Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(valkata @ 2014 11 29, 17:03)

Beje, nelabai suprantu tų, kurie kasdien važiuoja į degalinę ir po 5 litrus pilasi. Juk nesutaupysi nieko, 12x5=1x60 smile.gif O jei degalinė nepakeliui, tai dar ir papildomas kelias iki degalinės, plius kur laiko sąnaudos dvylika kartų piltis, o kur vieną...

Matyt taip daro ne dėl taupumo, o paprasčiausiai neturi reikiamos sumos užpilti pilnam bakui. Benzinas Lietuvoje beprotiškai brangus. Bet turint pinigų pilinėtis po kelis litrus tikrai nėra logikos.
Pilu pilną, ir jei trinuosi palei namus, važinėju iki kol lempa užsidega. Benzinas šiuo metu pas mus neįtikėtinai pigus.
Atsakyti
aš tai apytikriai savaitei piluosi, pilną baką retai kada, tolimesnėn kelionėn nebent. Degalinė vistiek pakeliui, ir susiskaičiuot kažkaip lengviau, be to, kartais dar ir kurą nusiurbt gali, tai nematau prasmės rolleyes.gif dabar baką pripilt 300 lt būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 12 02, 12:00)
aš tai apytikriai savaitei piluosi, pilną baką retai kada, tolimesnėn kelionėn nebent. Degalinė vistiek pakeliui, ir susiskaičiuot kažkaip lengviau, be to, kartais dar ir kurą nusiurbt gali, tai nematau prasmės  rolleyes.gif  dabar baką pripilt 300 lt būtų  g.gif

Brangu labai 300lt už baką verysad.gif Kodėl Lietuvoje nemažina kainų nesuprantu, kai stipriai nukrito visur.
Seniau man 100 litrų bakas užsipildavo 90-95$ 93 benzinas. Dabar 75$.
Pirmos mašinos bakas buvo mažesnis, ir benzinas 91, užpildavau už 80-90, kai kainos buvo labai aukštos. Prie dabartinių kainų su ta mašina išvis juokingai gautusi.
Jei reiktų mokėti lietuviškom kainom, būtų labai liūdna. Pas mus atstumai visur labai dideli, greit į bankrotą žmonės nueitų, arba mažas, taupias mašinas pirktų.

Dar nusiurbinėja benziną ? Maniau seniai tie laikai praėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 12 02, 18:18)
Matyt taip daro ne dėl taupumo, o paprasčiausiai neturi reikiamos sumos užpilti pilnam bakui. Benzinas Lietuvoje beprotiškai brangus. Bet turint pinigų pilinėtis po kelis litrus tikrai nėra logikos.
Jei benzui vos sukrapštai, kaip apskritai mašiną gali išlaikyti?
QUOTE(džu @ 2014 12 02, 19:00)
be to, kartais dar ir kurą nusiurbt gali, tai nematau prasmės  rolleyes.gif
O centrinis ar isgnalizacija nuo to nepadeda? Pas mane bako dangtelis užsirakina, kai mašiną užrakinu g.gif
QUOTE(Taurė @ 2014 12 02, 19:23)
Kodėl Lietuvoje nemažina kainų nesuprantu, kai stipriai nukrito visur.
Seniau man 100 litrų bakas užsipildavo 90-95$ 93 benzinas. Dabar 75$.
ES akcizas dabar sudaro berods netoli pusę kainos g.gif
Šiandien atpigo - pas mus Nestėje E95 buvo 3,19 Lt, su nuolaidų kortele - 3,07 Lt.
Atsakyti
Beprotiskai brangus kuras yra Norvegijoje. Pas mus kainuoja panasiai kaip ir visoj ES. Jei per brangu piltis kura, vazineji viesuoju. Automobilis nera butinybe.
As paprastai piluosi pilna baka, nebent piluosi Nestej, tai tada uz 50 lt.
Atsakyti
Pas mane dyzelis, atpigo pagaliau, 1.21 euro siandien, benzinas gerokai brangiau. Pilna pilu tik ilgose kelionese, siaip po 20 euru smile.gif

