Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Apklausa: Kiek kg numetei su Paleo? (48 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(livijaaa @ 2014 09 11, 18:25)
Merginos, ar cia yra tokiu, kurios su Paleo issigyde gastrita ir GERL?



AS AS AS!
Papildyta:
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 09 11, 18:32)
Aš negaliu balsuoti - nėra varianto "priaugau su paleo"  unsure.gif  biggrin.gif
Cushy, nebuvau aš plona, dabar esu tokia su moteriškais apvalumais, o prieš paleo buvau numetusi iki jaunatviškos mergiotės figūros smile.gif
Papildyta:

Į mane turguje įtartinai žiūri, nes aš amžinai studijuojų lašinių, mėsos gaminių, silkių, skumbrių etiketes smile.gif Beje, vienąsyk užklausiau kavinėje ar chai latte (ta arbata rytietiška su pienu) sudėtyje yra cukraus, tai mane patikino, kad ne, atseit nuo prieskonių saldu, nu bet man atrodo, kad neišgautum tokio saldumo su prieskoniais..  g.gif
Papildyta:
Mano šiemetinis (o ir viso gyvenimo) atradimas - cukinijos  biggrin.gif  Anksčiau neįsivaizdavau, ką su jomis daryti ir kad jas išvis įmanoma valgyti, o šiemet valgau su viskuo smile.gif



ups rolleyes.gif

o as turbut tik siemet paragavau zalias cukinijas! kaip skanu! jaunos mazutes... saldzios kokios! wub.gif

va kaip tik dabar valgau toki patiekala - kaip anksciau darydavau makaronus su cukinijom ir pomidorais + feta suris uzkepta orkaiteje. tik dabar idejau ir papriku. ziauriai skanu! bijau kad MB nebeliks jei greit negris... unsure.gif

dar rytais labai pamegau cukiniju ir spinatu kose. maniskis tokio nevalgo. sau verda greitai grudu kose. o as tokia nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif

arba is musu meeto receptukas- paprastas kaip dukartdu - kopustai ir cukinija su TNS 3000 biggrin.gif ir patroskinti puode 3 min! su grietine ant virsaus PASAKA!
Papildyta:
QUOTE(Rigedora @ 2014 09 11, 19:08)
*****, kaip slyksciai jauciuos  verysad.gif puse galvos skauda, vaikstau apspangus, pavalgyt dorai neina -nu gal koks gramas nutirps  bigsmile.gif



4u.gif

as sianakt irgi blogai labai jauciausi - gerkle skaudejo ir prakaitavau ..visa slapia pabudau unsure.gif atejus i darba- pamaciau vienintele mano kabe likusia kolege su raudona nosim! toks siutas paeme! sakau cia tu sergi????
o ji man sako ne! cia man alergija! nuo kondicionieriaus!
tai sakau mes nejungem jo nuo vasaros!
nei mes popieriaus daug turim nei ka.. o ji studente.. autobusuose trynas.. nu jauciu kokia zaraza atsinese unsure.gif tai kaip pradejau as ciaudet, nosis varva..
nuejau po pietu namo. gripolio arbatu prigeriau, lovoj pagulejau. lyg ir geriau.
butu mano valia neiciau ryt i darba...
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2014 09 11, 19:13)
Kad neliktum nuskriausta, kitoj temoj dėkim apklausą: Priaugau su paleo. Pas mane nuo liepos jau +5, bet čia specialiai, vakarais pienuko pageriu.



ooo! super!

mano atvejis toks hm... is pradziu - 5, o paskui +5. tad esu tokio pat sveiko svorio kaip ir buvau!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 11 rugsėjo 2014 - 19:43
As irgi i augimo puse einu lotuliukas.gif lotuliukas.gif apklausa man netinka biggrin.gif
valgau tris kartus per diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 09 11, 18:25)
SaDa, as isvirtas aguonas pyragui puikiai sumaliau rankiniu blenderiu, su kavamale uzsiknisimas bus. Ta pyraga kepiau kaledom, medaus galima daugiau ideti. Visi valge ir gyre. Pati tiek pririjau, kad kakojau aguonom biggrin.gif labai skanus buvo.


