Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai Filmai Filmai

As visus ziuriu namie, pasijungus kompa prie didelio TV, ir visus su titrais, nes vyras kitaip nenori doh.gif Cia per TV igarsinti filmai buna tik maziems vaikams, kurie skaityti nemoka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 08 sausio 2015 - 10:26
QUOTE(Shalimar @ 2015 01 02, 09:24)
Paziurejau Gone girl, knygos neskaicius, tai filmas geras, patinka man tokie susukti. Bet pabaigos tai nesupratau..
Kokio velnio jis liko su ja???

Filmas geras, bet man visgi kazko pritruko, lyg neisbaigtas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2015 01 08, 13:42)
Filmas geras, bet man visgi kazko pritruko, lyg neisbaigtas.. smile.gif

neseniai naują terminą sužinojau ir daug kas pasidarė lyg ir aiškiau toj srity, kur 'lyg ir kažko trūksta, bet negaliu paaiškinti' - kiekvienas turi savo 'teisingumo matricą' t.y. remiantis visais šešiais pojūčiais, kad viskas būtų tvarkoj, smegenyse turi fiksuotis šeši TAIP - tada teisingumo matrica yra 'patenkinta', viskas aišku ir tvarkinga, prieštaravimų nėra, o jei įsimaiško kažkur NE - atsiranda jausmas, kad 'kažkas negerai', kuris pasėja abejonę dėl daikto/skonio/garso/vaizdo išbaigtumo

cha cha, gal kažką supratot biggrin.gif

Whiplash (2014)
107 min - Drama | Music

kometaras kol kas tik toks:

**** you! biggrin.gif
patiko, nors ir ne mano žanras
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 01 08, 11:25)
As visus ziuriu namie, pasijungus kompa prie didelio TV, ir visus su titrais, nes vyras kitaip nenori doh.gif Cia per TV igarsinti filmai buna tik maziems vaikams, kurie skaityti nemoka..

WTFK??
Ka cia per gryba supjovet??
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 01 08, 13:11)
WTFK??
Ka cia per gryba supjovet??

As Graikijoj.
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 01 08, 12:11)
WTFK??
Ka cia per gryba supjovet??

drinks_cheers.gif

As irgi pamaniau,kad si nare skaito,jog filmai skirti suaugusiems tik su tiitrais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 01 08, 13:22)
As Graikijoj.

Aaaa biggrin.gif O as maniau,kad jau i pievas nukeliavot kazkur su tais titrais lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai visus filmus stengiuosi siustis originalo kalba su LT titrais, man patinka girdeti originalu garsa, na o be titru ne viska suprasciau ax.gif
Atsakyti
Nekeliavau i jokias pievas smile.gif Mano vyras grizes is LT dar ilgai visiems pasakojo, kad cia filmus igarsina sava kalba.. Daugelyje saliu yra titrai. Sakoma, kad filma tinkamai suprasi tik originalo kalba, jei vertejas prastas, tai isvis blogai.. O jei vienas vertejas visiems aktoriams doh.gif As ipratau ziureti su titrais, ir jie skaitosi labai greitai man, skaitau greiciau uz vyra ir anyta (graiku kalba biggrin.gif ). Kai griztu i Lietuva, ir ziuriu filmus su mama, ziuriu igarsintus lietuviskai arba rusiskai, nes ji negali pakesti titru. Matyt ipratimo reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 01 02, 09:24)
Paziurejau Gone girl, knygos neskaicius, tai filmas geras, patinka man tokie susukti. Bet pabaigos tai nesupratau..
Kokio velnio jis liko su ja???

Neatidžiai žiūrėjot smile.gif Liko, nes kitu atveju ji atimtų vaiką iš jo ir neleistų matytis. Įrodyti tikrąją istoriją ir tai, kad ji psichopatė, būtų praktiškai neįmanoma.

Filmas man labai patiko, knygos neskaičiau. Skaičiusiems, nemanau, kad labai įdomu žiūrėt, užtai ir kabinėjasi prie visko biggrin.gif

Dabar skaitau kitą Gillian Flynn knygą "Tamsumos" ("Dark Places"). Pagal ją irgi bus filmas šiemet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 08 sausio 2015 - 13:13
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 01 08, 14:11)
Neatidžiai žiūrėjot smile.gif Liko, nes kitu atveju ji atimtų vaiką iš jo ir neleistų matytis. Įrodyti tikrąją istoriją ir tai, kad ji psichopatė, būtų praktiškai neįmanoma.


Bet tas vaikas juk ne jo? Jie atskiruose kambariuose uzsirakine miega.. Tevas tas, kuri ji nuzude?

Mano vyras kaip visada po tokiu pabaigu pasake - turbut bus pratesimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauriel @ 2015 01 08, 10:30)
visą rytą galvoju apie predestination ir vis labiau pykstu ant jo. nes tai buvo pretenzija ne tik į mindfuckingą, bet ir į didžiulę žmogiškąją tragediją. Pirmasis dalykas pavyko iš dalies (bandyta apgauti žiūrovą, pasiremiant paradoksų teorija, tačiau paradoksuose irgi yra logika, o filme anei kvapo), antrasis anei kiek. Nesuprantu, kad čia dabar yra nutikę, kad retas besugeba sukalti tikrai gerą tragediją. Ar specialiai daroma bet kaip, nes visiems ir taip tipo smegenys atbukę, tai sueis. Ar tikrai ir patys atbukę nuo visko ir nebesugeba. Nesakau, kad reikia varyti von Trier'o ar Tarkovskio stiliumi, na o bet tačiau juk galima įdėti kažkiek daugiau pastangų, kad nesirodytų viskas taip primityviai.


reiškia, filmas nebeprasmiškai pastatytas, kad uždavė jums minčių apie jį. Visatos prigimties paradokas, ar jūs jau galit logiškai mūsų realybę paaiškinti? Mano požiūriu, geniali filmo koncepcija. Tragediją aš pilnai jaučiau.
Kitas, techninis dalykas: iš pradžių nesupratau, Dikaprio ar Judi Foster jaunystėje matau. Čia siužeto autoriai verti oskaro, tą įvaizdį taip sėkmingai sukergti su praeities laiku ir Džono prigimtimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 08 sausio 2015 - 13:22