Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

Ačiū labai už patarimus. Aš mielu noru dečiau tą viryklę arčiau ventiliacijos, bet ten yra vandentieko vamzdžiai (papiešta brėžinuky). Jie ten ne skaitiklių, o bendri tie namo. Man labai baisu statyt ten el. plytą, nes vamzdžiai turi savybę prakiurt, kas jau ir buvo nutikę pas kaimynus viršuje. Bėga tai mums doh.gif Žinau, kiti kaimynai aklinai ten viską užlipdo plytelėm. Bet tai kaip paskui, plėšt viską?

Ir dar kodėl nelabai norisi šaldytuvo prie durų, kur ir siūlot - bėda tokia, kad šaldytuvo duris eina atidaryt pilnai tik tada, kai atidarai virtuvės duris (ne jokie stalčiukai neina ištraukt), tai kaip būt? Gal tada šaldytuva statyt ne prie durų o stumt i lango puse į kampą?

Kažkaip taip

user posted image

Kaip manot? Gal man tikrai kaip kaimynai užmūryt tuos vamzdžius ir lai paskui bėga apačion?
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 15:17)


Ir dar kodėl nelabai norisi šaldytuvo prie durų, kur ir siūlot - bėda tokia, kad šaldytuvo duris eina atidaryt pilnai tik tada, kai atidarai virtuvės duris (ne jokie stalčiukai neina ištraukt), tai kaip būt? Gal tada šaldytuva statyt ne prie durų o stumt i lango puse į kampą?

o gal atsisakyt durų į virtuvę?
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 15:17)
Ačiū labai už patarimus. Aš mielu noru dečiau tą viryklę arčiau papiešta brėžinuky).ri tie namo. Man labai baisu statyt ten el. plytą, nes vamzdžiai turi savybę prakiurt, kas jau ir buvo nutikę pas kaimynus viršuje. Bėga tai mums  doh.gif Žinau, kiti kaimynai aklinai ten viską užlipdo plytelėm. Bet tai kaip

Kaip manot? Gal man tikrai kaip kaimynai užmūryt tuos vamzdžius ir lai paskui bėga apačion?

pas jus panasiai kaip pas mus buvovirtuvei (foto 1psl) jei nematot ikelsiu is naujo 4u.gif saldytuvas ikistas priesais virtuvini prie lango. duris tikrai isimciau is virtuves, kam gi jos g.gif: tik erdve mazina.
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 15:17)

O gal tada tikrai palikit aukštą spintą prie durų, o tik tada statykit šaldytvą. Kažkaip smagiau, kai stalas arčiau lango yra smile.gif . Ir tikrai nesiūlyčiau jokių L ar U formų laužti iš virtuvinio - per maža tam vietos. Visgi smagiau turėti atskirą stalą, nei tik prisėdimą prie stalviršio. Prie stalo laisvai 4 žmonės tilps, o prie gerų norų ir penktas įsitaisys (jei pasuksit stalą taip kaip aš siūliau).
Tie vamzdžiai tegul sau būna, su tuo 450mm spintelės (stalčiai čia jau turbūt nelabai išeis, o jei ir išeis, tai maži bus) bloku gražiai juos apeisit ir viskas smile.gif .
Kažkaip taip atrodytų tada bendras vaizdas:

user posted image

Duris išties gal naikinti reikėtų g.gif , arba atsidarymą į kitą patalpą organizuot.
Darbinis trikampis pažymėtas mėlynai - jokių trukdžių jo kelyje nėra.

Beje - puikiai braižote thumbup.gif . Jūs labai geras pavyzdys tiems, kas sako, kad su jokia programa dirbti nemoka ir nežino nuo ko pradėti, kuriant virtuvę. Visada sakiau: geriausia programa - tai lapas popieriaus (languoto - idealu smile.gif ) ir pieštukas cool.gif . Šaunuolė 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 01 spalio 2014 - 15:06
zuikelee, pakartokit nuotraukytę, labai įdomu mirksiukas.gif

Visoms esu labai dėkinga už patarimus rolleyes.gif Aš kai žiuriu popieriuke tam savo, tai viskas taip aišku ir erdvu atrodo, o kai pažiūriu virtuvę, tai.... (nesikeiksiu) viskam čia man vietos maža.

Pradžioj aš tą plyta nugrūdau kuo toliau nuo vamzdžių, galvoju, gal negerai ten? Bet jei sakot baika, tada aišku, reik keist vietom plautuvę ir plytą. Man apatinėms spintelėms tie vamzdžiai netrukdo, o tik viršutinėms, todėl ir mąsčiau - šaldytuvą jei ekstra kas, ištrauksiu, o va kaip reiks spinteles nuplėšt? Ir dar klausimas - jei plyta arčiau ventiliacijos kampo statyt, galima i ventiliaciją gartraukį vest? Vėl trukdo tie apš... vamzdžiai. Kaip aš jų nemyliu, fuj...

