Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -14

QUOTE(Ritandra @ 2016 04 17, 13:53)
Sveikos 

Noriu pasiklaust del keisto man pasikartojancio dalyko.

Daznai kaip miegu sapnuoju kad skauda ir ta skausma jauciu. As girdziu toks vaizdas aplinka (vaikas kitam kambati tv ziuri, suva guli sone) bet negaliu pajudet, atsikelt ir kalbet. Toks vaizdas kad supaleryzuota. Man asmeniskai skauda galva,, toks kylantis skausmas toks vaizdas sprogs galva. Ir atleidzia... ir vel. Pabust niekaip neina nors suvoki kad tu miegi bet nesuvoki ar tiktai tai vyksta ar ne.

O siandien buvo netaip kaip visad. Skausmas dave i nugara. Atrodo kad kelieniu kojos kazkas spyre. O rankas vel pajudint negalejau bet jautes kad riesus laiko. Pipiec kaip issigandau. Dabar miegot vapse neisiu.

Kodel taip buna gal girdejot? Koks miegas pavirsutinis ar ka?

Nakti islenda visa tai, ka dienos metu mes valios pastangomis sulaikome. Tiesiog zmogus atsipalaiduoja ir praranda kontrole. Taip pat nakti per sapnus mes matome tai, i ka dienos metu nekreipiame diemesio.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2016 04 18, 12:35)
Nakti islenda visa tai, ka dienos metu mes valios pastangomis sulaikome. Tiesiog zmogus atsipalaiduoja ir praranda kontrole. Taip pat nakti per sapnus mes matome tai, i ka dienos metu nekreipiame diemesio.


neturiu jokio supratimo kaip galeciau tai interpretuoti doh.gif gal galite aiskiau blush2.gif
Atsakyti
Visatoje nera alternatyvios blogio jegos, yra tik dievas, absoliutas. Kitaip jis nebutu absoliutu smile.gif Visata pilna ivairiu energiju, kuriom pats zmogus savo mintimis priduoda forma. Blogiui forma sukuria pats zmogus. Sukoncentruota energija galima net pamatyti.
Baime sukausto, siaubas suparalyzuoja. Siaubas ir yra koncentruota baime. Manau, kad nakti kai atsipalaidavote is pasamones gelmiu jusu baimes ir islindo. Baime gali atrodyti labai baisiai, bet ji yra tik baime.
Baime nera bloga ir jums nieko blogo tikrai nenorejo, tiesiog reikia ja paleisti. Po truputi, is leto, duodant sau ir jai laiko. Susipazinti, susidraugaui ir paleisti.
Atsakyti
O jus nebande pvz. koki sedatif ar kita homeopatini vaista? Nes homeopatija vienintele, kas padeda paleisti ir energijai pasisalinti, ji parodo kelia.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 04 17, 12:53)
Sveikos 

Noriu pasiklaust del keisto man pasikartojancio dalyko.

Daznai kaip miegu sapnuoju kad skauda ir ta skausma jauciu. As girdziu toks vaizdas aplinka (vaikas kitam kambati tv ziuri, suva guli sone) bet negaliu pajudet, atsikelt ir kalbet. Toks vaizdas kad supaleryzuota. Man asmeniskai skauda galva,, toks kylantis skausmas toks vaizdas sprogs galva. Ir atleidzia... ir vel. Pabust niekaip neina nors suvoki kad tu miegi bet nesuvoki ar tiktai tai vyksta ar ne.

O siandien buvo netaip kaip visad. Skausmas dave i nugara. Atrodo kad kelieniu kojos kazkas spyre. O rankas vel pajudint negalejau bet jautes kad riesus laiko. Pipiec kaip issigandau. Dabar miegot vapse neisiu.

Kodel taip buna gal girdejot? Koks miegas pavirsutinis ar ka?



