Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -14

QUOTE(dewofsoul @ 2016 04 15, 11:12)
Nežinau žmogaus, kuris galėtų tiksliai nusakyti praeitį ir ateitį. Ta pati Vanga, apipinta mitais daugelį kartų nušnekėjo. O susidurti su būrėju ar bioenergetiku man neteko. Žinoma, vėlgi yra tyrimai, kai ateitį arba praeitį nusako kokių 32% tikslumu, tai čia kas tada - mistika ar tiesiog atsitiktinumas? Man tai panašiau į atsitiktinumą. Jeigu žmogus 99% būtų teisus nusakydamas ateitį arba praeitį, sakyčiau, kad gal jo, egzistuoja kažkokia energija.




Tai neįmanoma todėl, kad vienos ateities nėra...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2016 04 15, 20:21)
Tai neįmanoma todėl, kad vienos ateities nėra...


tipo yra daug variantų?

ir mes patys renkamės gal dar?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2016 04 15, 22:14)
tipo yra daug variantų?

ir mes patys renkamės gal dar?

Ateitį mes kuriame savo mintimis, kiekvieną minutę. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2016 04 15, 21:56)
Ateitį mes kuriame savo mintimis, kiekvieną minutę. ax.gif


gerai būt, kad tos mūsų mintys virstų energija ir dar materialia, pažistu vieną žmogų, kuris labai nori turėti pinigų, visokius ritualus atlieka, kvepina aliejais, kanksto suka tuos pinigus, žiūri kuria kryptimi duot ir kaip neturi tai neturi???
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2016 04 15, 23:28)
gerai būt, kad tos mūsų mintys virstų energija ir dar materialia, pažistu vieną žmogų, kuris labai nori turėti pinigų, visokius ritualus atlieka, kvepina aliejais, kanksto suka tuos pinigus, žiūri kuria kryptimi duot ir kaip neturi tai neturi???

Žmonės, kurie nori turėti pinigų, dažniausiai galvoja ne apie pačius pinigus, o apie jų trūkumą. Skirtumą jaučiat? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2016 04 15, 22:33)
Žmonės, kurie nori turėti pinigų, dažniausiai galvoja ne apie pačius pinigus, o apie jų trūkumą. Skirtumą jaučiat? mirksiukas.gif


nežinau, tikrai negaliu pasakyt-ką galvoja kitas...nors pagal save sprędžiu-pastebėjau tokią tendenciją, kad aš visą gyvenimą turiu maždaug vienodai pinigų, jei pradedu uždirbt ma-iau-tai manęs nebetenkina ir aš vėl pasiekiu tą ribą, kuri mane lyg ir tenkina, žinoma, noriu daugiau kaip ir visi, bet pagaunu save mąstant, kad man lyg ir pakanka, lyg ir ateina man ta mintis, kodėl taip įdomiai, toks jausmas kiek man iš tikro reikia-tiek ir turiu
Atsakyti
Sveikos

Noriu pasiklaust del keisto man pasikartojancio dalyko.

Daznai kaip miegu sapnuoju kad skauda ir ta skausma jauciu. As girdziu toks vaizdas aplinka (vaikas kitam kambati tv ziuri, suva guli sone) bet negaliu pajudet, atsikelt ir kalbet. Toks vaizdas kad supaleryzuota. Man asmeniskai skauda galva,, toks kylantis skausmas toks vaizdas sprogs galva. Ir atleidzia... ir vel. Pabust niekaip neina nors suvoki kad tu miegi bet nesuvoki ar tiktai tai vyksta ar ne.

O siandien buvo netaip kaip visad. Skausmas dave i nugara. Atrodo kad kelieniu kojos kazkas spyre. O rankas vel pajudint negalejau bet jautes kad riesus laiko. Pipiec kaip issigandau. Dabar miegot vapse neisiu.

Kodel taip buna gal girdejot? Koks miegas pavirsutinis ar ka?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2016 04 15, 21:14)
tipo yra daug variantų?

ir mes patys renkamės gal dar?

Zmogaus gyvenimas kaip zemelapis kuri gali iziureti is, tarkim, lektuvo. Daugybe keliu ir keleliu. Startas ir finisas - tai yra tai kas duota visiems vienodai, pats įvykis, bet kiekvienam gyvenimo uzduotis skirtinga. O kaip tu ta finisa pasieki, tai priklauso nuo tavo pasirinkimo, vieni tiesiai ir be vargo autostrada rieda, kiti sunkeliais, bruzgynais, krisdami, vel keldamiesi, sumusti ir isseke pasiekia savo finisa. Jei butu ateitis tik viena ir be jokio musu veikimo tai koks tada gyvenimo tikslas? Jei eini teisingu keliu, likimas tave laimina, jei issuki is teisingo kelio, kaip ta avineli issukusi is kelio, lazda bando tave grazinti i teisinga kelia, ir kuo daugiau priesiniesi ir krypsti i sunkeli tuo daugiau tave gyvenimas talzo versdamas tave sugrizti i teisinga kelia.
Nezinau ar suprantamai, pabandziau vaizdziai paaiskinti rolleyes.gif Mes kiekviename zingsnyje renkames, ir nuo musu pasirinkimu priklauso ateitis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2016 04 17, 15:48)

parašėt labai suprantamai, man kažkodėl per paprasta atrodo, ne visi turi starto sąlygas vienodas, kaip ten sako, gimęs šliaužiot-neskraidysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2016 04 17, 15:48)
ir kuo daugiau priesiniesi ir krypsti i sunkeli tuo daugiau tave gyvenimas talzo versdamas tave sugrizti i teisinga kelia.


Bet koks tas teisingas kelias? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2016 04 17, 15:55)
QUOTE(^Vakarė^ @ 2016 04 17, 15:48)

parašėt labai suprantamai, man kažkodėl per paprasta atrodo, ne visi turi starto sąlygas vienodas, kaip ten sako, gimęs šliaužiot-neskraidysi ax.gif


Na taip, kiekvienam savas kelias, savo pamokos, savo uzduotys ir sava karma is praeitu gyvenimu. Vienas gimsta jau kancioje ir jo visas sis gyvenimas tik kancia, kitas gimsta "su marskineliais" Bet jei ziuretumem i si esama savo gyvenima kaip i tam tikra dalele is musu tikrojo, daug atgimimu turincio gyvenimo, tai butu visai kitas vaizdas. Viskas vyksta pagal priezasties-pasekmes desni. Paprasciau nei paprasta 4u.gif
QUOTE(ponia Lylia @ 2016 04 17, 16:43)
Bet koks tas teisingas kelias?  unsure.gif

Kiekvienam skirtingas. Ir gyvenimas gi nuolat mums siuncia signalus kad einame ne ten, elgiames ne taip, ir vis bando mus sugrazinti i tinkama kelia.
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2016 04 18, 09:35)

Kiekvienam skirtingas. Ir gyvenimas gi nuolat mums siuncia signalus kad einame ne ten, elgiames ne taip, ir vis bando mus sugrazinti i tinkama kelia.

Ai, nežinau... Populiari tema pokalbiams, bla bla bla smile.gif
Atsakyti