O kaip jums šaldytuvo variantas tam kitam kampe prie lango? Baisuma?

Beje, duris ko gero visgi pakeisiu - darysiu stumiamas iš kitos pusės. Aš mėgstu būt užsidarius, kai virtuvėj buriu, pykstu labai kai man maišo kas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura771: 01 spalio 2014 - 15:31
QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 16:28)
Man apatinėms spintelėms tie vamzdžiai netrukdo, o tik viršutinėms, todėl ir mąsčiau - šaldytuvą jei ekstra kas, ištrauksiu, o va kaip reiks spinteles nuplėšt?

Spintelę nukabinsit mirksiukas.gif
QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 16:28)
Ir dar klausimas - jei plyta arčiau ventiliacijos kampo statyt, galima i ventiliaciją gartraukį vest? Vėl trukdo tie apš... vamzdžiai. Kaip aš jų nemyliu, fuj...

Taip, tada galima vesti į ventiliaciją. Apeisit tuos vamzdžius, sugalvosit kaip paslėpti ventiliacijos žarną ir bus ok smile.gif.

QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 16:28)
O kaip jums šaldytuvo variantas tam kitam kampe prie lango? Baisuma?

Kartosiuos - man geriau stalas arčiau lango, nei šaldytuvas. Be to šaldytuvą galima komponuoti su ūkine spinta, kaip ir parodžiau aukščiau, o jei prie lango visa tai dėsti, tai stalas visai nusigrūs prie durų.
Atsakyti
4u.gif Su jūsų pagalba apačių problema išspręsta thumbup.gif Dabar viršūnėles braižysiu. O paskui liks "lengviausia" - įtikint šeimyną, kad reikia daryt tik taip ir ne kitaip. Jeigu pavyks, liks baldininką užkankint negyvai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 30, 21:29)
Matyt daug gaminantiems kitaip norisi, as pvz kelciau virykle ir plautuve, nes sienele labai nusitasko blush2.gif Bet priziurint, gal ir nieko tokio 4u.gif

O del saldytuvo, tai pabandykite, uzstotu ir tuos vamzdzius ax.gif Tik kaip 'svoris; atrodytu tame kampe, ar neisispraustu labai palange g.gif Idomu g.gif


Musu saldytuvas baltas - klasika biggrin.gif Tai gal labai ir netamsintu to kampo, bet senam bute buvo beveik tokia pat kvadratura - tai buvom nustume sadlytuva i kampa prie lango, tai kazkaip irgi nepasiteisino - per toli i ta kampa, smagiau buvo, kai is karto prie duru.
Siena tai taip, nusitasko, ypac kai isidejau auksta maisytuva doh.gif Bet pripratau - vis viena, kai "uzdarau" nakciai virtuve, nusausinu pavirsius, tai normaliai - metai naudojam virtuve, sienos dazai dar nepradejo luptis. Jei matysim, akd jau visai blogai, tai desim stikla, ar baldine plokste g.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 10 01, 08:56)
Kažin kas ten labiau šildytų - ar radiatoriai šaldytuvą, ar šaldytuvas radiatorius  biggrin.gif . O jei rimtai, tai juk nebūtų šaldytuvas prispaustas prie tų vamzdžių (ne radiatorių). Tačiau, kažin ar reiktų kelti jį tenai... Įdomu, kaip atrodo jis dabar žiūrint nuo lango pusės. Ar trukdo praėjime?


Taip, ir dabar nera pristumta cm i cm smile.gif Tarpus visur paliekam.
Praejime tikrai netrukdo. BEt mes isemem virtuves duris. Kaip ten anksciau projektuodavo tuos namus doh.gif Nes tos durys visiskas marazmas... Deciau duris nebent stumdomas ax.gif
Nufotkinau ant greicio, kaip atrodo is tos puses (i bardakeli nekreipkit demesio, pas mus vis dar remontai) - na, man atrodo, ten praejimo uztenka - jeigu duris isemus...
user posted image

QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 09:55)
Ačiū labai  4u.gif  Kaip manot, o jei šaldytuvą statyti ten kur vamzdžiai? (ten ne šildymo, o vandentiekio). Nes manau jei reiktų priėjimo, šaldytuvą ištraukt lengviau nei spinteles nukabinti. O el. plytą stumti visai i kampą prie lango. Nors jezau kaip man nesinori gartraukio su tais keičiamais filtrais  doh.gif Bet tikriausiai į ventiliaciją nelabai kaip ir sugalvosi vest  verysad.gif Žodžiu, eilė būtų tokia: (siena po kairei nuo duru) šaldytuvas, kriauklė, drbastalis, plyta. Nesąmonė?

