Įkraunama...
Įkraunama...

=^..^= Mūsų katytės ir katinėliai =^..^=

QUOTE(busycat @ 2014 09 26, 09:11)
Aha, apie šukavimą ir mes galim pasisakyt biggrin.gif

busy parodyk iš arčiau savo šepetį...kokio ilgio dantukai? Buvau maximoj, bet taip ir neišsirinkau nei šukų nei šepečio. Šukuoju dabar su tankiomis žmonių šukutėmis, kol kailiukas toks. Maniškė irgi duodasi tas vietas kaip Kiara šukuotis, bet pantalončikus kai reikia, tai bando kasti šukas biggrin.gif
O aš vis tik šiandien apkarpiau Magi nagelius. Buvot teisios, nes jie kabinasi, šiandien kai užsikabino, tai turėjau atkabinti. Gal kai nuo mažiuko pradeda karpyti tai ir reikia, nes smarkiau auga.Lapcės apžėlusios, sunku tuos nagus rasti, labai bijojau, bet su tom spec žirklutėmis greit reikalą atlikom, tik gal per mažai nukirpau, pačius pačius galiukus . Ne bėda išmoksiu.
Bosiukas kaip saldžiai miega wub.gif nėra dantų, tai nėra kur liežuvukui užsikabinti , iškrenta iš burnos lotuliukas.gif

QUOTE(vilkra @ 2014 09 26, 12:18)
Ogiene, Ogute, ar Uogute....

į... Supranti? gaunasi du mėnesiai...Linkiu tau surasti namučius greičiau... 4u.gif

vilkra na kas tie du mėnesiai irnesakyk.gif užtat turėtum sveiką, kaip uogą katukę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidam: 26 rugsėjo 2014 - 12:00
QUOTE(Vidam @ 2014 09 26, 12:59)
vilkra na kas tie du mėnesiai  irnesakyk.gif užtat turėtum sveiką, kaip uogą katukę  mirksiukas.gif


Man tai kas- aš gal ir palaukčiau- bet- katukei, namų reikia skubiai- kiek supratau.. unsure.gif
vis pamirštu pasigirti- užvakar su lape Nr1 apturėjom fotoseiją- tiksliau- ji apturėjo- o aš šiaip šalimais maliausi... pas musę FB šiek tiek yra

arba čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 26 rugsėjo 2014 - 12:29
QUOTE(vilkra @ 2014 09 26, 13:23)
Man tai kas- aš gal ir palaukčiau- bet- katukei, namų reikia skubiai- kiek supratau.. unsure.gif
vis pamirštu pasigirti- užvakar su lape Nr1 apturėjom fotoseiją- tiksliau- ji apturėjo- o aš šiaip šalimais maliausi... pas musę FB šiek tiek yra

arba čia


Vilkra vau, paganiau akis kaip wub.gif nors siaip paskutinės foto tokios man gal truputį niūrokos, bet radau dar laputę su vainiku vasara tai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Ir nors ne i tema bet labai patiko foto kur balerinos kojos ir mazos mergytės kojytės pasistiebę wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 26 rugsėjo 2014 - 12:59
QUOTE(Weronica @ 2014 09 26, 13:59)
Vilkra vau, paganiau akis kaip wub.gif nors siaip paskutinės foto tokios man gal truputį niūrokos, bet radau dar laputę su vainiku vasara tai labai wub.gif wub.gif  wub.gif
Ir nors ne i tema bet labai patiko foto kur balerinos kojos ir mazos mergytės kojytės pasistiebę wub.gif


Na- čia jau fotografės vaizdiniai, norai ir mintys... man patiko- kitokios gavosi, nei visuomet nuotraukos ir lapė... o tos mažos kojytės- fotografės dukters- mažylė labai labai nori būti balerina... wub.gif
Atsakyti
Na Uogyte tai nukirminuota jau du kartus, tik skiepyti tai neskiepyta, manau cia jau turi nauji seimininkai tai padaryti, neturiu as tiek pinigeliu tam skirti, kad priskiepyti ir atiduoti, dar kai dovanoji, net praso i namus pristatyti. Pristaciau du, ka darysi, viena tai labai atsakingai eme, zmones labai norejo, tai atveze vaistu nuo kirminu, po to paskiepyjo, dar palaikem kol jie galejo pasiimti ir tada pasieme. Strioko atiduoti gal taip labai ir nebutu, bet katyte juk auga, kai dar labiau paaugs tai is vis jos niekas nenores, tokie jau tie zmones, nori mazyciu visi. Skelbimai pastoviai FB platinami per visokias grupes, taip pat Skelbiu.lt esu idejus ir dar i laikrasti, paskambina, sako noriu tuoj pat, sakau, gerai, grysiu is darbo ir galit paimti arba pati atvezciau, gryztu, paskambinu, sako, ai nebereikia jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutse @ 2014 09 26, 14:18)
sako noriu tuoj pat, sakau, gerai, grysiu is darbo ir galit paimti arba pati atvezciau, gryztu, paskambinu, sako, ai nebereikia jau  doh.gif


