Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Apklausa: Kiek kg numetei su Paleo? (48 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(jautiena @ 2014 09 12, 10:41)

vis dar nematau verto to 100-150 eurų- tokia jų kaina realybėj labai rimtose parodose, mačiau, bet sergaliojančių nenorėjau pirkt. Lietuvoj jų jau yr.
Atsakyti
Gal kuri žinot, koks maždaug turėtų būti B/R/A santykis sportuojant? mastau.gif Grįžtu atgal į paleo, nes vasara buvo iš kelio mane išvedusi ir noriu pradžioj pasiskaičiuot, kad nenugrybaučiau į lankas nail.gif:
Atsakyti
tai kad kiekvienam jis yra kitoks, priklauso nuo metų laiko, problemų ir tikslų. Dabar angliavandenių gali būt net daugiau nei 1/3 raciono, tačiau jei žmogus nori numest svorį ir tik pereina į šią mitybą iš įprastinės, jam jų mažiau reiks. Žiemos metu reiktų angliavandenių mažiau ir valgyt rečiau.
Čia toks neblogas straipsnis
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2014 09 12, 09:37)


O siaip mergaites kurios neturite ukio, kokia varske perkat?




Dvaro raudona, su daugiausia % riebumo
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 09 12, 15:13)
tai kad kiekvienam jis yra kitoks, priklauso nuo metų laiko, problemų ir tikslų. Dabar angliavandenių gali būt net daugiau nei 1/3 raciono, tačiau jei žmogus nori numest svorį ir tik pereina į šią mitybą iš įprastinės, jam jų mažiau reiks. Žiemos metu  reiktų angliavandenių mažiau ir valgyt rečiau.
Čia toks neblogas straipsnis


Ačiū, skaitysiu smile.gif
Problemų (bent jau aiškiai matomų) kaip ir nėra, egzemą išsigydžiau (ačiū paleo), svorio kelis kg būtų neblogai numest :masatu: Vasarą nemažai uogų ir vaisių valgiau, dar retkarčiais kruopų. Uogų sezonas baigėsi, laikas grįžt prie paleo 100% ax.gif


Bet kiek mažai info lietuvių kalba blink.gif Einu kurt facebook'e paleo grupės, gal bus bendraminčių, nes net ten visko pilna, o apie paleo tieeeek mažai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2014 09 12, 15:27)
Ačiū, skaitysiu  smile.gif
Problemų (bent jau aiškiai matomų) kaip ir nėra, egzemą išsigydžiau (ačiū paleo), svorio kelis kg būtų neblogai numest :masatu: Vasarą nemažai uogų ir vaisių valgiau, dar retkarčiais kruopų. Uogų sezonas baigėsi, laikas grįžt prie paleo 100%  ax.gif
tai uogos irgi paleo, jų paskirtis ir yra gamtoje- priaugt svorio prieš žiemos "badą", tad gyvendama sezoniškai, nevalgydama uogų ir vaisių tada, kada jų natūraliai nėra (Maxima nesiskaito), natūraliai per žiemą ir numesi. Dėl to nė nereiktų sukt galvos.
QUOTE
Bet kiek mažai info lietuvių kalba  blink.gif  Einu kurt facebook'e paleo grupės, gal bus bendraminčių, nes net ten visko pilna, o apie paleo tieeeek mažai  blink.gif

na dabar, kai jau pagaliau išėjo ši knyga, manau, daugiau žmonių apie tai sužinos ir info daugės. Skaičiau- pernykštės apklausos duomenimis- pasaulinė paleo bendruomenė yra antra po vegetarų, bet kai matau nuo kokių bėdų šita mityba gelbsti, tai tikriausiai ir juos su laiku perspjausim. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 09 12, 15:15)
Dvaro raudona, su daugiausia % riebumo

svarbu, kad tas riebumas būtų pieno riebalai, o ne kokie pridėtiniai augaliniai.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2014 09 12, 09:09)
Ok bandysiu su blenderiu, nes kavamale kazkur turiu, bet naudojau pries simta metu, kazi ar rasiu smile.gif
As tai vaikui noriu koki sveika pyraga iskepti, na ir sveciu bus savaitgali aisku ir pati gabaliuka paragausiu smile.gif
Dar buvau radus tirpstantis sūrio ir moliūgo pyragas, pamoderninciau i paleo gal ir kas gautusi smile.gif:
1 kg Moliūgai
100 g Rudasis cukrus (medum keisciau)
Cinamonas
žiupsnelis Druska
500 ml Vanduo
500 g Grietinėlės sūris (nezinau sita kuom dar keisciau, o gal jis tinkamas, nera toks blogietis?)
3 vnt. Kiaušiniai
Aisku ji valgytu vaikas ir sveciai, man nelabai galima pieno produktu.


cia gausis riebi sriuba
Atsakyti
As nedeciau vandens, o vietoj mascarpones deciau varske.
Atsakyti
Receptas įtartinas.biggrin.gif
Bet o gal gausis? Turėtų būti panašiai, ne? Vanduo, kaip suprantu, pilamas į tą dalį, kur iš moliūgo turėtų būti išvirta kažkas panašaus į angl. recepte minimą pumpkin puree.
Nors man su kulinarija labai blogai, čia tik šiaip azartas pagavo paieška pasinaudoti.biggrin.gif
Atsakyti
šitame recepte su moliūgu, kadangi moliūgas jau bus išvirtas, aš bandyčiau makaluoti jį su maskarpone, galbūt įdėti želatinos ir nebevirti, o šaldyti.
Atsakyti
panasu, kad suris turi but Philadephia tipo, angl. cream cheese, pazodziui isvertus gavosi "grietineles suris". jeigu moliugas labai sausas, galbut ir reikia to vandens uogienei virt g.gif
Atsakyti
Perziurejau truputi vegetaru tema ir labai nuliudau. Gal negerai darau, kad cituoju, bet jie taip mus mato:

''Aš tai ten kartą įkišau nosį ir pakraupau, kad kas antrą, jei ne dažnesnė - sergančios, kad bijo vaisiaus ir riešuto - gamtos turtų blink.gif Tai jei mėsa taip užsunkina skrandį, kad vaisiai ima nebetikti ir ją vistiek valgo ir meldžiasi vos ne kaip dievui, tai tokie žmonės man primena sektą, kurie veikia kažkokio vedino tikslo, kurio patys nebežino doh.gif Lygtais pirmykščiai vaisių ar riešutų būtų nevalgę. Lai įrodo biggrin.gif
O jei jau pradėjo taip valgyti, kad nugalėtų ligas, tai labai ydingai daro. Daug labiau joms pagerėtų, jei sėstų ant sulčių dietos, vėliau įvestų visus glotnučius. Pilna realių žmonių apie tai pasakojančių ir rodančių kaip įveikė baisiausias ligas, tik kažkodėl tokių pavyzdžių neranda, nes juose šventos mėsos gi nėra cool.gif''
Atsakyti