Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro Terjerai

QUOTE(Dalelė @ 2014 12 28, 23:28)
Visuomet yra lengviau laikyti du šunis nei vieną  smile.gif Nepriklausomai kada jie įsigyti, bet dviese visiems smagiau  smile.gif

user posted image


Labas rytas smile.gif Kokie gražūs jorkučiai smile.gif Aš irgi manau, kad ypač tokie mažiukai šuniukai kaip jorkšyrai nesudaro problemų gyvendami dviese. Va šiandien ryte maniškis atnešė cyspinti paršiuką pažaisti, o aš neturiu kada, nes dar ir mergaitę turiu į darželį suruošt. Nuliūdo šuniukas ir nuėjo į savo guolį. Nu gaila man jo. labai žaismingas jis, užtai vienam tikrai liūdna. Jei kuri išgirsit, kad parduoda šunelius kažkas - gal galite informuoti mane? Labai bijočiau papulti ant perpardavinėtojų, bet ir dokumentuotam šuneliui pinigų nesukrapštyčiau. Nors mano seniukas su dokumentais smile.gif
Atsakyti
Burgunt, gali laukti kol patys iškris mirksiukas.gif Mes kai pamatom, skatinam procesą lotuliukas.gif Paklibinu, duodu kažką graužti ir intensyviai žaidžiam su šunine tapke (žaisdavom, nes jau nebėr biggrin.gif ) arba virve:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 01 06, 19:02)
Burgunt, gali laukti kol patys iškris  mirksiukas.gif  Mes kai pamatom, skatinam procesą  lotuliukas.gif Paklibinu, duodu kažką graužti ir intensyviai žaidžiam su šunine tapke (žaisdavom, nes jau nebėr  biggrin.gif ) arba virve:

user posted image


Musu mergina toki kaledoms gavo - tai taso neisleisdama is dantu - pilni namai siulu, zaislas Nr 1 (po cypsincio parso) lotuliukas.gif
Atsakyti
taip ir dariau tongue.gif maniskis irgi turi tokia virve mirksiukas.gif
jau atidave siandien du dantukus dantuku fejai lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip sitas maistas jorkams, ar tinka?https://www.pet24.lt/461-acana-puppy-small-breed
mano maziukui oda pleiskanuoja, bijau pakenkt blush2.gif pakeiciau jau 3 sampunus su kondicionieriais, bet tas pats, tai nusprendziau kad nuo maisto, ede Rojal Canin
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 01 07, 22:27)
kaip sitas maistas jorkams, ar tinka?https://www.pet24.lt/461-acana-puppy-small-breed
mano maziukui oda pleiskanuoja, bijau pakenkt blush2.gif pakeiciau jau 3 sampunus su kondicionieriais, bet tas pats, tai nusprendziau kad nuo maisto, ede Rojal Canin



tarp kitko kai mno ede rojali taip pat oda pleiskanojo abar arba maziau matoi p kudlas arba nepleiskanoja.


tok nestandartinis klausimas: ka ''nuo stalo'' galima duoti sunims? pv jogurta nat, kefyra, kiausini ..... ?
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2015 01 09, 22:48)
tok nestandartinis klausimas: ka ''nuo stalo'' galima duoti sunims? pv jogurta nat, kefyra, kiausini ..... ?


nieko...
Atsakyti
Labas vakaras, esame visiski naujokai smile.gif musu jorkute 9 savaiciu. Noreciau patarimo. Gyvenam mes UK, cia skiepukai bus dveji, 2savaiciu begyje. Taigi pirmas skiepas atliktas pries savaite, ir kitas bus po savaites. Kaip gi su tuo maudymu? Cia vet sake kad po poros dienu po pirmo skiepo jau galim eit maudytis. O maziukej jau reiktu duso smirduske tokia jau. ax.gif Taigi net nezinau kaip cia pasiilgti g.gif
Atsakyti
Kadangi prieš skiepą neišmaudėte, siūlyčiau pakentėti ir nemaudyti. Šunytei tikrai geriau bus jei nerizikuosite. Na, pasmirdės truputį, po to su tuo kvapu jūs apsiprasite. Bet tikrai aš nerizikuočiau su maudynėmis.
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2015 01 14, 19:12)
Kadangi prieš skiepą neišmaudėte, siūlyčiau pakentėti ir nemaudyti. Šunytei tikrai geriau bus jei nerizikuosite. Na, pasmirdės truputį, po to su tuo kvapu jūs apsiprasite. Bet tikrai aš nerizikuočiau su maudynėmis.

O kuo gali pakenkti suns suslapinimas praejus 7 dienoms po skiepo?
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2015 01 15, 16:12)
O kuo gali pakenkti suns suslapinimas praejus 7 dienoms po skiepo?

O kiek veterinaras liepia šuns po skiepijimo nemaudyti? Savaitę? Kiek liepia, tiek ir reikia pralaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2015 01 15, 17:13)
O kiek veterinaras liepia šuns po skiepijimo nemaudyti? Savaitę? Kiek liepia, tiek ir reikia pralaukti  smile.gif

Niekada neteko girdeti, kad savaite reiketu laukti. Patariama nemaudyti 1 ar 2 dienas. Lygiai taip pat kaip zmonems. Taip pat ir sitas veterinaras patare bent pora dienu nemaudyti po skiepo. Marttelle pati pasake, kad skiepas darytas pries savaite. Tai vel klausiu, kuo jusu manymu pakenktu maudyti suni praejus savaitei? Nes nei gyvunams nei zmonems niekas nesako laukti ilgiau poros dienu.
Atsakyti