Įkraunama...
Įkraunama...

Grįžimas į darbą po motinystės atostogų

Na, o jeigu grizus po 2 m.VPA tu is darbo iseiti savo noru nenori, o darbdavys taves priimti irgi nenori, tai kas toliau teismas?Kaip suprantu jei iseisiu is darbo tarpusavio susitarimu manes nestatys i darbo birza, ar kaip?Aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(EsuMa @ 2014 12 08, 13:26)
Na, o jeigu grizus po 2 m.VPA tu is darbo iseiti savo noru nenori, o darbdavys taves priimti irgi nenori, tai kas toliau teismas?Kaip suprantu jei iseisiu is darbo tarpusavio susitarimu manes nestatys i darbo birza, ar kaip?Aciu uz atsakymus

išėjus iš darbo abipusiu sutarimu, galima registruotis darbo biržoje.
Atsakyti
Sveiki
Esu vieniša. Jei po gimdymo iš karto grįšiu į darbą (po 1-2 mėn) ar man priklauso išmokos ar ne ?
Atsakyti
Sveiki,

Gal patarsite esant tokiai situacijai:

Buvau idarbinta imoneje A per idarbinimo imone B (pagal laikinojo darbo sutarti,kuri pasibaigus termino laikui tapo neterminuota).
Darbo stazas 7m. (su 2m.VPA). Gryzti i darba sausio pradzioje. Atsitiktinai suzinojau,jog imone B nutrauke sutarti su A,taip pat turi nauja pastovia darbuotoja mano vietoje,tad as i senaja darbo vieta teisiu neturiu.
Tuomet kreipiaus i darbo sutarty nurodyta darbdavi imone B. Pasirodo pries metus jie pardave francize imonei C. Visi darbuotojai kurie buvo idarbinti per B,persirase sutartis si C ir sekmingai dirba savuose darbuose. Deja manes apie visus pasikeitinus niekas niekad neinformavo,sutarties persirasyti nesiule.
Siuo metu mano darbdavys B likviduojasi.

Man kylantys klausimai:
- Tik isidarbinus,pasirasiau darbo sutarti,taciau po kurio laiko imones A sprendimu man buvo pakeltas atlyginimas,taciau darbdavys B naujos sutarties nepateike (nors padidinta atlyginima mokejo laiku). Nauja sutarti atsiunte gal po metu emailu,bet fiziskai nei as nei jie jos nepasirasem. Tad jei eisim teismo keliu, ar darbo sutartis kuri nepasirasyta fiziskai, galios? Ir tos sutarties data nurodyta velesne nei kad man buvo pradetas moketi padidintas atlyginimas-ar tai kanors lemia?

- Imones A sprendimu,man buvo mokamas menesinis priedas prie atlyginimo. Sutartyje jis nenurodytas. Ar tariantis del iseitines, man priklausys atl.nurodytas sutartyje,ar realios menesio pajamos gautos is darbdavio?

- Mano manymu man gali pasiulyti persirasyti sutarti su imone C,kuri man pasiulys nauja darbo vieta. Ar turiu is anksto reikalauti pateikti informacija apid darboviete, pozicija,atlyginima (be jokio naujo darbo pokalbio), ir ar turiu teise reikalauti kad butu ne prastesnes darbo salygos bei ne mazesnis atlyginimas (velgi- tas kuris nurodytas sutartyje + sutarty neminimas bonusas).

-Jei pasiulytu tartis del iseitines kompensacijos. Ar galiu maziausiai reikalauti 4men PAJAMU dydi + 4 men ispejima. Ir dar bandyti tartis prideti kokius 4men uztai kad negali atleisti,uz pazeistas mano teises jog neinformavo apie imoniu pasikeitimus ir t.t.?

Atsakyti
QUOTE(minimule @ 2014 12 16, 16:59)
Sveiki,

Gal patarsite esant tokiai situacijai:



Sveiki, sudėtinga situacija. Manau, kad darbdaviui (A arba per C) bus paprasčiau pasiūlyti jums analogišką darbo vietą negu mokėti dideles išeitines. Jeigu priedai neįforminti sutartyje, tai darbdavys turi teisę ju nemokėti.
Atsakyti
Sveiki. Esu vpa iki 2 metų. Norėčiau grįžti į darbą kai sueis metukai. Pusei etato. Bet bijau kad kai jau baigsis antri metai, tai atsisakys mane sugrąžinti pilnam etatui. Juk rašysiu prašymą perkėlimui į pusę etato... Nežinot, ar taip galėtų darbdavys padaryti? Nebepriimti į pilną etatą?
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2015 01 06, 12:55)
Sveiki. Esu vpa iki 2 metų. Norėčiau grįžti į darbą kai sueis metukai. Pusei etato. Bet bijau kad kai jau baigsis antri metai, tai atsisakys mane sugrąžinti pilnam etatui. Juk rašysiu prašymą perkėlimui į pusę etato... Nežinot, ar taip galėtų darbdavys padaryti? Nebepriimti į pilną etatą?

Galetu, nes jus perrasysit sutarti.
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2015 01 06, 11:55)
Sveiki. Esu vpa iki 2 metų. Norėčiau grįžti į darbą kai sueis metukai. Pusei etato. Bet bijau kad kai jau baigsis antri metai, tai atsisakys mane sugrąžinti pilnam etatui. Juk rašysiu prašymą perkėlimui į pusę etato... Nežinot, ar taip galėtų darbdavys padaryti? Nebepriimti į pilną etatą?

galima rašyti prašymą nurodant konkretų laikotarpį, kuriuo dirbsit pusę darbo laiko. Pvz. nuo 2015 01 01 iki 2015 12 31, pasibaigus šiam laikotarpiui vėl dirbsit pilną darbo laiką.
Atsakyti
Ačiū!
Atsakyti
Ar jeigu as noriu iseiti is darbo ir nutraukti VPA reikia darboviete ispeti pries 14 darbo dienu kaip ir iprastai iseinant is darbo?
Vaikui 3 m. bus kovo menesi, jau metai laiko kaip dirbu kitoje darbovieteje, bet tuo paciu tebesu senajame darbe dar VPA iki 3m. Noriu nutraukti VPA ir iseiti is buvusio darbo, tai galvoju ar butinai reikia ispeti pries tiek laiko, ar tam yra trumpesnis laikas?
Atsakyti
Skaiciau ir iskilo man klausimas. Manes nesiruosia priimti atgal ir negali pasiulyti analgiskos darbo vietos.
Taigi man teoriskai priklausytu 2/3 DU uz metus tada 4 men. ispejimo ir 4 men uz staza. Bet ar skaiciuotusi tie plius 4 men ispejimo? Juk ispeti gali ir esant prastovoje likus 4 men iki kol sueis vaikui 3 metai. Vadinasi belieka 2/3 DU plius stazas 4 men ( cia man tiek priklausytu).
Ar teisingai suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2015 02 21, 23:40)
Skaiciau ir iskilo man klausimas. Manes nesiruosia priimti atgal ir negali pasiulyti analgiskos darbo vietos.
Taigi man teoriskai priklausytu 2/3 DU uz metus tada 4 men. ispejimo ir 4 men uz staza. Bet ar skaiciuotusi tie plius 4 men ispejimo? Juk ispeti gali ir esant prastovoje likus 4 men iki kol sueis vaikui 3 metai. Vadinasi belieka 2/3 DU plius stazas 4 men ( cia man tiek priklausytu).
Ar teisingai suprantu?


Negali įspėti, ne tik atleisti, kol vaikui nėra trejų.
Atsakyti