Pas pussesere irgi toks isplanavimas, tai jie pasidare imontuojama saldytuva ir kampine virtuve - man irgi visai nieko, tik darbastalio jau turi maziau, nei as. Pas juos isplanuota taip- is karto ieini , po kaire laisvas darbastalis apie 40-50 cm, tada kampine plovykle, tada stalvirsis apie 40 cm ir virykle. Tada vel stalvirsis max iki 40 cm ir saldytuvas imontuotas. Bet kadangi pas jus saldytuvas neimontuojamas, tai nelabai ka suorganizuosi. Kai projektuosiu broliui tokio pat isplanavimo virtuve, tai tikriausiai taip ir darysiu - jis labai nori imontuojamo saldytuvo ir kaip vyras viengungis (kol kas), pakas to stalvirsio, blogiausiu atveju tures diiiiiideli stala, ant kurio pasipjaustys.
Man kazkaip svarbu ir didelis stalas virtuveje - pas mus sveciai niekur kitur nenori vieseti, tik virtuveje biggrin.gif

QUOTE(Vil_ma @ 2014 10 01, 13:19)
Pas mus analogiškas virtuvės išplanavimas, tik planuojame kaitlentę traukti labiau link lango, kad darbastalio būtų daugiau. Norėjau tik dar pasitikslinti - koks Jūsų šios sienos ilgis? Nes atrodo, kad visos apatinės spintelės po 60 cm? Ar klystu?  4u.gif

Taip, visos spinteles po 60 cm, tik paskutine prie lango 10 cm ilgesne. Tai jas ir padarem tiesiog ilgesnes. Kai nesinai, tai net nepastebi niekas smile.gif

aura771, kiek pas jus seimoje nariu? ar daug gaminate?

Mes, beje, stala dabar persukome kitu kampu - daugiau zmoniu telpa. Nes esame 4 asmenys, o savaitgaliais - 5 zmogeliukai. Tai telpam gerai. Bet siaip, jei laisvai atsisedus prie stalo, tai nepasakyciau, kad labai daug vietos lieka aplink. Tai jeigu jus desit dar auksta spintele prie tos sienos, bus siauroka prie stalo, nebent jis bus mazesnis... g.gif
user posted image

Dar man patinka ideja ties lango sien daryti ar tai stalvirsi, ar spinteles - tada radiatorius pasilepia, o stalvirsyje padaro groteles - silumai iseiti. Aisku, tos silumos tiek ten ir iseina, bet virtuveje ir siaip nera salta ax.gif
Bet as siulyciau tokio isplanavimo turetojai pagalvoti, kiek mazdaug virtuviniu rakandu ji turi, kiek gamina, kiek zmoniu, kiek atsisedimo reikes. Ar svarbu, akd butu patogus didelis stalas, ar kad butu daug daug spinteliu... Tai ivertinus bus lengva apsisprest. Nes prigrust spinteliu kalna i tuo 8 kv.m labai greit galima, o po to ar bus patogu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 01 spalio 2014 - 19:59
o mano virtuve dar metams nusikelia..... nu nieko bet nuo vienos svajones link kitos ax.gif pagrindini isplanavima turiu. ivadai suvedzioti. o kai reiks gamintis vel uzsuksiu. nors tema amzinai favorituose. ir stebiu tyliai tyliai blush2.gif
Atsakyti
[quote=Smilla,2014 10 01, 19:42]
Musu saldytuvas baltas - klasika


Grazi man Jusu virtuve Smilla smile.gif Kadangi pas mus labai panasus isplanavimas virtuves kaip ir Jusu,(turbut Jusu didesnis plotas) nes musiskej saldytuvas toje vietoje niekaip netilptu. Koks Jusu virtuves plotas ? Koks sienu ilgis : tos kur baldai ir tos kur langas.Aciu.Beje kur darete virtuve, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 10 01, 20:57)
o mano virtuve dar metams nusikelia..... nu nieko bet nuo vienos svajones link kitos ax.gif pagrindini isplanavima turiu. ivadai suvedzioti. o kai reiks gamintis vel uzsuksiu. nors tema amzinai favorituose. ir stebiu tyliai tyliai blush2.gif

liudna 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes gyvename trise - aš, mano mama ir mano sūnus dešimtmetis rolleyes.gif Didint neplanuojam lotuliukas.gif Gaminam tikrai nemažai - dvi šeimininkės visgi. Bet Pusryčiai, pietūs, vakarienė būna visada.

Prasmegau su paišymais-braižymais doh.gif Rytoj įkelsiu, o tada taisysiu, taisysiu, taisysiu...

Atsakyti