Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai..

QUOTE(Childish @ 2014 10 06, 17:01)
O kaip jum su išskyrom ir gleivėm dabartiniu laikotarpiu? pas mane tokios baltos lipnios kaip prieš mm..sad.gif šiandien ir pilvą pamaudė, galvoju jau ateis bėdos savo laiku .. :/

Buvo pas mane praeitą sav.lipnių baltų išskyrų. Šiom dienom "sausra" sakyčiau... ax.gif Nors...nėra visiška sausra, jei neapsieinu be kasdieninio įklotuko...
bet va ką jau ką, tai krūtinę skauda-skausmas nesakyčiau kad skiriasi nuo pms požymio, matysim kaip toliau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 06 spalio 2014 - 19:36
QUOTE(angulyte @ 2014 10 06, 21:20)
Buvo pas mane praeitą sav.lipnių baltų išskyrų. Šiom dienom "sausra" sakyčiau... ax.gif  bet va ką jau ką, tai krūtinę skauda-skausmas nesakyčiau kad skiriasi nuo pms požymio, matysim kaip toliau...



Jo pas mane tas pats dėl krūtinės.. skauda jau daugiau kaip savaitę, ir vis smarkyn. Bet kiek kartų taip jau buvę.. belenkiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Childish @ 2014 10 06, 20:23)
Jo pas mane tas pats dėl krūtinės.. skauda jau daugiau kaip savaitę, ir vis smarkyn. Bet kiek kartų taip jau buvę.. belenkiek smile.gif

Man krūtinė prieš mmm tokiasunki visada būdavo, vakare nusiėmus liemenėlę nemalonu būdavo. Dabar čiut kitaip - nėra tokia sunki, bet palaipsniui brinksta. Skausminga prisilietus, bet va šianakt-tai jutau ir tokį aštrėlesnį padurimą. Net išsibudinau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivutyte @ 2014 10 06, 16:35)
Sveikos mano panasi situacija. Ciklas kaip tik tak 24-25 dienos. Tepliojimai kelias dienas pries. Siandien 21 CD vakarykstis NT neigiamas. Vakar pasijutau kaip apsisysiojus. Maudzia pilvo apacia. Krutine skausminga. Rek kelinta CD tau pradeda tepliot?


na kokia 19 - 20. dabar si cikla mm buvo 09 15 o snd jau pradejo rausvai... kazkaip veliau, nes min 5 d iki mmm siaip teplioja, pastaruoju metu kokias tepe 7 dienas iki mm... tai ir apsidziaugiau pries laika...
Atsakyti
Na va apsilankė pas mane pusseserės.. verysad.gif Vadinasi šį mėnesį reiks stengtis labiau. blush2.gif
Atsakyti
as taipat laukiu mmm jau greitu laiku turetu buti, bet va sendien dariausi NT buvo neigemas o temperatura jau 3 dienos kaip 37,2 krutine didele bet nejautri nors pries tai keleta dienu labai jautri buvo, nezinau ka ir galvoti doh.gif nei paneikti negaliu kad tikrai nesilaukiu nei patvirtinti doh.gif kita vertus kiekviena men buna mmm ir tesiok nepastebi, o cia kai "lauki" kad tik nepasiroditu tai viskas atrodo kitaip smile.gif ir kitokia krutine ir kitoks skaudantis pilvukas mano smile.gif ir ko tik neprisigalvoji blush2.gif tikriausej cia man psichologija veikia g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuulee @ 2014 10 09, 16:04)
as taipat laukiu mmm jau greitu laiku turetu buti, bet va sendien dariausi NT buvo neigemas o temperatura jau 3 dienos kaip 37,2 krutine didele bet nejautri nors pries tai keleta dienu labai jautri buvo, nezinau ka ir galvoti doh.gif  nei paneikti negaliu kad tikrai nesilaukiu nei patvirtinti doh.gif kita vertus kiekviena men buna mmm ir tesiok nepastebi, o cia kai "lauki" kad tik nepasiroditu tai viskas atrodo kitaip smile.gif ir kitokia krutine ir kitoks skaudantis pilvukas mano smile.gif ir ko tik neprisigalvoji  blush2.gif  tikriausej cia man psichologija veikia  g.gif  blush2.gif

Nu ką - parėjo mmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 10 spalio 2014 - 12:52
QUOTE(angulyte @ 2014 10 10, 13:51)
Nu ką - parėjo mmm

nesulaukiau biggrin.gif , NT- IIparode, esame abu su vyru labai laimingi biggrin.gif o kaip tau? smile.gif sulaukej?
Atsakyti
QUOTE(zuulee @ 2014 10 10, 18:06)
nesulaukiau  biggrin.gif , NT- IIparode, esame abu su vyru labai laimingi  biggrin.gif o kaip tau? smile.gif  sulaukej?

Taip, man parėjo mmm :-(
Atsakyti
nor NT parode II bet va sendien atejo mmm, ir LABAI skausmingos manau kad pabego verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuulee @ 2014 10 12, 17:00)
nor NT parode II bet va sendien atejo mmm, ir LABAI skausmingos manau kad pabego verysad.gif

Kaip gaila :'(
Atsakyti
Kai laukiaus, krūtinė jautri tapo jau nesulaukus mmm, maždaug tuo metu kai turėjo prasidėt. Tarsi nauja jautrumo banga užplūdo.

O dabar, kad nesilaukiu jau žinau apie 10 DPO, nes 6-8 DPO jaučiu tą nėštukinį krūtinės jautrumą ir jis staiga išnyksta apie 10 DPO, žinau, kad bus mmm po kelių dienų.
Atsakyti