Ok bandysiu su blenderiu, nes kavamale kazkur turiu, bet naudojau pries simta metu, kazi ar rasiu smile.gif
As tai vaikui noriu koki sveika pyraga iskepti, na ir sveciu bus savaitgali aisku ir pati gabaliuka paragausiu smile.gif
Dar buvau radus tirpstantis sūrio ir moliūgo pyragas, pamoderninciau i paleo gal ir kas gautusi smile.gif:
1 kg Moliūgai
100 g Rudasis cukrus (medum keisciau)
Cinamonas
žiupsnelis Druska
500 ml Vanduo
500 g Grietinėlės sūris (nezinau sita kuom dar keisciau, o gal jis tinkamas, nera toks blogietis?)
3 vnt. Kiaušiniai
Aisku ji valgytu vaikas ir sveciai, man nelabai galima pieno produktu.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2014 09 12, 10:09)
Ok bandysiu su blenderiu, nes kavamale kazkur turiu, bet naudojau pries simta metu, kazi ar rasiu smile.gif
As tai vaikui noriu koki sveika pyraga iskepti, na ir sveciu bus savaitgali aisku ir pati gabaliuka paragausiu smile.gif
Dar buvau radus tirpstantis sūrio ir moliūgo pyragas, pamoderninciau i paleo gal ir kas gautusi smile.gif:
1 kg Moliūgai
100 g Rudasis cukrus (medum keisciau)
Cinamonas
žiupsnelis Druska
500 ml Vanduo
500 g Grietinėlės sūris (nezinau sita kuom dar keisciau, o gal jis tinkamas, nera toks blogietis?)
3 vnt. Kiaušiniai
Aisku ji valgytu vaikas ir sveciai, man nelabai galima pieno produktu.



ai prisiminiau blogai, su tuo pyragu kur parasiau ane, nes kaitinamas suris? Bet kaip tada su kiausinio perkaitinimu aguonu pyrage?
Atsakyti
SaDa: nelabai issivaiduoju, kas gautusi is tokiu ingridientu g.gif 500ml vandens? o grietineles suris, tai maskarpone tikriausiai?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 09 12, 10:50)
SaDa: nelabai issivaiduoju, kas gautusi is tokiu ingridientu  g.gif 500ml vandens? o grietineles suris, tai maskarpone tikriausiai?



jo greiciausiai mascarpone. Recepta radau cia http://www.1000recep...s.d?id=65795056 Tik ten reikia sausainiu pagrindui, bet as ju nedeciau ir kepciau tik ta gauta kose. g.gif
Atsakyti
labai idomu. pamegink ir mums papasakok. pas mus moliugu dar nepardavineja.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2014 09 12, 09:27)
ai prisiminiau blogai, su tuo pyragu kur parasiau ane, nes kaitinamas suris? Bet kaip tada su kiausinio perkaitinimu aguonu pyrage?

Jei tu suvalgysi to perkaitinto kiaušinio gabaliuką sykį per mėn, susidoros tavo organizmas, svarbiau kad kasdien valgysi tinkamai gaminamą maistą.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 09 12, 11:13)
Jei tu suvalgysi to perkaitinto kiaušinio gabaliuką sykį per mėn, susidoros tavo organizmas,  svarbiau kad kasdien valgysi tinkamai gaminamą maistą.



nuraminai del kiausiniu ax.gif valgius tada su arbata, mmmm..., jau laukiu vakaro kada kepsiu
O kaip manai su tuo mascarpone ar jis labai blogas (ar keisti ji kokia kita varske), jei kepciau ta pyraga? Na man zinau negalima kaitinto baltimo, bet va seima palepinti, nes vaikas mano aguonu nelabai megsta.

O siaip mergaites kurios neturite ukio, kokia varske perkat?
Papildyta:
QUOTE(jautiena @ 2014 09 12, 11:07)
labai idomu. pamegink ir mums papasakok. pas mus moliugu dar nepardavineja.



na jei voresta pasakys, kad mascarpone nera labai blogietis tai kepsiu ir papasakosiu. Bus vakaras skirtas pyragams smile.gif
Atsakyti
musuose parduodamoj maskarponej ingridientu paprastai buna kokie du biggrin.gif viskas tvarkoj su juo.

voresta: ar turi toki savo uky: http://grynas.delfi....u.d?id=65820526
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 09 12, 11:41)
musuose parduodamoj maskarponej ingridientu paprastai buna kokie du biggrin.gif viskas tvarkoj su juo.

voresta: ar turi toki savo uky: http://grynas.delfi....u.d?id=65820526



na jo nebloga vistyte smile.gif O kiausiniai gal su aukso dulkem.
Atsakyti
La ryas, nors gal diena jau biggrin.gif sedziu va darbe ir laizau jogurta sad.gif nes zaptai daugiau niekam neatsidaro, nafik tuos protinius dantis verysad.gif
Ka pasidaryt skanaus is moliugo??? g.gif apart trydsriubes nesugalvoju.... O ryt vyrija mano varo i kaima bulviu knist pas mama, tai prikraus debesi tu moliugu doh.gif Gal kuriai kaunietei reikia? biggrin.gif galim parvezt koki taburetes dydzio biggrin.gif
Atsakyti