Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai..

QUOTE(Karaliuseima @ 2014 09 23, 08:10)
Reikia tikėtis tik džiugių žiniųsmile.gif  thumbup.gif  aš pradedu galvoti kad neišlauksiu kito mėnesio, 30 dieną vyro gimtadienis, gal dovanėlė bus:))) blush2.gif


Labai linkiu, kad dovanėlė būtent ši ir būtų nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Ta diena kai turejau sulaukti mmm pasidare bloga vaziuojant masina. O kita diena taip ir neatejus mmm ir pradejus skaudeti krutine jau zinojau, kad nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
O kam nors buvo, kad nepajautrėjo speneliai arba pajautrėjo vėliau negu tada, kai maždaug turėjo prasidėti mmm?
Atsakyti
Man turbūt jau sekančią dieną nuo pastojimo (žinau pagal ovuliacijos laiką kada tai įvyko ax.gif smile.gif ) pradėjo stipriai skaudėti krūtinę ir ji tapo dviguba biggrin.gif . Savaitei po to, pasidariau testą - neigiamas schmoll.gif Bet kai pasidariau po 2 dienų nepasirodžius menstruacijoms, tai testas parodė labai ryškius II brūksnelius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sababa @ 2014 09 25, 20:30)
O kam nors buvo, kad nepajautrėjo speneliai arba pajautrėjo vėliau negu tada, kai maždaug turėjo prasidėti mmm?


Man išvis nebuvo pajautreje, nebent i nėštumo pabaiga.
Atsakyti
Buvau pas ginekologę, akd echoskopiškai pažiūrėtų ar įvyko ovuliacija, o ji sako, labai gali būti, kad jau ir pastojote, gleivinė sustorėjusi. O ar ne kaskart po ovuliacijos viskas atrodo panašiai? Ar gali būt užuominų į nėštumą kelios dienos po O?
Atsakyti
Sveikos mergimos, jai kas netaip is karto atsiprasu nes as situose reikaluose naujoke blush2.gif mes su vyru nusprendem kad jau laikas atejo pagausinti seimyna smile.gif taigi uzsijemem situi reikalu smile.gif o dabar nezinau ar mums pavyko zinau kad reikia laukti iki menesiniu ir nesulaukus daryti NT bet galvoja sukasi mintys ir visokie simptomai lenda i galva lotuliukas.gif gal galetumete pakomentuoti suos simptomus o gal as tesiok issigalvoju smile.gif is pradziu paskaudejo desnio sono apacije poto kairiojo sono apacioj smile.gif BT laikosi 36.9 ir37.1 bec cia normalu, krutys jautrios bet cia PMS simptomas , neesu tikra bet antradieni nuejau i toleta ir pastebejau lyg ir parepliojima bet tik labai mazai kaip ir sakiau nelabai esu tuo tikra paskutines mmm buvo rugsejo 9 ciklas apie 31- 34 dienas. aciu uz komentarus smile.gif kadangi tai butu mano pirmas nestumas, tai nezinau ko tiketis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuulee @ 2014 10 03, 12:28)
Sveikos mergimos, jai kas netaip is karto atsiprasu nes as situose reikaluose naujoke  blush2.gif mes su vyru nusprendem kad jau laikas atejo pagausinti seimyna  smile.gif taigi uzsijemem situi reikalu  smile.gif  o dabar nezinau ar mums pavyko zinau kad reikia laukti iki menesiniu ir nesulaukus daryti NT bet galvoja sukasi mintys ir visokie simptomai lenda i galva  lotuliukas.gif  gal galetumete pakomentuoti suos simptomus o gal as tesiok issigalvoju smile.gif  is pradziu paskaudejo desnio sono apacije poto kairiojo sono apacioj smile.gif BT laikosi 36.9 ir37.1 bec cia normalu, krutys jautrios bet cia PMS simptomas , neesu tikra bet antradieni nuejau i toleta ir pastebejau lyg ir parepliojima bet tik labai mazai kaip ir sakiau nelabai esu tuo tikra paskutines mmm buvo rugsejo 9 ciklas apie 31- 34 dienas. aciu uz komentarus smile.gif kadangi tai butu mano pirmas nestumas, tai nezinau ko tiketis  blush2.gif

