Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

cia ne i tema, bet katik perskaiciau, kad Beren vaidins Kasem thumbup.gif dievinu Beren, tai jau lauksiu sito filmo, tikiuosi rezisieriai nenusivaziuos, kaip su didingu amziumi, nes bent jau as tai net nebeziuriu, tik anonsus paziuriu, ir jei turiu laiko savaites eigoje perziuriu serijas prabegom,nes jau taip noboduuu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 11 04, 22:58)
cia ne i tema, bet katik perskaiciau, kad Beren vaidins Kasem thumbup.gif dievinu Beren, tai jau lauksiu sito filmo, tikiuosi rezisieriai nenusivaziuos, kaip su didingu amziumi, nes bent jau as tai net nebeziuriu, tik anonsus paziuriu, ir jei turiu laiko savaites eigoje perziuriu serijas prabegom,nes jau taip noboduuu doh.gif


O kas ta Beren? bigsmile.gif
Čia turbūt iš kito turkų serialo? Aš, asmeniška, ją pirmą kart guuglėj dabar pamačiau.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 11 05, 08:31)
O kas ta Beren?  bigsmile.gif 
Čia turbūt iš kito turkų serialo?  Aš, asmeniška, ją pirmą kart guuglėj dabar pamačiau.... ax.gif

tai ir Fatmagule ir Bichter is Uzdraustos meiles.
kad jau pavasri buvau radus anonsa su ja tam kitam serialui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 11 05, 09:44)
tai ir Fatmagule ir Bichter is Uzdraustos meiles.
kad jau pavasri buvau radus anonsa su ja tam kitam serialui  ax.gif


Bet dar ji nebuvo tada patvirtinusi, kad tikrai jame vaidins, net po jos vestuviu dar nebuvo aisku ar ji sutiks vaidinti, nes labai daug intimiu scenu, kas jai nepatiko, o dabar jau patvirtino smile.gif
Atsakyti
Grįžtant prie sultono ir jo brolių (ne)išžudymo. ax.gif

Kalbėjau su vienu profesoriumi ta tema, jam yra tekę bendrauti su turkų žinomu istoriku, kurį per History kanalą kartkartėmis rodo. Tai jis išdėstė, kaip jau kažkas čia drinks_cheers.gif minėjo , kad nebūtinai išžudydavo sultonai savo brolius, bet tai buvo kone norma, nes taip didžiulė tauta buvo apsaugojama nuo sosto paveldėtojų karų, rietenų ir šalies-imperijos pilietinio karo.

Bet man tai vistiektai absurdiškai atrodo, sunku suvokti žvelgiant per šio laikotarpio prizmę. ax.gif
Atsakyti
Reiškiasi žmonės visais laikais buvo baisūs garbėtroškos, nes sėdėti soste ir džiaugtis, kaip tau VIENINTELIAM visi lankstosi buvo svarbiau, nei turėti gyvus brolius unsure.gif Juk visuomet kažkuris iš sūnų būdavo tinkamiausias vadovauti, tai kodėl negalėdavo gražiai susitarti, kad vienas tampa sultonu (tas, kuris iš tiesų, drąsiausias, gudriausias) o kiti pvz valdo paskirtas provincijas ir draugiškai sau gyvena visi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 11 05, 11:57)
Reiškiasi žmonės visais laikais buvo baisūs garbėtroškos, nes sėdėti soste ir džiaugtis, kaip tau VIENINTELIAM visi lankstosi buvo svarbiau, nei turėti gyvus brolius unsure.gif Juk visuomet kažkuris iš sūnų būdavo tinkamiausias vadovauti, tai kodėl negalėdavo gražiai susitarti, kad vienas tampa sultonu (tas, kuris iš tiesų, drąsiausias, gudriausias) o kiti pvz valdo paskirtas provincijas ir draugiškai sau gyvena visi g.gif


Aš irgi visada keliu sau šį klausimą
Taigi atrodo kaip tik kraujo ryšio siejami jie tvirčiau laikytų visą valdžią, rastų geriausius sprendimus.
Bet matyt čia mums tik taip naiviai atrodo. Nes žvelgiant į Gediminaičių dinastiją va prašau: visi draugiškai gyveno ir valdė thumbup.gif Aišku, šiek tiek irgi pasimušdami http://lt.wikipedia....

Na kas buvo vėliau, tai jau buvo....
Atsakyti
ne visas serijas esu ziurejus, bet dabar kazka isgirdau ir nezinau ar gerai supratau g.gif dabartinis sultonas nuzude savo teva, kad jo sosta uzimtu? Anksciau dar apie broli bent viena buvo uzsiminta, tai ir broli isake nuzudyt?
Ir pabaigos sitos serijos nenuklausiau, ka Hiurem sikart isake nuzudyt? Hiuridzigan? Na, tipo nuo antrisoliu nukrito ir uzsimuse, bet ir taip aisku kieno deka "nukrito". Ibrahimo dukra?
Atsakyti
Suleimano tėvas savo tėvą klasta nuvertė nuo sosto, ne Suleimanas, o nukrito ta sugulovė valerija, kur dukrą pagimdė mirksiukas.gif
Atsakyti
a, Valerija. Na, man ji visai patiko, daug labiau nei Nurbanu. Bet Hiurem tai jau ji vistiek arsi konkurencija tipo buvo, bet aisku anot Hiurem, nes realiai, tai kazin, gi vistiek Valerijos sultonas nemylejo.
Atsakyti
O man ta Valerija tokia šlykštynė buvo, gerai, kad ir nustūmė Nurbanu. Jau taip pūtėsi kaip kalakutė, fu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 08 lapkričio 2014 - 16:58
o man kaip tik Nurbanu is karto nepatiko. Atveze ja ir Valerija kaip verges, o ta toliau Valerijai isakinejo: paduok, atnesk, paimk. Nors abi buvo tik verges. Tai Valerija ir norejo jai parodyt, kad baigesi jos vadovavimo laikas.
Atsakyti