Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

QUOTE(Soled @ 2014 11 10, 18:16)
Giulfem senai (to seriale net nerodė, tik minėjo) sultonui sūnų buvo pagimdžiusi, bet jis mirė dar būdamas kūdikėlis, tai ji paskui buvo Hatidžės patikėtinė, bet siaip ji eilinė odaliska hatum, kurios vaidmuo seriale per daug sureikšmintas smile.gif


Bet man tai keista truputi, kartais Giulfem pavadina sultan, o kartais šiaip hatum.
Giulfem dėl savo ramaus oraus būdo, buvo tapusi Valide numylėtine. Man rodos Valide visad būdavo patenkinta, kai ją supdavo ramios orios moterys. Todėl jai ir Hiurėm netiko ir nepatiko.
Nu, o serialo pabaigoje Giulfem visiška pakvakusi vištelė, nuolat kartojanti "o, Alache, padėk, o šventas alache, inšala, vaje vaje ir t.t.t" O daugiau nieko ir neveikia. Tik visais vykstančiais dalykais baisisi ir dejuoja...
Atsakyti
Išvis man ji ne į temą seriale, kaip šešėlis tarp kitų, nesuprasi, kam jos ta rolė reikalinga g.gif
Atsakyti
Man del Valerijos kiek keista, sultan tampama kai sunu pagimdo, o ji putes kaip kazi kas.. todel man jos visai negaila. schmoll.gif
Gulfem man irgi atrodo per daug demesio skirta. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 11 10, 19:32)
o vėliau pas Mustafą prašys pagalbos savo sūneliui Selimui wink.gif

o dar veliau padarys taip, kad Mustafa tevas nuzudytu. Nu ar ne sterva?
Atsakyti
Man tai idomu kas Hiurem aktorei su kaklu yra, kad visos suknios aplink kakla. Jau net nebegrazu, visos vienodo dizaino, negalėjo kažko kitko pasiūt.

Dėl Džchangiro kažkaip keista, kad dėl kupros negali sultonu būt, negali į sandzakus vaziuot. Nu gi ne pagal grožį sultana renka.
Atsakyti
QUOTE(Nefertitė7 @ 2014 11 11, 18:24)
Man tai idomu kas Hiurem aktorei su kaklu yra, kad visos suknios aplink kakla. Jau net nebegrazu, visos vienodo dizaino, negalėjo kažko kitko pasiūt.

Dėl Džchangiro kažkaip keista, kad dėl kupros negali sultonu būt, negali į sandzakus vaziuot. Nu gi ne pagal grožį sultana renka.

kad jis ir siaip ligotas, ne vien tik kupra. tai kaip toks ligotas gali vesti karius i musi ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 11 11, 08:10)
Bet man tai keista truputi, kartais Giulfem pavadina sultan, o kartais šiaip hatum.
Giulfem dėl savo ramaus oraus būdo, buvo tapusi Valide numylėtine. Man rodos Valide visad būdavo patenkinta, kai ją supdavo ramios orios moterys. Todėl jai ir Hiurėm netiko ir nepatiko.
Nu, o serialo pabaigoje Giulfem visiška pakvakusi vištelė, nuolat kartojanti "o, Alache, padėk, o šventas alache, inšala, vaje vaje ir t.t.t" O daugiau nieko ir neveikia. Tik visais vykstančiais dalykais baisisi ir dejuoja...

ji juk pabaigoje bandys nuzudyti sultona
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2014 11 12, 14:49)
ji juk pabaigoje bandys nuzudyti sultona


bigsmile.gif ohooo, visai kvaišelei protas susisuko... Matyt ilgus metus slėpta nuoskauda, kad ji tapo šešėline sultan prasiverš...
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 11 12, 15:00)
bigsmile.gif  ohooo, visai kvaišelei protas susisuko... Matyt ilgus metus slėpta nuoskauda, kad ji tapo šešėline sultan prasiverš...


nu siaip kaltins uz Mustafa mirti
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 11 12, 17:21)
nu siaip kaltins uz Mustafa mirti


Tuomet jos poelgis 100 proc pateisinamas. Gaila, kad nepavyko...
Atsakyti
Man tai gerullis tas persu princas biggrin.gif nezinau kodel, bet simpatiskas labai biggrin.gif
Atsakyti
O Man Selimo gaila. Vargšas pijokėlis, valios neturi unsure.gif
Atsakyti