Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošimai

As gavau gimtadienio proga grandinele su swarovskio kristalais,tai tik ja ir tenesioju,nu nereali thumbup.gif. Isimylejau ja wub.gif
Atsakyti
Sitie man nieko tokie ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
pirmi trys man irgi nieko ax.gif o paskutinis... na as rankinuka turiu su tokia rankena biggrin.gif
Atsakyti
Dar keli smile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Man labai patinka kailiukai ant kaklo su tokiais atlasiniais kaspineliais, kaip tik šian tokį nusipirkau, tai rudenį matyt teks pamiršt grandineles wub.gif nors kažkodėl retai kada matau nešiojant, gal ne madoj arba mažai kam patinka blink.gif
Atsakyti
Man tie su sirdelem irgi labai grazus,tik grandineles per ilgos man kiek,nes megstu,kad grandinele butu arciau kaklo wub.gif Ir piligrim papuosalai super thumbup.gif drinks_cheers.gif Buvau siandien uzbegusi i Dorado,tik kainu nespejau pamatyti g.gif Kokios kainytes mazdaug kaklo papuosalu pas juos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Įsimylėjusi Boružė @ 2006 08 23, 19:33)
Man tie su sirdelem irgi labai grazus,tik grandineles per ilgos man kiek,nes megstu,kad grandinele butu arciau kaklo  wub.gif


Ir man patinka trumpesnes grandineles drinks_cheers.gif bet ne per trumpos...tokios kaip ankakliai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 08 22, 18:17)
Sitie man nieko tokie  ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Nesupyk bet man sitie schmoll.gif Dvelkia naujuju rusu "stilium".. ax.gif
Atsakyti
pupsike, kad man atrodo, jog tos atlasines juosteles is mados iseina, .. o gal as klystu??
Atsakyti



QUOTE(garbane @ 2006 08 23, 21:03)
Nesupyk bet man sitie  schmoll.gif Dvelkia naujuju rusu "stilium"..  ax.gif


man jie irgi nepatinka - nei jie origalinalūs, nei grazūs, nei šiaip kuo nors ypatingi. tokie, na kaip čia pasakiu, na tokie jokie.
ir apie savininkę nesako nieko (gal išskyrus rusiška - t.y abejotina jos skonį)

QUOTE(omega @ 2006 08 07, 01:18)
na nepaprastai grazus, stilingas, o kartu ir paprastas kaklo papuosalas:
user posted image


o va sitas yra jėga ir atitinka paskutines pauosalu mados tendencijas - dekota gyvuliniais motyvais. noreciau tokio....
Atsakyti
QUOTE(vitanika @ 2006 08 24, 11:30)
kad man atrodo, jog tos atlasines juosteles is mados iseina, .. o gal as klystu??

na ten gi tos juostelės tik kailiukui surišti, esmė kailiuke + šilta žiemą ir gražu smile.gif
Atsakyti

o va sitas yra jėga ir atitinka paskutines pauosalu mados tendencijas - dekota gyvuliniais motyvais. noreciau tokio....
[/quote]

Man sitas irgi labai grazus,ir dar ant tamsios,sokoladines odos,kaip pas Naomi isvis super atrodo thumbup.gif Man atrodo cia is swarovskio,jau taip myliu papuosaliukus su jais wub.gif
Atsakyti