Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklo papuošimai

[quote=Įsimylėjusi Boružė,2006 08 24, 22:02]
o va sitas yra jėga ir atitinka paskutines pauosalu mados tendencijas - dekota gyvuliniais motyvais. noreciau tokio....
[/quote]

Man sitas irgi labai grazus,ir dar ant tamsios,sokoladines odos,kaip pas Naomi isvis super atrodo thumbup.gif Man atrodo cia is swarovskio,jau taip myliu papuosaliukus su jais wub.gif
[/quote]

baltukes manau galetu koki nors bordo ar pan nesioti, tik as abejoju ar jis is svarovskiu, bet kad su jais tai esu tikra lotuliukas.gif
Atsakyti
ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 08 24, 23:44)



Labai simpatiskai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 08 24, 21:44)


Labai panasu turiu wub.gif Rytoj nufotkinsiu ir ikelsiu foto savo papuosaliuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE
o kaip jums mano suverti juodieji perlai su cekiskais kristalais:


melana, labai gražu wub.gif man, kaip jau sakiau, juodieji perlai super...
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Sitas man fainas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 08 22, 16:17)
Sitie man nieko tokie  ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

Man visi Playboy zuikeliai ir sirdeles labai jau kiciniai, nemegstu tokiu. Ir siaip sitie papuosalai per masyvus mano skoniui. Ojoi ir dar ausko spalvos, niu tikrai ne man ax.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu man labai gražu Murano stiklo papuošalai... Nesenai buvau Venecijoj, akys apraibo...Ir dabar širdį be galo skauda, kad nespėjau prisipirkti.... nelabai randu internete, čia vieni iš pvz
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sensi: 29 rugpjūčio 2006 - 09:56
QUOTE(Linutelia @ 2006 08 26, 08:36)


koks gražus wub.gif oj kaip tokio norėčiau.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2006 08 29, 11:50)
Paskutiniu metu man labai gražu Murano stiklo papuošalai... Nesenai buvau Venecijoj, akys apraibo...Ir dabar širdį be galo skauda, kad nespėjau prisipirkti.... nelabai randu internete, čia vieni iš pvz
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


turiu murano stilko pakabuka smile.gif vyras padovanojo kaledoms smile.gif yra pas mus pirkt domus galerijoj
Atsakyti