Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

nekeliu klausimo, smile.gif bet klausiu,kiek dar serijų liko? blink.gif
Atsakyti
Iš viso yra 139.
Atsakyti
Hiurem kuo toliau, tuo šlykštesnė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 11 09, 15:36)
Hiurem kuo toliau, tuo šlykštesnė doh.gif

o kada jau ji nebuvo slyksti biggrin.gif
Atsakyti
Visada. Net į senatvę padoresnė netampa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 11 09, 18:18)
Visada. Net į senatvę padoresnė netampa biggrin.gif

gerai sakoma, kad kuprota tik karstas istiesina.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 11 08, 17:58)
O man ta Valerija tokia šlykštynė buvo, gerai, kad ir nustūmė Nurbanu. Jau taip pūtėsi kaip kalakutė, fu schmoll.gif


Man ji irgi nepatiko. Šiaip graži, bet jau tokia kaušė- kad pradėjo iš savęs kažkokią šikančią katę vaidinti, kad net fui... Aišku, dėl to jai mirties tikrai nelinkėjau, galvojau šiaip gyvens hareme ir tiek.
tik tas vaizdas , kur senas sultonas su jauna sugulove- nežinau, man tai mega_shok.gif Va dėl to ir džiaugiuosi, kad nebereikės žiūrėti į Valerijos ir sultono "meilę"... ax.gif

QUOTE(Leksa @ 2014 11 08, 18:40)
o man kaip tik Nurbanu is karto nepatiko. Atveze ja ir Valerija kaip verges, o ta toliau Valerijai isakinejo: paduok, atnesk, paimk. Nors abi buvo tik verges. Tai Valerija ir norejo jai parodyt, kad baigesi jos vadovavimo laikas.


Taip, kaip verges, bet jų tarpusavio santykio tai nepakeitė. Aišku, Nurbanu irgi tiesiog bandė išlaikyti savo valdžią, bet kaip matėm- išsprūdo jai ji. Apskritai man ten tos Valerijos ir Nurbanu rietenos tai kaip kačių... doh.gif


QUOTE(Soled @ 2014 11 09, 16:36)
Hiurem kuo toliau, tuo šlykštesnė doh.gif


Nu bet tikrai. drinks_cheers.gif
Kai pradžioje serialo ją skriaudė ir validė ir kitos sultan- kažkaip dviprasmiškai vertinau Hiurem. Ir patiko, ir tie jos išsišokimai kartais nepateisinami, bet rasdavau paaiškinimą.
Bet jau dabar kokia šlykšti boba, tai jėzau marija. Visom prasmėm. O jau jos poelgiai tai ..ai nerandu žodžių..."Šlykšti" čia dar per gražus žodis...
Atsakyti
Sutinku su viskuo drinks_cheers.gif ir mane dar nervina, kad jeigu Hiurem vaikučiams, kas nepasiseka, tai visus arklius ant Mustafos karia "čia per Mustafa ramiai gyvent negalim", "čia Mustafa kaltas" dėl kiekvieno atsiprašant jos mažučių apsišikimo tik Mustafa kaltas doh.gif
Atsakyti
Greičiau tą serialą "damušti", kad į Hiurem nebežiūrėti..spaudimas nuo jos kyla.... lotuliukas.gif
Atsakyti
labas merginos-matau ziurit,diskutuojat,tad viska zinot-as velokai isijungiau ziurejimui to serialo,atsirinkau viska,tik niekaip nesuprantu-kas toji GIULFEM,kur gyveno su sultono sese-ibrahimo zmona,ji kartais su karuna buna, nesuprantu,o atkapstyt tiek temos ne mano jegom...
Atsakyti
Giulfem senai (to seriale net nerodė, tik minėjo) sultonui sūnų buvo pagimdžiusi, bet jis mirė dar būdamas kūdikėlis, tai ji paskui buvo Hatidžės patikėtinė, bet siaip ji eilinė odaliska hatum, kurios vaidmuo seriale per daug sureikšmintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 11 10, 09:05)
Sutinku su viskuo drinks_cheers.gif ir mane dar nervina, kad jeigu Hiurem vaikučiams, kas nepasiseka, tai visus arklius ant Mustafos karia "čia per Mustafa ramiai gyvent negalim", "čia Mustafa kaltas" dėl kiekvieno atsiprašant jos mažučių apsišikimo tik Mustafa kaltas doh.gif

o vėliau pas Mustafą prašys pagalbos savo sūneliui Selimui wink.gif
Atsakyti