Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Is esmes tai jas galima belekokiais riebalais nuteplioti,tas gumas,kad ir lasiniais-efektas tas pats bus smile.gif Svarbu istepti tuo,kas atstumia vandeni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2014 11 27, 17:15)
Nusipirkau sian kazkokio puskiamo silikono durelem, reikia apsipurkst gumas kuria diena. O prie kokio salcio gali dureles prilipt ir sunkiai atsidaryt?

Esme ne saltyje, o dregmeje. Jei masina pravedinsi grizusi namo, neprisals. Labiausiai prisala kai lyja lyja, o kita diena pasala. Jei plauni plovykloj kur plauna rankom, tai jie ispucia vandeni is spyneliu, nuo langu, o gumas nusausina, tad irgi neprisals.
Riebalas netinka paciai gumai, ji gali deformuotis ir nebeprisispaus gerai, geriau silikonas.
Atsakyti
prie kokio šalcio Jūsų dyzeliukai ožiuojasi užsivesdami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 28 lapkričio 2014 - 18:34
QUOTE(susidomejus @ 2014 11 28, 18:34)
prie kokio šalcio Jūsų dyzeliukai ožiuojasi užsivesdami?


Ech, neprisimenu, nuo kokio šalčio pernai pradėjo ožiuotis mūsiškis, nes ne pati vairavau biggrin.gif Šiemet teks visko paragauti pačiai...

Aš norėjau pasidžiaugti, kad tikrai yra gerų žmonių, kurie supranta, kad kai kurios situacijos žalialapiams sudėtingesnės ir neprašomi aeina į pagalbą bigsmile.gif Šiandien, išėjusi iš parduotuvės, pamačiau štai tokią situaciją user posted image(maniškė pilka, ir man reikėjo važiuoti atgal ir iš karto sukti uodegą į raudonos pusę.
Patyrusiems vairuotojams suprantu, kad nedidelė bėda, bet man kol kas pasirodė tikrai nemaža. Apėjau, vos pralindau (na nenorėjau labai su pilvus ar sėdimąja valyti mašinų šonų) atsirakinti (rakinasi tik iš keleivio pusės), nusifotografavau, pakaušį pasikrapščiau... niekas nepasikeitė: tarp raudonos priekio ir maniškės galo tarpas sprindžio (~17 cm). Šalta lauke, šalta automobilyje, aš iš poliklinikos su temperatūra užšokau į parduotuvę trumpam, automobilis nebuvo įšilęs net. Galvoju, na, pasizulinsiu pirmyn atgal, pasidarysiu didesnį tarpą ir išlįsiu, o gal ir vairuotojas pareis. O kitoje pusėje prekes krovėsi tokia senjorų pora ir vyriškis supratęs, kaip aš vargti ruošiuosi, neprašytas atėjo, atsistojo iš priekio ir suvadovavo išvažiavimą thumbup.gif Tikrai gera, kai kelyje pasitaiko tokių žmonių, kurie nelieka abejingi.
Pasakoju vyriškiui telefonu, sakau tokia iš visų pusių apibrozdinta mašina, toks jausmas, kad specialiai taip pastatė, pamatęs kad žalialapis šalia. Gal tikėjosi, jog bus dar apibrozdinta ir galės susitvarkyti nemokamai unsure.gif


Atsakyti
Esu ir as paragavus sudetingu parkavimu (ilist lengva - islist sunku), tai nusprendziau niekur nelandziot geriau, statyt gatvej paraleliniu, tada be problemu. Palieki prieky vietos isvaziuot ir viskas.

Paskaiciau internete, kad ziema geriau, kad bakas butu pilnas. O Maryte, kiek pinigeliu krapstyt reikia... Pas mane talpa 60 l cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 28 lapkričio 2014 - 22:08
QUOTE(susidomejus @ 2014 11 28, 22:05)
Esu ir as paragavus sudetingu parkavimu (ilist lengva - islist sunku), tai nusprendziau niekur nelandziot geriau, statyt gatvej paraleliniu, tada be problemu. Palieki prieky vietos isvaziuot ir viskas.

Paskaiciau internete, kad ziema geriau, kad bakas butu pilnas. O Maryte, kiek pinigeliu krapstyt reikia... Pas mane talpa 60 l  cray.gif


Tai va, kad kai palikau auto nebuto tos šalia doh.gif Ir ten jei net įlendi, bet kiti pasistato šalia tiesiai nėra problemų išvažiuoti smile.gif Šita įstrižai buvo numesta.


