Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai..

QUOTE(angulyte @ 2014 10 05, 07:55)
Labas rytas. Aš šįryt surizikvau ir pasidariau NT - baltut baltutėlis. Pykstu ant savęs, kad tokia nekantri. Dabar sakiau jokių NT. Lauksiu mmm dienos -arba jos pasirodys, arba gadinsiu NT. Bet tik tada, jokiai būdais ne anksčiau  ax.gif

uzjauciu del balto 4u.gif kiek dar iki mmm dienos?
Atsakyti
QUOTE(-Vakare- @ 2014 10 05, 09:24)
uzjauciu del balto  4u.gif  kiek dar iki mmm dienos?

Dar 5 dienos. Nors pas mane ciklas nėra reguliarus, kaip monėjau 31-35 d. Šiandien 30 ciklo diena. Požymių , kad paršliaužia mmm dar jokių kol kas.
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2014 10 03, 14:42)
Na... Mano ciklas prasidėjo rugsėjo 6 (buvo pirmoji mmm diena), ciklas 31-35 d, ovuliacija spėju jog įvyko rugsėjo 26, kas būtų 21 ciklo dieną, tai šiandien, 28 ciklo dieną, NT testuką gadinti yra dar per anksti. Mėginsiu tą daryti pirmadienį, 31 ciklo dieną, jei mmm neapsireikš iki to laiko...  ax.gif Tavo ciklas labai panašus - gal bus paprasčiau orentuotis. Kas dėl mažo pakraujavimo, dėl kurio nesi tikra, neužakcentuok to - tai galėjo būti implantacinis pakraujavimas. Bet implantacija gali vykti ir bepakraujavimo - neužsiciklink, kad būtinai turi pakraujuot... Žodžiu..savaitgalį parbūnam ramiai, o pirmadienį galim pabandyt testukus pagadint  mirksiukas.gif Nors man dar gali nieko ir nerodyti, nes numatomos mmm 10.10.
O tu bandai gaudyti ovuliaciją?


Na va ir aš jungiuos, mano paskutinių mm pirma diena irgi 09 06, ciklas apie 35, ovuliacija 09 27 arba 09 28 vyko. smile.gif Tai ką, lauksiu ir aš kol testą galės pabandyt. Planuojam jau seniai, ciklas nereguliarus, sunku pataikyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Childish: 05 spalio 2014 - 20:57
QUOTE(angulyte @ 2014 10 05, 11:24)
Dar 5 dienos. Nors pas mane ciklas nėra reguliarus, kaip monėjau 31-35 d. Šiandien 30 ciklo diena. Požymių , kad paršliaužia mmm dar jokių kol kas.

tegaliu palinket kantrybes tada 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Childish @ 2014 10 05, 21:57)
Na va ir aš jungiuos, mano paskutinių mm pirma diena irgi 09 06, ciklas apie 35, ovuliacija 09 27 arba 09 28 vyko. smile.gif Tai ką, lauksiu ir aš kol testą galės pabandyt. Planuojam jau seniai, ciklas nereguliarus, sunku pataikyt.

Kartu lauksim mmm dienos 4u.gif
Atsakyti
sveikos. as irgi visa vietoj nenusedziu. mano ciklas prie trumpesniu. 25 dienos, bet va praeitas buvo is vis trumpas, 21 d. ir jau n laiko pries normalias mm kokia savaite, na minimum 5 dienas tepliodavo, pradedavo nuo vos vos matomo rausvumo iki šokoladinių išskyrų prieš pat mm...
o vat dabar si cikla nėra to šviesiojo tepliojimo, kuris įprastai jau tikrai būtų prasidėjęs... krūtinę skauda... ir kairi sona padiegia vis. ach palaikykim kumščius smile.gif
Atsakyti
Sveikos. norėjau Jūsų patarimo ir komentaro...su vyru mylėjomės pirmą dieną po mėnesinių...dabar jau turėtų būti mėnesinės, bet vėluoja 5d. skauda krūtinę, prieš porą savaičių kelis kartus vos nenualpau, vėmiau...tačiau pasidariau NT, jis neigiamas (dariausi pirmą dieną, kai vėluoja mėnesinės). Ar tai galėtų būti nėštumas?
Atsakyti
QUOTE(naminuke7 @ 2014 10 06, 14:45)
Sveikos. norėjau Jūsų patarimo ir komentaro...su vyru mylėjomės pirmą dieną po mėnesinių...dabar jau turėtų būti mėnesinės, bet vėluoja 5d. skauda krūtinę, prieš porą savaičių kelis kartus vos nenualpau, vėmiau...tačiau pasidariau NT, jis neigiamas (dariausi pirmą dieną, kai vėluoja mėnesinės). Ar tai galėtų būti nėštumas?

