Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro Terjerai

QUOTE(k_azu @ 2015 01 15, 23:45)
Niekada neteko girdeti, kad savaite reiketu laukti. Patariama nemaudyti 1 ar 2 dienas. Lygiai taip pat kaip zmonems. Taip pat ir sitas veterinaras patare bent pora dienu nemaudyti po skiepo. Marttelle pati pasake, kad skiepas darytas pries savaite. Tai vel klausiu, kuo jusu manymu pakenktu maudyti suni praejus savaitei? Nes nei gyvunams nei zmonems niekas nesako laukti ilgiau poros dienu.

Tuomet galima. Gal aš klausimą ne taip supratau. Man pasirodė, kad maudyti norima, kai nepasibaigęs pavojingas laikotarpis.
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2015 01 15, 20:13)
O kiek veterinaras liepia šuns po skiepijimo nemaudyti? Savaitę? Kiek liepia, tiek ir reikia pralaukti  smile.gif

Vet sake galima maudyt po poros dienu. Bet skaiciau kad nepatariama po skiepu maudyt. Vat ir pasimeciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marttelle: 16 sausio 2015 - 10:31
QUOTE(marttelle @ 2015 01 16, 09:31)
Vet sake galima maudyt po poros dienu. Bet skaiciau kad nepatariama po skiepu maudyt. Vat ir pasimeciau  doh.gif



neskubekit maudyti gi nieko blogo tam suniui nebus.


as norejau paklaust o galima suniukui duoti rtkarciais slapia maista? g.gif
Atsakyti
Uogute, juk žinai atsakymą lotuliukas.gif Geriau neduoti, nes žinodama tave, manau, kad tas retkarčiais gali išaugti iki beveik kasdien biggrin.gif

Asmeniškai aš tiek katei, tiek šuniui, šlapią maistą duodu tikrai retkarčiais - per gimtadienius, Kalėdas, na dar kokį kartą - du, norėdama palepinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 01 16, 21:43)
Uogute, juk žinai atsakymą  lotuliukas.gif Geriau neduoti, nes žinodama tave, manau, kad tas retkarčiais gali išaugti iki beveik kasdien  biggrin.gif



doh.gif lotuliukas.gif nu bliamb stringa man burnoj kai valgau o suo ziuri doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano šuo į mane nežiūri, nes žino, kad negaus lotuliukas.gif o jei sugalvoja lįst į akis, būna nuvaromas į vietą biggrin.gif Ir vistiek myli biggrin.gif Va, ir dabar guli šalia prisispaudęs biggrin.gif

Va, su vaikais truputį kitaip. Vaikai valgo - šuo neatsitraukia, matyt, gauna (tyčia ir netyčia), nors ir draudžiame maitinti. Beje, jų nemyli lotuliukas.gif Na, yra to pačio "rango" - ir padraugauja, ir juos pamoko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2015 01 16, 22:52)
doh.gif  lotuliukas.gif  nu bliamb stringa man burnoj kai valgau o suo ziuri  doh.gif  lotuliukas.gif

Drausti spoksoti. "Fu" ir "I vieta".
Atsakyti
I skiepu tema - priminkitite ar tik po pirmoj pasiutliges skiepo gyvenime privaloma 21 dienos laikotarpis ir tada gali keliauti?
Jau praeina metai, idomu ar galesiu suni paskiepyti nuo pasiutliges antra karta ir sest atgal i lektuva skrist i kita sali,ar vel koks nors privalomas inkubacinis periodas keliu dienu/savaiciu?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2015 01 17, 09:28)
I skiepu tema - priminkitite ar tik po pirmoj pasiutliges skiepo gyvenime privaloma 21 dienos laikotarpis ir tada gali keliauti?
Jau praeina metai, idomu ar galesiu suni paskiepyti nuo pasiutliges antra karta ir sest atgal i lektuva skrist i kita sali,ar vel koks nors  privalomas inkubacinis periodas keliu dienu/savaiciu?

O jusiske skiepyta vieneriu metu vakcina? Kiek zinau bent jau UK keliaujant nereikia jokio laukimo jei visi skiepai atliekami reikiamu metu. Taciau jei bent viena diena veluoja naujas pasiutliges skiepas, tada reikia vel laukti 21 diena. Bet geriausia pasikonsultuoti su veterinaru turbut del vietiniu reikalavimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2015 01 17, 13:57)
O jusiske skiepyta vieneriu metu vakcina? Kiek zinau bent jau UK keliaujant nereikia jokio laukimo jei visi skiepai atliekami reikiamu metu. Taciau jei bent viena diena veluoja naujas pasiutliges skiepas, tada reikia vel laukti 21 diena. Bet geriausia pasikonsultuoti su veterinaru turbut del vietiniu reikalavimu g.gif

Aciu, manau bus tos pacios taisykles tada. Paskiepyta vieneriu metu vakcina,kuris baigsis birzelio 5d. O balandzio pradzioje busiu Lietuvoje tai noreciau paskiepyti ir skristi namo i NL, tai manau nereikes 21dienos,nes dar ir senasis galiojantis bus. Visai noreciau vakcinos trims metams, bet girdejau kad Lietuvos orouostams gali nepatikti jei pasiutliges skiepas padarytas pries du metus,nors ir galiojantis.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 01 17, 08:40)
Drausti spoksoti. "Fu" ir "I vieta".



nu cia mano klaida nuo pradziu, dabar biski sunku bet andau peraukleti. viena kasni duodu ir nuvedu prie sauso maisto.
bet kaip ydomu supranta daugiau negaus, paima sausiako ir eina pyksta ant kauolio piktas nervuotas ishsilieja ir vel eina sausiako grazuzt ir vel prie kamuolio..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2015 01 17, 19:14)
nu cia mano klaida nuo pradziu, dabar biski sunku bet andau peraukleti. viena kasni duodu ir nuvedu prie sauso maisto.

Jus negalite duoti nei vieno, nei dvieju kasniu. Ir atskirai kazkur vedzioti. Nuo kada suo diktuoja salygas zmogui, kad sokti nuo stalo ji uzimti?
Atsakyti