Kazin ar nieko masinai, jei valau ja su skysciu langams valyti? As daznai langus pasivalau, ir paskui masina patrinu, bet gal negerai dazams? g.gif Pas mus buna lietus su dulkem is Afrikos, balkonai, masinos - viskas molio spalvos doh.gif
Atsakyti
įdomu, kad būtų, jeigu mašiną nakčiai palikčiau prie kokio nors prekybos centro ar parduotuvės, kur nera ženklu, kad stovėt naktį draudžiama? Jeigu kartais nerasčiau vietos prie namų gatvėj. Nežinot?
Atsakyti
daug kas stato prie parduotuvių, bet kas sunervino neseniai, tai prie poliklinikos irgi palieka mad.gif aš visad einu prieš darbą, nes man labai problematiška atsiprašyt, tai atvažiuoji, statyt visiškai nėra kur, tenka sukt ratus, arba važiuot dviese, kad vienas lauktų, kol vasara, neaišku, kada jos atvažiavusios, o kai žiema, viskas kaip ant delno, pusė užšalusių mašinų ir ateinantys jas valyti šeimininkai. doh.gif
o dėl nusiurbimo, pasitaiko dar, išlaužia tą dangtelį, juokų darbas, kolegei nusiurbė aikštutėj prie seimo vakare, kol mieste laiką leido.
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 12 02, 12:31)
Jei benzui vos sukrapštai, kaip apskritai mašiną gali išlaikyti?


Aš ? Jei aš, tai man krapštyti nereikia, bet domėtis kainų skirtumais neuždrausta.

Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2014 12 02, 22:20)
Aš ? Jei aš, tai man krapštyti nereikia, bet domėtis kainų skirtumais neuždrausta.
Aišku, kad ne tu laugh.gif Pažiūrėk, ką pacitavau - necitavau tos dalies, kur kalbi apie save smile.gif Citavau, kur kalbi apie tokius, kurie neturi pinigų didesniam kuro kiekiui užsipilti. Gerai, pakeičiu, kad būtų aiškiau:
"Jei benzui vos sukrapšto, kaip apskritai mašiną gali išlaikyti?"


Todėl ir turime baisiai seną autoparką, daug mašinų be TA, draudimo, kurios vos kruta juda, skylės kėbuluose, iš dusliako juodi dūmai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2014 12 02, 21:33)
įdomu, kad būtų, jeigu mašiną nakčiai palikčiau prie kokio nors prekybos centro ar parduotuvės, kur nera ženklu, kad stovėt naktį draudžiama? Jeigu kartais nerasčiau vietos prie namų gatvėj. Nežinot?


Pusmeti taip prie Maximos palikinejau, nes man visai salia mano namo ir vietos sociai ir ka, pries menesiuka ryte zygiuoju prie masinos ir matau kruva raudonu lapeliu uzkistu visoms tuo metu stovejusiosm masinoms aiksteleje uz valytuvu. O ten laiskelis jei trumpai, tai parasytas straipsnio nr pagal kuri galima bausti, lygiai taip pat, kaip pastacius auto neleistinoje vietoje. Parase, kad ispejimas, kad padaryt mano auto nuotrauka, uzfiksuotas laikas ir auto numeriai ir jei sekanti karta nuo 24 val iki 6 ryto ras automobili ju teritorijoje, siuos duomenis perduos policijai. Tai va, nuo to karto mokinuosi parkavimo ypatumu prigrustuose daugiabuciu kiemuose. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 12 02, 19:31)

O centrinis ar isgnalizacija nuo to nepadeda? Pas mane bako dangtelis užsirakina, kai mašiną užrakinu  g.gif




Tie dangteliai nesunkiai islauziami. Dar variantas kuro zarnele nukirpti. Taip mano draugei buvo. O centrinis ir singanalizacijai ne visada ir padeda, net pavogiant automobili.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2014 12 02, 22:33)
įdomu, kad būtų, jeigu mašiną nakčiai palikčiau prie kokio nors prekybos centro ar parduotuvės, kur nera ženklu, kad stovėt naktį draudžiama? Jeigu kartais nerasčiau vietos prie namų gatvėj. Nežinot?

Esu viena karta palikusi prie parduotuves,radau ten vienintele vietele laisva prie pat iskrovimo rampos-cia kai neradau jokios skylutes kur galeciau saviske igrusti apvaziavus viska kur imanoma,net degaline buvo uzgrusta doh.gif Isivaizduok,grizti 1 val. nakties nusikalus kaip suo ir dar pusvalandi ieskaisi kur masina ikisti doh.gif Siaip tokiose vietose pastacius ryte reiketu anksciau atsikelti ir persistatyti
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 12 02, 20:31)

O centrinis ar isgnalizacija nuo to nepadeda? Pas mane bako dangtelis užsirakina, kai mašiną užrakinu  g.gif


Nuo vagiu nepadeda niekas,jei nores nupilti-nupils.Blogiausias variantas ko gero,kai prakala baka... schmoll.gif
Atsakyti