Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(aura771 @ 2014 10 02, 09:18)
O kargius taip, pamatavau, pilnai neišvažiuos  doh.gif Reiks tada radiatoriu patraukt nuo vidurio lango  ax.gif Labai ačiū už šitą pastebėjimą  4u.gif . Nors aš niekad jo neturėjus, gal ir neišsitraukia jis per visą gylį? Man trūksta kokių 7 cm.

O kiek Jūs matavote? Aišku, kad pilnai neišvažiuos. Pasižiūrėkite furnitūros (cargo krepšių) išmatavimus. Giliausias berods 550mm. Galvoju, kad išvažiuos kokia 500mm, panašiai, kaip stalčius.

QUOTE(aura771 @ 2014 10 02, 09:18)
Beje, o kur jūs duoną laikot?

Šaldytuve.
Atsakyti
Duona laikom saldytuve.
mikrobanges atsisakem su nauja virtuve. Treciokas jau moka pasisildyti maista ant virykles, o kol nemokejo, uzkasdavo sumustiniu ar sausu pusryciu su pienu, o kai grizdavom mes, pavakarieniaudavom normaliai visi.
Nepasigedau visai, daug ka pasildau orkaitej.
Atsakyti
O mes naudojam mkrobangę nemažai, nuo pieno iki picos pašildymo, mūsiškė gera tuo, kad šildo ne tik mirkobangom, o ir be jų, orkaitės režimu, ir patogiau nei orkaitėje. Tai atsisakyti neketiname, va tik kaip gražiai ją įkurdinti -kol kas klausimas.
Atsakyti
Stai ir mano nauja virtuve smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2014 10 02, 16:08)
Stai ir mano nauja virtuve smile.gif


Gražuolė virtuvė smile.gif
Kas dėta ant sienos?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 02, 16:22)
Gražuolė virtuvė smile.gif
Kas dėta ant sienos?

toj pusej kur kriaukle, plyteles. o kitoj pusej bus dazomi tapetai.
Virtuve labai mazyte, bet erdve padidejo kazkaip.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 10 02, 08:04)
Kaip gražiai įkomponuoti neįmontuojamą mikrobangę virš įmontuojamos orkaitės?  g.gif Dabar atrodo keistokai, nes mikrobangė mažesnė, lieka tarpas spintelėje tiek iš viršaus, tiek iš šonų.
Gal verta paslėpti po durelėmis? Tik ar būtų patogu naudotis? Turbūt nelabai..

slepkite po durelem, kurios i virsu ivaziuoja virs aparato, kai sveciai bus graziau paslepti. nors skonio reikalas cool.gif

QUOTE(Eve-line @ 2014 10 02, 15:08)
Stai ir mano nauja virtuve smile.gif


grazu, stilinga, liuuuuks.... ngalvojau, kad violetine (ar alyvine) taip dekingai sudetinta. apskui parasykite kaip tas gliancas? ar sunkiai bus ji priziureti?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2014 10 02, 16:08)
Stai ir mano nauja virtuve smile.gif
user posted image

user posted image

Vau! Grazuuuu! thumbup.gif: kiek kv. jusu virtuve g.gif: ir kur saldytuvas ?
Atsakyti
Eve-line, grazu. 4u.gif
Atsakyti
Duona patenka i ta maisto sarasa, kuriu nereiketu laikyti saldytuve 4u.gif
Atsakyti
Eve-line, man grazu, nors bijau tokiu spalvu ryskiu, bet pas jus graziai ziurisi mirksiukas.gif TIk galetu skalbyklės nebuti, nes ismusa truputi visa vaizdeli, arba ji uzdengta galetu but O siai, kaip tokiai mazai patalpai, tai manau talu ir daug pasidejimo turetu buti, ar ne?
Atsakyti
mano virtuve vos 6 kv. tai is tikruju sunku kazka prigalvoti, ypac kai viska darom savo jegom, taupom, kur imanoma, santechnikos artimiausiais metais neperdarinesiu.

QUOTE(zuikelee @ 2014 10 02, 23:25)
Vau! Grazuuuu! thumbup.gif: kiek kv. jusu virtuve g.gif: ir kur saldytuvas ?


Saldytuvas prie spinteliu kur pyragas smile.gif

QUOTE(Smilla @ 2014 10 03, 08:48)
Eve-line, man grazu, nors bijau tokiu spalvu ryskiu, bet pas jus graziai ziurisi  mirksiukas.gif  TIk galetu skalbyklės nebuti, nes ismusa truputi visa vaizdeli, arba ji uzdengta galetu but O siai, kaip tokiai mazai patalpai, tai manau talu ir daug pasidejimo turetu buti, ar ne?

Taip, galvojau ir apie skalbykles uzdengima, bet reikejo didinti spintele tada. skalbiant butu reikeje laikyti dureles atidarytas, o vietos ir taip mazai, tai neimanoma butu vaiksciot.. problemos su maza virtuve...
Atsakyti