Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai Filmai Filmai

QUOTE(FoxLady @ 2015 01 07, 10:56)
The good Lie 2014 - apie Sudano pabegelius kurie atvyksta gyventi i Amerika, man patiko  smile.gif
Papildyta:

Senas filmas tad keista kad dar buvo nematytas, vakar paziurejau ir noriu i Italija! biggrin.gif Patiko filmo stilius, estetiskas toks smile.gif

As labai daug senu filmu nemaciusi.nespeju
Atsakyti
Two Days, One Night (Deux jours, une nuit) 2014 - palyginti trumpas ir paprastas filmas. Bet nuostabus smile.gif nes netempiant ir nenardant aukštose materijose atskleidžiami svarbūs žmogiškų santykių niuansai.
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 01 06, 22:55)

Vat kaip vertinti whiplah tai velnias zino .. unsure.gif  Hmmm katik as ji paziurejau... Sunku pasakyti..Na vaidyba buvo gera, ypatingai mokytojo pirmoje eileje, o tik antroje vaikinuko,siaip su juo buvo viskas ok,bet vietomis erzino dirbtinis jo vaipymasis musant bugnus.. Filmo mintis labai paprasta ir aiski,nieko neiprasto ar stebinancio nebuvo apalamai.. Na ir muzika gal man tiesiog ne prie sirdies (Jazzas ypac smile.gif )  Duociau 7 balus. Ar rekomenduociau savo draugams? Ne. , bet zinau,kad bus daug kam patikes smile.gif


Del sio filmo pritariu visu 100% drinks_cheers.gif
Mano manymu kino teatre jis zymiai efektingiau atrodo vien del gero garso mirksiukas.gif O siaip..
Atsakyti
Predestination

fantastinis, bet mane nemažiau sužavėjo ir papasakota dramatiška istorija, o pats fantastinis siužetas šokiravo.
Malonus man 2015 metų atradimas Sarah Snook, kaip tik prieš tai kažkokį jos mistinį suvaidintą filmą žiūrėjau, tada jau jos dramatiškos akys įsiminė.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 01 07, 20:02)
Predestination

fantastinis, bet mane nemažiau sužavėjo ir papasakota dramatiška istorija, o pats fantastinis siužetas šokiravo.
Malonus man 2015 metų atradimas Sarah Snook, kaip tik prieš tai kažkokį jos mistinį suvaidintą filmą žiūrėjau, tada jau jos dramatiškos akys įsiminė. 
user posted image

Pries kiek laiko ziurejau,tai jo dar nebuvo torentuose,reik vel zvilgteleti,noreciau ir as ji pamatyti smile.gif
Man praeina Ethanas Hawke smile.gif
Papildyta:
QUOTE(avilinka @ 2015 01 07, 18:09)
Del sio filmo pritariu visu 100%  drinks_cheers.gif
Mano manymu kino teatre jis zymiai efektingiau atrodo vien del gero garso  mirksiukas.gif  O siaip..

Aga, o as ji per loptopa ziurejau doh.gif Kur jau ten geras garsas bus biggrin.gif
Tikiu,kad ir as bala koki prideciau,jei kine ziureciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avilinka @ 2015 01 07, 17:09)
Del sio filmo pritariu visu 100%  drinks_cheers.gif
Mano manymu kino teatre jis zymiai efektingiau atrodo vien del gero garso  mirksiukas.gif  O siaip..

Atsiprašau, bet filmus ir reikia žiūrėt geros kokybės, o ne bet kokį š biggrin.gif Nes filmą sudaro ne vien siužetas cool.gif

QUOTE(mjforever @ 2015 01 07, 19:02)
Predestination

fantastinis, bet mane nemažiau sužavėjo ir papasakota dramatiška istorija, o pats fantastinis siužetas šokiravo.
Malonus man 2015 metų atradimas Sarah Snook, kaip tik prieš tai kažkokį jos mistinį suvaidintą filmą žiūrėjau, tada jau jos dramatiškos akys įsiminė. 
user posted image

QUOTE(Vajuza @ 2015 01 07, 21:24)
Pries kiek laiko ziurejau,tai jo dar nebuvo torentuose,reik vel zvilgteleti,noreciau ir as ji pamatyti  smile.gif
Man praeina Ethanas Hawke smile.gif

Keista, kad nebuvo, nes aš jį, berods, lapkričio mėn. žiūrėjau. Filmas kaip ir geras, bet gaila, kad idėja nenauja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 07 sausio 2015 - 21:58
QUOTE(Vajuza @ 2015 01 07, 22:24)
Pries kiek laiko ziurejau,tai jo dar nebuvo torentuose,reik vel zvilgteleti,noreciau ir as ji pamatyti  smile.gif
Man praeina Ethanas Hawke smile.gif
Papildyta:

Aga, o as ji per loptopa ziurejau  doh.gif  Kur jau ten geras garsas bus  biggrin.gif
Tikiu,kad ir as bala koki prideciau,jei kine ziureciau  mirksiukas.gif

yra jau. O man tai nepatiko, bet tą supratau tik pabaigus žiūrėt filmą. Nes neišbaigta mintis, sutinku, originalu ir žiūrėti įdomu, bet pabaigoje lieka nusivylimo šešėlis.
Atsakyti
Nu va,numusete visa cimusa ziureti Predestination biggrin.gif
Jei nebus ka ziureti,tai atsisiusiu, o siaip turiu dabar Boyhood,nors atsiliepimai irgi apie ji nesuperiniai.


Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 01 07, 22:54)
Atsiprašau, bet filmus ir reikia žiūrėt geros kokybės, o ne bet kokį š biggrin.gif Nes filmą sudaro ne vien siužetas cool.gif
Keista, kad nebuvo, nes aš jį, berods, lapkričio mėn. žiūrėjau. Filmas kaip ir geras, bet gaila, kad idėja nenauja.

Jus teisi del ziurejimo kino teatre,taciau ne kiekvienas gali sau leisti visus filmus ziureti tik kino teatre.
Pvz as nelabai galiu sau leisti ir nepamenu tiesa sakant kada paskutini karta jame buvau blush2.gif

Is kitos puses,man ne visada jame patinka ziureti,nes norisi atsipalaiduoti ir ziureti filma, o ne akim begioti ir per titrus ir gaudyti vazidus smile.gif

Man puikiai namie ziurisi per diiiideli TV su gera kino sistema,kolonelem,tai ne ka blogiau nei kino teatre ir niekas traskuciu negrauzia salia ir nespardo kojomis i nugara biggrin.gif

Bret kartais tenka ir per ta pati loptopa paziureti,kai namiskiai miega,tai man su ausinemis puikiai sekasi ziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vajuza: 08 sausio 2015 - 07:58
QUOTE(Vajuza @ 2015 01 08, 07:55)
Jei nebus ka ziureti,tai atsisiusiu, o siaip turiu dabar Boyhood,nors atsiliepimai irgi apie ji nesuperiniai.

Kad kaip tik atsiliepimai labai neblogi kiek matau, nors man jis buvo nuobodokas ir nesuprantu is kur toks aukstas ratio jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 01 07, 22:54)
Atsiprašau, bet filmus ir reikia žiūrėt geros kokybės, o ne bet kokį š biggrin.gif Nes filmą sudaro ne vien siužetas cool.gif

O as ir ziurejau gera kokybe , Ss...neziuriu. Siunciu visada ne maziau kaip 6Gb filmus.
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 01 08, 07:55)
Jus teisi del ziurejimo kino teatre,taciau ne kiekvienas gali sau leisti visus filmus ziureti tik kino teatre.
Pvz as nelabai galiu sau leisti ir nepamenu tiesa sakant kada paskutini karta jame buvau  blush2.gif

Is kitos puses,man ne visada jame patinka ziureti,nes norisi atsipalaiduoti ir ziureti filma, o ne akim begioti ir per titrus ir gaudyti vazidus  smile.gif

Man puikiai namie ziurisi per diiiideli TV su gera kino sistema,kolonelem,tai ne ka blogiau nei kino teatre ir niekas traskuciu negrauzia salia ir nespardo kojomis i nugara  biggrin.gif

Bret kartais tenka ir per ta pati loptopa paziureti,kai namiskiai miega,tai man su ausinemis puikiai sekasi ziureti  mirksiukas.gif

Ne ne, neturiu omeny kino teatre. Net ir neįmanoma būtų visus filmus žiūrėti kine. Tiesiog ne online per mažą langiuką prastos kokybės (kaip mačiau būtent Whiplash kažkas žiūrėjo) biggrin.gif Aišku, jeigu labai nori pažiūrėti, o niekur kitur nėra, tai žiūri ir taip. O šiaip jei filmas naujas, tai geriau palaukti, kol atsiras geros kokybės.

Aš namie irgi žiūriu per didelį TV su garso sistema, tai vaizdo kokybė tikrai geresnė būna nei kine drinks_cheers.gif Bet didelis ekranas vis tiek kažkaip labiau įtraukia

QUOTE(avilinka @ 2015 01 08, 08:24)
O as ir ziurejau gera kokybe , Ss...neziuriu. Siunciu visada ne maziau kaip 6Gb filmus.

Aišku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 01 08, 08:55)
Nu va,numusete visa cimusa ziureti  Predestination biggrin.gif
Jei nebus ka ziureti,tai atsisiusiu, o siaip turiu dabar Boyhood,nors atsiliepimai irgi apie ji nesuperiniai.
Papildyta:

Jus teisi del ziurejimo kino teatre,taciau ne kiekvienas gali sau leisti visus filmus ziureti tik kino teatre.
Pvz as nelabai galiu sau leisti ir nepamenu tiesa sakant kada paskutini karta jame buvau  blush2.gif

Is kitos puses,man ne visada jame patinka ziureti,nes norisi atsipalaiduoti ir ziureti filma, o ne akim begioti ir per titrus ir gaudyti vazidus  smile.gif

Man puikiai namie ziurisi per diiiideli TV su gera kino sistema,kolonelem,tai ne ka blogiau nei kino teatre ir niekas traskuciu negrauzia salia ir nespardo kojomis i nugara  biggrin.gif

Bret kartais tenka ir per ta pati loptopa paziureti,kai namiskiai miega,tai man su ausinemis puikiai sekasi ziureti  mirksiukas.gif

visą rytą galvoju apie predestination ir vis labiau pykstu ant jo. nes tai buvo pretenzija ne tik į mindfuckingą, bet ir į didžiulę žmogiškąją tragediją. Pirmasis dalykas pavyko iš dalies (bandyta apgauti žiūrovą, pasiremiant paradoksų teorija, tačiau paradoksuose irgi yra logika, o filme anei kvapo), antrasis anei kiek. Nesuprantu, kad čia dabar yra nutikę, kad retas besugeba sukalti tikrai gerą tragediją. Ar specialiai daroma bet kaip, nes visiems ir taip tipo smegenys atbukę, tai sueis. Ar tikrai ir patys atbukę nuo visko ir nebesugeba. Nesakau, kad reikia varyti von Trier'o ar Tarkovskio stiliumi, na o bet tačiau juk galima įdėti kažkiek daugiau pastangų, kad nesirodytų viskas taip primityviai.
Atsakyti