Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

[quote=isds,2014 10 01, 21:00]
[quote=Smilla,2014 10 01, 19:42]
Musu saldytuvas baltas - klasika
Grazi man Jusu virtuve Smilla smile.gif Kadangi pas mus labai panasus isplanavimas virtuves kaip ir Jusu,(turbut Jusu didesnis plotas) nes musiskej saldytuvas toje vietoje niekaip netilptu. Koks Jusu virtuves plotas ? Koks sienu ilgis : tos kur baldai ir tos kur langas.Aciu.Beje kur darete virtuve, ax.gif
[/quote]
Aciu, aciu, paprasta ta virtuve, pati susibraiziau, o baldininkas is puses zodzio suprato smile.gif
Pasitikslinau matmenis, pas mane truputi virs 9,52 m2.
Ta siena, kur spinteles = 3.42 m, o kur langas = 2.86 m
nusiusiu tuoj jums gamintojo kontaktus i AZ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 01 spalio 2014 - 20:15
QUOTE(Smilla @ 2014 10 01, 21:01)
liudna  4u.gif  4u.gif

nieko nepadarysi.. toks tas gyvenimas smile.gif kazko atsisakai del kito. apsibusiu virtuvej tokioj paprastoj paskui tiksliai nuspresiu ko man reik. nes jau buvau galvojus pusbario atsisakyt. tipo ka man cia susidet reiks biggrin.gif gal pagyvenus vietoj kitaip paziuresiu. o dabar planuosiu ziuresiu domesiuos. tsakant nestumas trunkantis beveik 3 metus biggrin.gif kurio rezultatas= virtuve lotuliukas.gif

as visa laika norejau granitinio stalvirsio. arba islieto is to dirbtinio akmens. kartu su kriaukle. tai va kitiemet jau ir gausis kazka turet. o ir technika patobules blush2.gif gal bus kokia ismani. pati keps plaus ir apsipirks. man tik pirstuka pajudint smartfone pajudint reiks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 01 spalio 2014 - 20:17
QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 21:01)
Mes gyvename trise - aš, mano mama ir mano sūnus dešimtmetis  rolleyes.gif Didint neplanuojam  lotuliukas.gif Gaminam tikrai nemažai - dvi šeimininkės visgi. Bet Pusryčiai, pietūs, vakarienė būna visada.

Prasmegau su paišymais-braižymais  doh.gif Rytoj įkelsiu, o tada taisysiu, taisysiu, taisysiu...

oooo, tada reikia jums griaut sienas lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai mes su vyru megstam kartu gaminti, tai buna, kad apsistumdom uzpakaliais, bet telpam ax.gif vienas prie plautuves ruosiasi, kitas uz virykles thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Freke @ 2014 10 01, 21:10)
as visa laika norejau granitinio stalvirsio. arba islieto is to dirbtinio akmens. kartu su kriaukle. tai va kitiemet jau ir gausis kazka turet. o ir technika patobules blush2.gif gal bus kokia ismani. pati keps plaus ir apsipirks. man tik pirstuka pajudint smartfone pajudint reiks lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na, del buitines technikos tai jus teisi - ta, kuri yra dabar - pigs, o gal ir dar imantresne ir ismanesne atsiras biggrin.gif
Per ta laika suprasit, ko noretumet, o ko ne savo virtuveje 4u.gif
Atsakyti
Va musu virtuvike 6kv (kartojuos del aura711)
user posted image

user posted image

ir kampe kriaukle tik nenufotkinau. Spinteles iki lubu. Prie lango kargo krepsys, po to orkaite, indaplove 60cm na ir spintele po kriaukle 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 15:42)
4u.gif Su jūsų pagalba apačių problema išspręsta  thumbup.gif  Dabar viršūnėles braižysiu. O paskui liks "lengviausia" - įtikint šeimyną, kad reikia daryt tik taip ir ne kitaip. Jeigu pavyks, liks baldininką užkankint negyvai  lotuliukas.gif

Smilla ir aura... o jus bandete stala prie lango deti??? ar patiko? ar patogu?


vyro brolis pradejo virtuve planuoti lotuliukas.gif tai jau siand ateej piese, piese pas mumis lotuliukas.gif lotuliukas.gif perka butuka, as jau profe, bet vyras drakonas mane vis nustumia lotuliukas.gif kritikuoja lotuliukas.gif bet delikaciai, "mano nuomoen ensutampa su zmonos" lotuliukas.gif
Atsakyti
zuikelee, ačiū labai 4u.gif Gražu pas jus ax.gif

Aš stalo prie lango galimybės dar nesvarsčiau g.gif Va kai pribraižysiu dabartinį variantą, pamatysit, kad nesąmones darau, tada iš naujo pradėsiu ir gal... Visgi mintis mirksiukas.gif

Nenoriu radiatoriaus uždengt. Man atrodo žiemą ledu apsiliesim, nes nėr labai pusė mūsų šviesi ir šilta. O dar namas iš blokų kiaurų, tai ir taip ne pyragai žiemom verysad.gif

