Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošimai

QUOTE(Pin-up_girl @ 2006 07 26, 22:30)
Zinok, kad kiek pamenu tai nelike, zinau, kad ish aborigenishku ziedas, kolje tikrai buvo. Paskui su kaukolytem kazkas buvo, su mergytem tom, o kad tokiu aguonu nepamenu, butu uzkrite uz akies arba gal jau atsiveze, ka gali zinot, parashyciau draugei, bet dabar velu jau tai abejoju ar atrashys smile.gif O ta su revolveriu ir kaukolytem tik su aguona juoda, drauge zadejo man vestuviu proga padovanot smile.gif ash sakiau jei gausiu tai 3 atskirus pasidarysiu biggrin.gif


Tai gal galėtum pasiteiraut, vdruk ji galėtu sužinoti, gal kokioj pardėj yra toks, gal tada jie atsivežtų blink.gif blush2.gif Arba gal žino busimus užsakymus... Bet abejoju, kad 2 sav laikotarpy atsirastų... verysad.gif O iš ano atskirų nedaryk schmoll.gif man kaip tik gražu, kad jų daug, taip ir isispangalinau pirma kart pamačius, bandydama suprasti, ko ir kiek ir kaip ten yra... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 26 liepos 2006 - 22:56
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 27 liepos 2006 - 12:02
na nepaprastai grazus, stilingas, o kartu ir paprastas kaklo papuosalas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(omega @ 2006 08 07, 01:18)
na nepaprastai grazus, stilingas, o kartu ir paprastas kaklo papuosalas:
user posted image

vau ir man laabai patiko wub.gif noreciau tokio
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 07 27, 00:15)
ko man reikia, sunkiai papasakosiu, bet gal kas matet... Kazką panašaus mačiau pas Agnę Šemberienę kelis kartus fotkėse...Ryškus, ilgi, įvairiu spalvų karoliai iš stiklinių briaunuotų karoliukų... Spalvos: raudona, turkio, geltona, žalia... Nežinau ar aiškiai paaiškinau...  blush2.gif
Papildyta:
Alio, alioooooo!!!!!!!! help.gif  help.gif  help.gif Skubiai reikia žinot, ar nors vienoj Dorado Kaune ar Vilniuj dar liko toks verinys... turiu suknelę su panašiom gelytėm, planuoju su ja i vestuves eiti, nieko ant kaklo neprisiderinu, šitas man labai tiktų!  wub.gif


ar tocnai toks yra nzn. tik zinau, kad drauge ziema pirko tokias gelytes auskarus juodus. tik tiek va...reishkia tokia kolekcija buvo, o ar yra dar nzn
Atsakyti
ka manot apie tai, tiksliau toki papuosala user posted image?
Atsakyti
user posted image

Labai paprasta,bet man labai grazu tokie perliukai thumbup.gif wub.gif (Ralph Lauren)
Atsakyti
o as i perlus nebegaliu ziuret,cia gi neseniai buvo mada,visi apsikarste tikrais ir netikrais(daugiausiai biggrin.gif )perlu karoliais,auskarais ir tt.auskariukus tai ir as turejau,bet tie karoliai ilgainiui jau pabodo...isvis man perlai ner labai jau grazu kazkaip g.gif
Atsakyti


Turiu "bėdelę" - labai noriu karolių (kokių nors ilgų, kurie porą sykių vyniojasi apie kaklą), gali būti spalvoto stiklo ar pan, bet NIEKAIP pardėse sau neatrandu, neprisitaikau nors tu ką verysad.gif o taip ant kitų gražu...

Man Pilgrim irgi gražu, tik kolkas kainos kandžiojasi biggrin.gif bet gal kada ir pasidovanosiu sau kąnors wub.gif

Man perlai gražu... iš netikrų - tie ilgi, kur mazgas užmegztas ir likę nukąra žemyn... o iš tikrų labai gražu juodieji perlai... o dar jei "pamiksuoti" su baltais perlais ir krištolo (ar deimanto - "shick" wub.gif biggrin.gif ) akutėmis... teko matyti tokių kūrinių... susileidau...
Atsakyti
man tai irgi ziauriai patinka juodi perlai.. praktiskai tokiais ir stengiuosi dabintis.... mano pirmieji " neva " perlaio ( na tie, is Maljorkos) buvo juodieji, dabar ir tikruju tuiru verineli... niu ziauriai graziai atrodo. ypac kai derini prie pilku drabuziu.... ( kurie si sezona bus ant bangos)
Atsakyti
O, super wub.gif gal nuotrauką gali įmest? norėčiau pažiūrėt...
Atsakyti
o kaip jums mano suverti juodieji perlai su cekiskais kristalais:
user posted image
Atsakyti