gif  wub.gif O dabar kas liecia paskutines serijas sio kino,tai nusivyliau,kazkokia nesamone padare,viskas taip greitai susukta,gabalais ir vaikiskais zaidimais  doh.gif Tiesiog jauciasi,kad rezisieres nori greiciau viska uzbaigti,nes teisingai,labai jau viskas buvo istempta  smile.gif  Bet,kad ir kaip ten bebutu,vistiek man liudna,kad jau bus paskutine serija wink.gif

drinks_cheers.gif
Su ta Tajaro mirtim isvis nesamone, toks kietas, protingas buvo ir vat per 5 minutes sugalvojo pasikarti. doh.gif Arba Omeras visa antra sezona, net nebuvo prisimines tevo zudiko ir bac paciam gale - eme ir isdygo zudikas pries akis doh.gif Garantuotai, scenaristes tiek gavo laisku is fanu, del puses neuzbaigtu siuzetiniu liniju, tai sukiso i paskuitnes serijas biggrin.gif
Aisku, kad komisarui galvele pasisuko, tai nieko keisto, per metus laiko vien nelaimes. Elif irgi, turbut daugiau nei komisaras atkentejo. Ir pilnai ja suprantu, kad nori dingt nuo visu, nebenori tu kriminalu. Tiesiog nori ramybes.
Siandien pasirode ozetas, tai man vien keiksmazodziai galvoj. Paskutine serija, tai bent kazka gero sugalvotu, bet ne. Rodys, kaip Metinas su Chusiku bega is kaliuzes, komisaras atsilikelis savo principus rodys, Elif bandys ten viena gyvenima kurt, na ir paskui per 5 minutes parodys vestuves doh.gif Nors paskutine serija galejo padaryti be " razborkiu". Paskaiciau ta ozeta ir dingo noras ziuret ta serija paskutine. Bet aisku, baigsis mano pyktis, ir ziuresiu as ta serija ir vel nervuosiuos lotuliukas.gif
Labai gerai, kad tos scenaristes, nusprende pasitraukt kuriam laikui is serialu kurimo. Nes ryskiai pas jas su galvom negerai. Joms bele daugiau lavonu parodyti doh.gif
Zodziu, pikta as siandien biggrin.gif
Bet, o, taciau, man irgi gaila, kad jau baigsis serialas, bet kai akivaizdziai matosi, kad scenaristems ir ideju ir siaip geru minciu truksta, tai gerai, kad baigesi, aktoriai gales pagaliau dziaugtis poilsiu biggrin.gif
Bet paziuresim, kaip cia baigsis tas " sedevras". Viena zinau, kad toms scenaristems, netleisiu, jeigu romatikai skirs tik 5 minutes lotuliukas.gif


Papildyta:

wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
As tik siandien paziurejau 51 serija, nes atostogavau ir 2 serijas tik prasukdama buvau macius. Tai kas ten per NESAMONE. doh.gif lotuliukas.gif "BADO ZAIDYNES" turkisku ritmu doh.gif biggrin.gif puse serijos dvi durnikes rebusus sprendzia lotuliukas.gif Didesnes nesamones dar nemaciau. Buvo " Beganciam laike" ten irgi panasaus lygio zaidimeliu, bet cia tai isvis doh.gif Na, pagarba aktoriams, kad jie taip susikaupe tokius zaidimelius vaidina. Jau matau, kaip jie ten zvengia tokia brieda vaidindami lotuliukas.gif Neveltui, jie visi ten savo interviu pripazista, kad filmavimu metu labai daug zvengia biggrin.gif



Atsakyti
Tai va as apie tai ir rasiau,kad nesamones kazkokios,vaiku zaidimai...Ziuriu tik,kad noriu pamatyti savo mylimus aktorius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lavita77 @ 2015 07 13, 17:56)
Tai va as apie tai ir rasiau,kad nesamones kazkokios,vaiku zaidimai...Ziuriu tik,kad noriu pamatyti savo mylimus aktorius  lotuliukas.gif

Na aš irgi biggrin.gif nors vistiek šitą serialą priskirsiu prie mylimiausiu ir dar ne kartą perziuresiu turbūt, nesąmoningas vietas prasukdama biggrin.gif
Atsakyti
Labai patiko, klipas su istraukom is viso serialo smile.gif labai muzika tinka smile.gif
https://www.youtube....h?v=jgM1UkkIJjo
Atsakyti