Dažniausiai pirmą dieną ND duoda teigiamą rezultatą, kai ciklas yra trumpas - Ovuliacija įvyksta po kelių dienų pasibaigus mmm. Šiaip dienos po mmm skaitosi nevaisingomis. Siūlau dar palaukti ir už keletos dienų pakartoti NT...
Atsakyti
QUOTE(naminuke7 @ 2014 10 06, 15:45)
Sveikos. norėjau Jūsų patarimo ir komentaro...su vyru mylėjomės pirmą dieną po mėnesinių...dabar jau turėtų būti mėnesinės, bet vėluoja 5d. skauda krūtinę, prieš porą savaičių kelis kartus vos nenualpau, vėmiau...tačiau pasidariau NT, jis neigiamas (dariausi pirmą dieną, kai vėluoja mėnesinės). Ar tai galėtų būti nėštumas?

kartok NT, sunku ką pasakyti. Mylėjotės kaip ir nelabai vaisingu laiku, jei ten tik tas kartas buvo per mėnesį, bet maža ką, ciklas trumpas, visaip galėjo būt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2014 10 06, 12:52)
sveikos. as irgi visa vietoj nenusedziu. mano ciklas prie trumpesniu. 25 dienos, bet va praeitas buvo is vis trumpas, 21 d. ir jau n laiko pries normalias mm kokia savaite, na minimum 5 dienas tepliodavo, pradedavo nuo vos vos matomo rausvumo iki šokoladinių išskyrų prieš pat mm...
o vat dabar si cikla nėra to šviesiojo tepliojimo, kuris įprastai jau tikrai būtų prasidėjęs... krūtinę skauda... ir kairi sona padiegia vis. ach palaikykim kumščius smile.gif


o gal jau ir yra tas rausvas priesmmmm tepliojimas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2014 10 06, 13:48)
Kartu lauksim mmm dienos  4u.gif


O kaip jum su išskyrom ir gleivėm dabartiniu laikotarpiu? pas mane tokios baltos lipnios kaip prieš mm..sad.gif šiandien ir pilvą pamaudė, galvoju jau ateis bėdos savo laiku .. :/
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2014 10 06, 05:52)
sveikos. as irgi visa vietoj nenusedziu. mano ciklas prie trumpesniu. 25 dienos, bet va praeitas buvo is vis trumpas, 21 d. ir jau n laiko pries normalias mm kokia savaite, na minimum 5 dienas tepliodavo, pradedavo nuo vos vos matomo rausvumo iki šokoladinių išskyrų prieš pat mm...
o vat dabar si cikla nėra to šviesiojo tepliojimo, kuris įprastai jau tikrai būtų prasidėjęs... krūtinę skauda... ir kairi sona padiegia vis. ach palaikykim kumščius smile.gif

Sveikos mano panasi situacija. Ciklas kaip tik tak 24-25 dienos. Tepliojimai kelias dienas pries. Siandien 21 CD vakarykstis NT neigiamas. Vakar pasijutau kaip apsisysiojus. Maudzia pilvo apacia. Krutine skausminga. Rek kelinta CD tau pradeda tepliot?
Atsakyti