As tai tokiems norėtojam net ir neduočiau...
Atsakyti
Vilkra, gražios nuotraukos thumbup.gif bet žiūriu, fotografė labai myli raudonplaukes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 26 rugsėjo 2014 - 13:51
QUOTE(Weronica @ 2014 09 26, 14:42)
As tai tokiems norėtojam net ir neduočiau...


Ai, su taisnorėtojais... geriausia būna, ka skambina diedas - "kur atvažiuot", o kai pradedi apie sterilizaciją, iškart būna "pasitarsiu dar su žmona", lyg čia jį patį kastruot reiktų biggrin.gif

Vienas apmaudžiausių tai buvo su Pedriuku pirmąjį kartą. Buvau šiauliuose pas mamą ligoninėj, paskambino mergina, lyg kultūringa, prisistatė, susitarėm, kad grįšiu po 2 dienų ir ji galės atvažiuoti pasiimti. Važiuodama Vilniun pasiskambinau, susitarėm, laukiau ir neatvažiavo. Ir telefonu neatsiliepė... negi sunku buvo pasaykt, kad nebenori? g.gif

O jau tas Pedriukas... geričiau jį kas įsikatintų, o tai susikrovė man dūšion visas savo storas lapces ir laužtą uodegiuką doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 26 rugsėjo 2014 - 14:01
QUOTE(Erendira @ 2014 09 26, 14:54)
negi sunku buvo pasaykt, kad nebenori? g.gif


Nors sms parašytų, soris, neimsim, pasikeitė aplinkybės... ale va galvoja, kad liks kaip nuodėmė kažkokia, o gal tu persekiosi, kodėl nepaėmė... doh.gif
Atsakyti
Tai tie momentiniai noretojai patys pavojingiausi, kaip greitai uzsinerejo, taip greitai gali nebenoreti ir ismesti verysad.gif
Erendija, prajuokinai su kastracija lotuliukas.gif As esu baisi melage doh.gif blush2.gif , savo vaikui tiek apsimelavus, jam labai patiko balta katyte, tipo niekam neatiduos, o ja pasieme kai jis nemate, o as tebemeluoju, kad pabego pasivaikscioti, kad greitai grys, tai jis vis laukia, o kai tik uzsimenu, kad gal surado gerus namucius, tuoj pradeda verkti, saukia, ji mano, einu as ieskoti, atimsiu ir t.t.... doh.gif , gaila vaiko pasakyti teisybe verysad.gif ir dar vis meluoju, kad musu Nikute vis dar guli ligoninej, bijau net pagalvoti kas butu jei pasakyciau, kad ji niekada nebegrys verysad.gif *****, rasau ir apsibliovau verysad.gif , o darbe juk negaliu bliauti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutse @ 2014 09 26, 15:06)
gaila vaiko pasakyti teisybe  verysad.gif  ir dar vis meluoju, kad musu Nikute vis dar guli ligoninej, bijau net pagalvoti kas butu jei pasakyciau, kad ji niekada nebegrys  verysad.gif *****, rasau ir apsibliovau  verysad.gif , o darbe juk negaliu bliauti  verysad.gif



O mano mažoji pyksta ant Dievulio, kad ir Kaukutės nepaleidžia, ir Leslę pasiėmė... verysad.gif Na aiškinu- kad taip turi būti, kad čia joms labai labai skaudėtų- o ten neskauda...
Atsakyti
As vis tikiuos, kad uzsimirs ir praeis, bet nei velnio tie vaikai nieko nepamirsta verysad.gif
Koks penktadienis nekoks, depresija konkreti, o turetu buti gi atvirksciai, nesuprantu saves, labai kazko liudna verysad.gif Ir pastebejau, kad tankiai man taip savaitgaliais buna, gal del to, kad viena, o MB isvaziaves, visi su seimom kazka veikia, o as busiu su vaikais namie, nu net nezinau.
Atsakyti