Galvoju, kad kazkur turite uzspausta nerva, mankstos labai padeda, atsipalaiduokite vonioje pries miega, kuo maziau stresuokite.
Atsakyti
Miego paralyžius greičiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 04 18, 15:43)
Galvoju, kad kazkur turite uzspausta nerva, mankstos labai padeda, atsipalaiduokite vonioje pries miega, kuo maziau stresuokite.

Su visa pagarba 4u.gif nu bet aš nesuprantu, ką jūs čia šitoj temoj veikiat? unsure.gif Opozicija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2016 04 18, 15:47)
Su visa pagarba 4u.gif nu bet aš nesuprantu, ką jūs čia šitoj temoj veikiat?  unsure.gif Opozicija biggrin.gif



ta pati ka ir jus 4u.gif Su visa pagarba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 04 18, 19:20)
ta pati ka ir jus  4u.gif  Su visa pagarba  biggrin.gif

Matot, mes čia rašom apie priežastis, kurios gal dvasinės, gal mentalinės, bet ne fizinės. Kažkaip jei pas vegetarus ateina į temą koks mėsiaėdis su savo mėsiaėdiškais patarimais, labai greit jis ten padedamas į vietą, ir t.t., ir pan. Neturiu nieko prieš jus asmeniškai, tiesiog skirkim sykį temas, yra kitų puikių temų, kur galima kalbėti apie ligas iš tradicinės medicinos taško.


Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2016 04 18, 18:33)
Matot, mes čia rašom apie priežastis, kurios gal dvasinės, gal mentalinės, bet ne fizinės. Kažkaip jei pas vegetarus ateina į temą koks mėsiaėdis su savo mėsiaėdiškais patarimais, labai greit jis ten padedamas į vietą, ir t.t., ir pan. Neturiu nieko prieš jus asmeniškai, tiesiog skirkim sykį temas, yra kitų puikių temų, kur galima kalbėti apie ligas iš tradicinės medicinos taško.


Ar svarbu kurioje temoje padeti g.gif Gal zmogus ateina su klausimu ir yra daugiau pagalbos budu, ne tik suversti kalte tevams, ypac mamoms. Lai zmogus galvoja, ka cia dar kuo apkaltinti, kad dvasiskai palengvetu doh.gif kai keletas pratimu nugarai, kojoms ir kaklui, nes butent sis variantas ir isvardintas Ritandros 4u.gif butent atpalaiduoti fiziskai ta uzspausta nerva , na o tada jau galime sakyti, suradome dvasini kaltininka 4u.gif mirksiukas.gif Turbut vyras mazai prie ukes padeda drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 04 18, 20:47)
Ar svarbu kurioje temoje padeti  g.gif 

Ateina būtent į šitą temą. Yra kitokios temos - "Ligos", kur klausiama kitokių priežasčių ir gydymo būdų.
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 04 18, 20:47)
Ar svarbu kurioje temoje padeti  g.gif  Gal zmogus ateina su klausimu ir yra daugiau pagalbos budu, ne tik suversti kalte tevams, ypac mamoms. Lai zmogus galvoja, ka cia dar kuo apkaltinti, kad dvasiskai palengvetu  doh.gif kai keletas pratimu nugarai, kojoms ir kaklui, nes butent sis variantas ir isvardintas Ritandros  4u.gif butent atpalaiduoti fiziskai ta uzspausta nerva , na o tada jau galime sakyti, suradome dvasini kaltininka  4u.gif  mirksiukas.gif Turbut vyras mazai prie ukes padeda  drinks_cheers.gif



hihihi.gif prie ukes visiskai nedirbu smile.gif siaip jus teisi, mano darbas sedimas ir turiu bedu su isitempimu. Masazu kursa kaip tik einu, nes masaziste sake dar tokio isitempusio zmogaus nemate doh.gif gal truputi isminkys.

nesipykim.

o su gluosniu irgi sutikciau del uzsleptos baimes... gal.. mano teciui buvo insultas tai man spaudimas, galvos skausmai iskart man sukelia negeras mintis. gal todel daznai ir sapnuoju ta galvos skausma ir kylanti spuadima joje ax.gif
Atsakyti