Mes išmokom su mama susiderint (tiksliau ji išmoko). Jeigu aš virtuvėj sukuos, jau bijo lįst. Galiu sprogt lotuliukas.gif O šiaip aš virtuvėj ir gyvenu, va kompas mano čia, tai noriu ir patogios viečikės sėdėt. Faina - ranką ištiesei iki šaldytuvo ir essen.gif , o tada SM'e sėdi, apie sporto klubą svajoji biggrin.gif Bet yra ir pliusas - miegot alkana niekad nenueisi lotuliukas.gif

Va ką prikūriau blink.gif

http://images14.fotk...ewDoc7_1-vi.jpg

http://images14.fotk...ewDoc6_1-vi.jpg


kodėl nuotraukos normaliai neįsikelia, nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura771: 01 spalio 2014 - 21:29
Atsiprašau, kad šitaip teršiu, bet perkeliu nuotraukas.


user posted image

user posted image

O čia šaldytuvas kartu su ūkine spinta blush2.gif Labai naudinga man ji būtų, nes tamsaus neturim, tai dulkiu siurbliui, šluotom ir mamos marinuotiems agurkams lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura771: 01 spalio 2014 - 22:00
QUOTE(aura771 @ 2014 10 01, 21:59)
Atsiprašau, kad šitaip teršiu, bet perkeliu nuotraukas.

Sveiki smile.gif pas tevus tokio pat isplanavimo virtuve ir pas mus nuomojame bute... musu atveju saldytuvas stovi prie lango salia virtuvinio - viskas kaip ir gerai, bet saldyklio dureles pilnai neatsidaro -radiatorius trukdo, tai isimti stalcius is saldiklio problematiska... pas tevus padaryta salia sienos paprasta spintele su 2 durim - irgi pilnai neatsidaro - radiatorius trukdo... tiksliai pasiskaiciuokite ar tas cargo atsidarys ir Jums bus patogu juo naudotis 4u.gif
Atsakyti
Kaip gražiai įkomponuoti neįmontuojamą mikrobangę virš įmontuojamos orkaitės? g.gif Dabar atrodo keistokai, nes mikrobangė mažesnė, lieka tarpas spintelėje tiek iš viršaus, tiek iš šonų.
Gal verta paslėpti po durelėmis? Tik ar būtų patogu naudotis? Turbūt nelabai..
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2014 10 01, 21:33)
Smilla ir aura... o jus bandete stala prie lango deti??? ar patiko? ar patogu?

Ne, sito didelio stalo neabai ten pastatytume, nebent statmenai ir is tos puses, kur spinteles, ndeti kedziu.
Esu staciusi senajame bute, bet ten buvo mazas tas standartinis staliukas, tai irgi nebuvo labai patogi, ilgai jis ten prie lango nestovejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boikaleo @ 2014 10 02, 07:40)
Sveiki  smile.gif pas tevus tokio pat isplanavimo virtuve ir pas mus nuomojame bute... musu atveju saldytuvas stovi prie lango salia virtuvinio - viskas kaip ir gerai, bet saldyklio dureles pilnai neatsidaro -radiatorius trukdo, tai isimti stalcius is saldiklio problematiska... pas tevus padaryta salia sienos paprasta spintele su 2 durim - irgi pilnai neatsidaro - radiatorius trukdo... tiksliai pasiskaiciuokite ar tas cargo atsidarys ir Jums bus patogu juo naudotis  4u.gif


Statymas šalia lango iškart atkrito, nes pabandėm ir šaldytuvas visiškai užtamsoja visa darbo zoną, plius durelės, kaip ir sakėt, neatsidaro normaliai, bet labiau dėl palangės. Radiatorius pas mus keistas, tai mažesnis nei buvo senasis bliekinis. O kargius taip, pamatavau, pilnai neišvažiuos doh.gif Reiks tada radiatoriu patraukt nuo vidurio lango ax.gif Labai ačiū už šitą pastebėjimą 4u.gif . Nors aš niekad jo neturėjus, gal ir neišsitraukia jis per visą gylį? Man trūksta kokių 7 cm.

Beje, o kur jūs duoną laikot? Čia man pro akis praslydo, kad niekur duoninių nemačiau? Stalčiuj, šaldytuve? O dar pažiūrėjau, kad nežinau kur man mikrobangę reiks statyt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura771: 02 spalio 2014 - 08:20
QUOTE(aura771 @ 2014 10 02, 09:18)
Beje, o kur jūs duoną laikot? Čia man pro akis praslydo, kad niekur duoninių nemačiau? Stalčiuj, šaldytuve? O dar pažiūrėjau, kad nežinau kur man mikrobangę reiks statyt  unsure.gif

Mes duoną laikom spintelėj.
Mikrobangei vietos specialiai neplanavom. Mąstau jos palengva atsisakyt, todėl nesinori slėpt, kai akis badys, gal greičiau išmesim smile.gif
Buvom pirmadienį susitikę su baldininkais, po truputį einam link bendro sutarimo. Meistras išlygins grindis, bus aiškūs aukščiai, tada galutinai sutarsim ir prasidės gamyba smile.gif
Atsakyti