Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir Ledas

QUOTE(Maitefan @ 2014 10 18, 19:29)
Gal ne taip supratau,nes šiandien šeštadienis,o rodo tik darbo dienomis. blink.gif

Aaa, o jo majo, pasiklydau dienose 4u.gif
Atsakyti
Nieko tokio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Greičiau tas pirmadienis, laukiu filmo smile.gif
Atsakyti
Faina man Dzemres mama wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Jezau jei toks agentas ateitu pas mane tai paimciau viska-ir prekes ir agenta kartu lotuliukas.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 20, 14:52)
Jezau jei toks agentas ateitu pas mane tai paimciau viska-ir prekes ir agenta kartu lotuliukas.gif  karsta.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Tai taip iseina Simai nuo Kuziejaus laukiasi? Kazkaip greit susisuko, gi Kuziejus ne taip seniai paleistas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(atverklanga @ 2014 10 20, 16:04)
Tai taip iseina Simai nuo Kuziejaus laukiasi? Kazkaip greit susisuko, gi Kuziejus ne taip seniai paleistas  unsure.gif


kur cia nesusisuksi, kai jie tik susitinka taip i lova virsta biggrin.gif o jei dar nesisaugojo, tai ir uztaike ant vaisingu dienu biggrin.gif
Atsakyti
Kuri čia norėjo išsitiesusio Kuziejaus? Taigi šiandien galima pasigrožėti juo klube, nors ir trumpam...
Atsakyti
Banu tai biski tokia beprote atrodo.. unsure.gif
Atsakyti
Kiek varciau ir senas ir naujas temas susijusias su siuo serialu, visur imesti tik rusisku vertimu, gal zinot kur butu galima rasti pvz angliskai? Dazniausiai mano paieskos uzsibaigia ties youtube ir linkomanija, tikrinau ir filmai.in, ir siaip googlej ziurinejau, bet visur tik rusiskai.. ;/
As pradejau ziuret sita geri praejusia savaite, o kai kambarioke sirgo, ir ja labai uzkabino, bet varkse dirba dienomis, paziuret nebegali.. Pleeease, pagelbekit :} As irgi nenoriu buti nuolat prikaustyta prie televizoriaus..
Atsakyti
Nelabai rasit angliskai ax.gif
Atsakyti