Pas mane 80 l biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2014 11 28, 22:05)
Paskaiciau internete, kad ziema geriau, kad bakas butu pilnas. O Maryte, kiek pinigeliu krapstyt reikia... Pas mane talpa 60 l  cray.gif
O tai jei kas sugestų ir remontuot reikėtų? g.gif
Atsakyti
o tai dyzelis, kad pilno bako reikia? nes iš tikro žinau tik kelis atvejus, per didelius šalčius būna užsąla, bet čia jau reikia tikrai žemos temperatūros, plius dabar kuras būna žieminis, su priedais, na, ir dar kai pastato žiemot ir nevažinėja ir pripila daugiau, daugiau nežinau, kam jo reikia pripilinėt rolleyes.gif
p.s. 60 čia mažai, mano 70, bet tai irgi nėra tikrai didelis bakas, mano dyzeliniam bmw buvo 85l, bet ir tai dar toli gražu ne riba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 28 lapkričio 2014 - 23:36
dyzelinuke mano prancuzaite smile.gif Bijau, kad nesusaltu
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2014 11 28, 23:42)
dyzelinuke mano prancuzaite smile.gif Bijau, kad nesusaltu


Na tai ne vien dyzelinis kuras cia groja. Reik ziuret kaip reikalai su akumu, zvakemis, koki dyzeli pilat.

Pas mane benzas, tai nesuku sau galvos. Pries tai turejau dyzeli Alfa romeo. Tai jei virs -20 budavo kapec. Matyt pas italus palepintos auto buvo. Kaprizingos. Remontas brangus. Rankinis pastoviai uzsaldavo. Kas metus galima budavo trosa tvarkyt. Paskui jau nebetvarkiau. Vazinejau be rankinio. Va turi db benza vokieti. Pirma ziema bus, ziuresim kaip cia mus eisis. Labai nepergyvenu, nes persedus nuo dideles dyzelines mechanines, prie mazesnes benzinines automato, kolkas tik pliusus matau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 11 29, 00:17)
o tai dyzelis, kad pilno bako reikia? nes iš tikro žinau tik kelis atvejus, per didelius šalčius būna užsąla, bet čia jau reikia tikrai žemos temperatūros, plius dabar kuras būna žieminis, su priedais, na, ir dar kai pastato žiemot ir nevažinėja ir pripila daugiau, daugiau nežinau, kam jo reikia pripilinėt rolleyes.gif
p.s. 60 čia mažai, mano 70, bet tai irgi nėra tikrai didelis bakas, mano dyzeliniam  bmw buvo 85l, bet ir tai dar toli gražu ne riba smile.gif


As ziema stengiuosi laikyti pilna-po to,kai teko pasikeisti surudijusi prakiurusi baka,daugiau nebenoriu schmoll.gif bigsmile.gif Siaip rekomenduojama laikyti pilna tam kad nebutu salygu rinktis bake vandens kondensatui.Nesvarbu,benzinas ar dyzelis.
Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2014 11 28, 23:05)
Paskaiciau internete, kad ziema geriau, kad bakas butu pilnas. O Maryte, kiek pinigeliu krapstyt reikia... Pas mane talpa 60 l  cray.gif

Taigi viena karta uzsipilk,o paskui tik dasipilinesi po truputi ir nebus traumos piniginei smile.gif 60l nera daug smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rida_R @ 2014 11 28, 22:08)

Pasakoju vyriškiui telefonu, sakau tokia iš visų pusių apibrozdinta mašina, toks jausmas, kad specialiai taip pastatė, pamatęs kad žalialapis šalia. Gal tikėjosi, jog bus dar apibrozdinta ir galės susitvarkyti nemokamai  unsure.gif


Nemanau kad pastate taip specialiai,siaip as nieko cia tokio ypatingo nematau,normalus parkavimas,bet tik pradejusiam vairuoti tai taip,sutinku kad gali buti sudetinga. Smagu,kad atsirado supratingu zmoniu pagelbejusiu situacijoj drinks_cheers.gif As irgi buna pagelbsciu jei matau kad kam reikia,mokedamas juk niekas negime ax.gif
Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2014 11 28, 19:34)
prie kokio šalcio Jūsų dyzeliukai ožiuojasi užsivesdami?


Nesioziuos-jei bus geras akumuliatorius,gerai dirbancios zvakes (patarciau jas pasitikrinti dabar ir jei reikia-pasikeisti,nes neveikiant bent vienai uzsivedant gali buti problemu,o kadangi dyzelio uzvedimui reikia daug elektros,po keliu nepavykusiu bandymu issikrauna akumuliatorius),gerai veikiantys kuro purkstukai ir tvarkingas kuro siurblys- keturi kertiniai akmenys,taip sakant,jei visa tai tvarkinga-dyzeliukui salciai bus nei motais ir nebus jam ko oziuotis smile.gif
Atsakyti
tvarkingas dyzeliukas nebijo šalčio, išskyrus, kad pats kuras šąla, kraštuose, kur šaltesnės, nei pas mus žiemos, pvz kazachstane, dyzeliukai nepopuliarrūs smile.gif
Atsakyti