Na... Mano ciklas prasidėjo rugsėjo 6 (buvo pirmoji mmm diena), ciklas 31-35 d, ovuliacija spėju jog įvyko rugsėjo 26, kas būtų 21 ciklo dieną, tai šiandien, 28 ciklo dieną, NT testuką gadinti yra dar per anksti. Mėginsiu tą daryti pirmadienį, 31 ciklo dieną, jei mmm neapsireikš iki to laiko... ax.gif Tavo ciklas labai panašus - gal bus paprasčiau orentuotis. Kas dėl mažo pakraujavimo, dėl kurio nesi tikra, neužakcentuok to - tai galėjo būti implantacinis pakraujavimas. Bet implantacija gali vykti ir bepakraujavimo - neužsiciklink, kad būtinai turi pakraujuot... Žodžiu..savaitgalį parbūnam ramiai, o pirmadienį galim pabandyt testukus pagadint mirksiukas.gif Nors man dar gali nieko ir nerodyti, nes numatomos mmm 10.10.
O tu bandai gaudyti ovuliaciją?
Atsakyti
QUOTE(Childish @ 2014 10 02, 19:04)
Buvau pas ginekologę, akd echoskopiškai pažiūrėtų ar įvyko ovuliacija, o ji sako, labai gali būti, kad jau ir pastojote, gleivinė sustorėjusi. O ar ne kaskart po ovuliacijos viskas atrodo panašiai? Ar gali būt užuominų į nėštumą kelios dienos po O?


Jei po O vos kelios dienos tai tikrai nematys...kartais moterims savaitę vėluoja mmm ir dar nemato nes per anksti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2014 10 03, 13:42)
Na... Mano ciklas prasidėjo rugsėjo 6 (buvo pirmoji mmm diena), ciklas 31-35 d, ovuliacija spėju jog įvyko rugsėjo 26, kas būtų 21 ciklo dieną, tai šiandien, 28 ciklo dieną, NT testuką gadinti yra dar per anksti. Mėginsiu tą daryti pirmadienį, 31 ciklo dieną, jei mmm neapsireikš iki to laiko...  ax.gif Tavo ciklas labai panašus - gal bus paprasčiau orentuotis. Kas dėl mažo pakraujavimo, dėl kurio nesi tikra, neužakcentuok to - tai galėjo būti implantacinis pakraujavimas. Bet implantacija gali vykti ir bepakraujavimo - neužsiciklink, kad būtinai turi pakraujuot... Žodžiu..savaitgalį parbūnam ramiai, o pirmadienį galim pabandyt testukus pagadint  mirksiukas.gif Nors man dar gali nieko ir nerodyti, nes numatomos mmm 10.10.
O tu bandai gaudyti ovuliaciją?

kaip ir bandziau g.gif bet kaip ir sakiau kad siame reikale dar naujoke blush2.gif tai mano antras ciklas kada bandau pastot pir menesi tesiok nesisaugojom ir nieko nepavyko todel dabar pagalvojau kad reiktu pasiskaiciuoti numatoma O diena bet BT saziningai nesimatavau blush2.gif taip kad ir nezinau dar klausimelis smile.gif o implantacija ar galejo ivykti taip greitai po O ? nes jai rugsejo 26d buvo O, o jau rugsejo 30d gal patepliojo nesuprantu g.gif butinai parasik kaip tau sekesi pirmadieni su NT lauksim geru ziniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuulee: 03 spalio 2014 - 23:16
QUOTE(zuulee @ 2014 10 04, 00:07)
kaip ir bandziau g.gif  bet kaip ir sakiau kad siame reikale dar naujoke  blush2.gif tai mano antras ciklas kada bandau pastot pir menesi tesiok nesisaugojom ir nieko nepavyko todel dabar pagalvojau kad reiktu pasiskaiciuoti numatoma O diena bet BT saziningai nesimatavau  blush2.gif  taip kad ir nezinau dar klausimelis  smile.gif o implantacija ar galejo ivykti taip greitai po O ? nes jai rugsejo 26d buvo O, o jau rugsejo 30d gal patepliojo nesuprantu  g.gif butinai parasik kaip tau sekesi pirmadieni su NT lauksim geru ziniu  smile.gif

Šiaip, kas liečia implantaciją-galėjo būti. Kiek teko skaityti, implantacija dažniausiai įvyksta 6-7, gali ir 10 dieną įvykt, bet gali ir iškart patekus apvaisintam kiaušinėliui į gimdą. Kadangi kiaušintakiais iki gimdos keliauja apie 4 dienas-tai kaip ir galėjo būti implantacinis pakraujavimas.
O kas dėl BT, susilaikysiu nuo komentarų, nes aš jos nematuoju, tad nesu įsigilinus į tai. Aš bandau gleivių pagalba vertint vaisingas dienas ir nuspėt O. Turiu ir programėlę tel., kuri paskaičiuoja numatomą O datą-tai man l.įdomu palygint ką pati jaučiu, kad su manim daros, ir ką programėlė rodo ;-)
Atsakyti
Labas rytas. Aš šįryt surizikvau ir pasidariau NT - baltut baltutėlis. Pykstu ant savęs, kad tokia nekantri. Dabar sakiau jokių NT. Lauksiu mmm dienos -arba jos pasirodys, arba gadinsiu NT. Bet tik tada, jokiai būdais ne anksčiau ax.gif
Atsakyti