Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošimai

Tarp kitko: gal kas nors matet pirkti Dorado sita? O gal ten nuolaidos kokios prasidejo?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 07 12, 17:54)
Tarp kitko: gal kas nors matet pirkti Dorado sita? O gal ten nuolaidos kokios prasidejo?
user posted image

VAUUUUUUU VA ČIA TAI GROŽIS,GAL KAS IR KAINĄ ŽINOT ax.gif
Atsakyti
as irgi nuolaidu laukiu,nusiziurejau piligrim auskariukus, tokie apvalus ir pauksciukas sedi,dieviski wub.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 07 12, 17:00)
as irgi nuolaidu laukiu,nusiziurejau piligrim auskariukus, tokie apvalus ir pauksciukas sedi,dieviski wub.gif


Situs gal? biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
Ir dar: gal kas turit nusipirke ar pasidare koki verini is "JURATES AKMENELIU" ? Ar ten buna spalvotu ryskiu stiklo karoliuku, ir kokios mazdaug ten kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 07 12, 19:03)
Situs gal?  biggrin.gif
user posted image


greituole,jau norejau det biggrin.gif

o radau savo briedziukus cool.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 12 liepos 2006 - 17:09
Man labai grazus sitie kaklo papuosalai wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 07 12, 18:05)
Situs gal?  biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
Ir dar: gal kas turit nusipirke ar pasidare koki verini is "JURATES AKMENELIU" ? Ar ten buna spalvotu ryskiu stiklo karoliuku, ir kokios mazdaug ten kainos?  g.gif

ten pilnai visko.ir labai graziu karaliuku.na kainos ten nemazos,bet ziurint ko tau reikia,as dariau busus tai man isejo 35lt parduotuveje brangiau butu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indi @ 2006 07 25, 16:33)
ten pilnai visko.ir labai graziu karaliuku.na kainos ten nemazos,bet ziurint ko tau reikia,as dariau busus tai man isejo 35lt parduotuveje brangiau butu mirksiukas.gif


ko man reikia, sunkiai papasakosiu, bet gal kas matet... Kazką panašaus mačiau pas Agnę Šemberienę kelis kartus fotkėse...Ryškus, ilgi, įvairiu spalvų karoliai iš stiklinių briaunuotų karoliukų... Spalvos: raudona, turkio, geltona, žalia... Nežinau ar aiškiai paaiškinau... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Sensi @ 2006 07 12, 16:54)
Tarp kitko: gal kas nors matet pirkti Dorado sita? O gal ten nuolaidos kokios prasidejo?
user posted image


Alio, alioooooo!!!!!!!! help.gif help.gif help.gif Skubiai reikia žinot, ar nors vienoj Dorado Kaune ar Vilniuj dar liko toks verinys... turiu suknelę su panašiom gelytėm, planuoju su ja i vestuves eiti, nieko ant kaklo neprisiderinu, šitas man labai tiktų! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 07 27, 00:15)
ko man reikia, sunkiai papasakosiu, bet gal kas matet... Kazką panašaus mačiau pas Agnę Šemberienę kelis kartus fotkėse...Ryškus, ilgi, įvairiu spalvų karoliai iš stiklinių briaunuotų karoliukų... Spalvos: raudona, turkio, geltona, žalia... Nežinau ar aiškiai paaiškinau...  blush2.gif
Papildyta:
Alio, alioooooo!!!!!!!! help.gif  help.gif  help.gif Skubiai reikia žinot, ar nors vienoj Dorado Kaune ar Vilniuj dar liko toks verinys... turiu suknelę su panašiom gelytėm, planuoju su ja i vestuves eiti, nieko ant kaklo neprisiderinu, šitas man labai tiktų!  wub.gif



Kaune "Dorado" maximoj prie urmo bazes tai ish pilgrim geliu serijos priesh 2 sav. kokias nelabai ir like kas buvo, nes padejau draugei dirbt tai apziurejau pilgrim bizuterija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 07 01, 15:07)
Pilgrim  wub.gif

user posted image


user posted image


idomus tokia,tas su kaulu tai isvis toks prikolnas rolleyes.gif bet as tik paziuriu i juos ir gana,nes pati tik auskarus nesioju,o jei ka ant kaklo nesioju tai vis sukineju sukineju ir nejucia nusiimu ir kur nors "padedu" ax.gif su apyrankem ir ziedais tas pats unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pin-up_girl @ 2006 07 26, 22:18)
Kaune "Dorado" maximoj prie urmo bazes tai ish pilgrim geliu serijos priesh 2 sav. kokias nelabai ir like kas buvo, nes padejau draugei dirbt tai apziurejau pilgrim bizuterija smile.gif


Kaip tik galvojau ryt važiuot ten patikrinti... verysad.gif Ta prasme, ar "nelabai kas gero buvo likę' ar tokių kaip aš ieškau "tikrai nelikę" ? g.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(angel's touch @ 2006 07 26, 22:20)
idomus tokia,tas su kaulu tai isvis toks prikolnas rolleyes.gif bet as tik paziuriu i juos ir gana,nes pati tik auskarus nesioju,o jei ka ant kaklo nesioju tai vis sukineju sukineju ir nejucia nusiimu ir kur nors "padedu" ax.gif su apyrankem ir ziedais tas pats unsure.gif


Na, aš nuo kaklo tai nenusiėmu, bet su žiedais tai man taip pat būna... biggrin.gif Net nepastebiu kada nusiimu blink.gif O ta su kaukolėm viena pažystama turi, tai realiai labai fainas wub.gif
Atsakyti


Zinok, kad kiek pamenu tai nelike, zinau, kad ish aborigenishku ziedas, kolje tikrai buvo. Paskui su kaukolytem kazkas buvo, su mergytem tom, o kad tokiu aguonu nepamenu, butu uzkrite uz akies arba gal jau atsiveze, ka gali zinot, parashyciau draugei, bet dabar velu jau tai abejoju ar atrashys smile.gif O ta su revolveriu ir kaukolytem tik su aguona juoda, drauge zadejo man vestuviu proga padovanot smile.gif ash sakiau jei gausiu tai 3 atskirus pasidarysiu biggrin.gif
Atsakyti