Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir Ledas

QUOTE(širlė @ 2014 10 27, 17:35)
kuzia kuzia...uzsirove ant tos priedurnes simai, ir dar jos durnesnes seimos doh.gif  doh.gif  doh.gif pas kuzia bedos vienos nevaiksto doh.gif
O jau Dzemre, pavyduliauti pradeda, jausmai gimsta, grazu ziuret bigsmile.gif
na bet siuo metu, tai jis dar nieko kazko bloga nepadare, tai keistas jusu toks nusistatymas, aisku nebent jus jau matet filma visa, kad linkit jam to..

As ir nesuprantu kodel Giunejus kazko nusipelno blogo, juk niekonepadare, o ir versla nori pradeti saziningai is savo pinigu...
Atsakyti
Gal kas pasakysit ar yra isverstos paskutines serijos i rusu kalba? Perziurejau turku kalba, bet noreciau suprasti ka ten sneka.

Labai patiko si istorija, tikrai skaudi, net negaliu kazkaip tu dainu klausyti, kurios skamba seriale, atrodo paliecia pacia verysad.gif Ziuriu dabar ir per lnk, kazkaip net negaliu neziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 27, 16:35)

na bet siuo metu, tai jis dar nieko kazko bloga nepadare,

drinks_cheers.gif as kolkas jame irgi nieko labai blogo nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 27, 16:35)

na bet siuo metu, tai jis dar nieko kazko bloga nepadare, tai keistas jusu toks nusistatymas, aisku nebent jus jau matet filma visa, kad linkit jam to..

Nu nezinau... keistai kalbat, kad nieko jis blogo nepadare. Padare dar ir kaip padare, sugriove Kuzejui gyvenima leisdamas prisiimti kalte uz ji. Juk Giunejus zmogu uzmuse. Kuzejus kalejime atsedejo, igijo ten priesu, kurie jam kenks manau dar ilgai... 4u.gif , o Giunejus tuo tarpu sedejo su mamyte ir teveliu, mokesi, sukiojosi aukstruomenes grietineleje ir planavo sau sviesia ateiti...
Viso filmo as nemaciau, ziuriu tiek kiek rodo LNK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 10 27, 17:04)
Nu nezinau... keistai kalbat, kad nieko jis blogo nepadare. Padare dar ir kaip padare, sugriove Kuzejui gyvenima leisdamas prisiimti kalte uz ji. Juk Giunejus zmogu uzmuse. Kuzejus kalejime atsedejo, igijo ten priesu,  kurie jam kenks manau dar ilgai... 4u.gif , o Giunejus tuo tarpu sedejo su mamyte ir teveliu, mokesi, sukiojosi aukstruomenes grietineleje ir planavo sau sviesia ateiti...
Viso filmo as nemaciau, ziuriu tiek kiek rodo LNK 4u.gif

Na jei ziuret kiek parode lnk, tai apie Giuneju as ir ten jau nekokia nuomone susidarius esu, nereikia ir kitu seriju matyti, nors ateityje bus dar blogiau doh.gif Mano akimis tai Giunejus savanaudis, ieskantis pirmiausia naudos sau, o tik paskui galvojantis apie kitus. Paliko Dzemre, o del ko del geresnio gyvenimo, juk jam jau is pradziu buvo sakoma, kad Banu patinka jis. Kiuzejus atsedejo tiek laiko kalejime, o jis tik sako kad brolis jam gyvenima gadina doh.gif istrauke is bedos, nekovojo savo laiku del savo gyvenimo, nesieke savo meiles Dzemre, prarado viska, ir dar jam gyvenima gadina doh.gif Kad ir siandienine serija parode, kaip iesko pinigu Kiuzejaus kambaryje, butu rades butu pasiemes. Nesijaucia skolingas Ferhadui, net apie broli nepaglvoja, kad brolis jauciasi jam skolingas. Na bloga mano nuomone apie Giuneju nuo pat pradziu
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2014 10 27, 18:15)
Na jei ziuret kiek parode lnk, tai apie Giuneju as ir ten jau nekokia nuomone susidarius esu, nereikia ir kitu seriju matyti, nors ateityje bus dar blogiau  doh.gif  Mano akimis tai Giunejus savanaudis, ieskantis pirmiausia naudos sau, o tik paskui galvojantis apie kitus. Paliko Dzemre, o del ko del geresnio gyvenimo, juk jam jau is pradziu buvo sakoma, kad Banu patinka jis. Kiuzejus atsedejo tiek laiko kalejime, o jis tik sako kad brolis jam gyvenima gadina  doh.gif  istrauke is bedos, nekovojo savo laiku del savo gyvenimo, nesieke savo meiles Dzemre, prarado viska, ir dar jam gyvenima gadina  doh.gif  Kad ir siandienine serija parode, kaip iesko pinigu Kiuzejaus kambaryje, butu rades butu pasiemes. Nesijaucia skolingas Ferhadui, net apie broli nepaglvoja, kad brolis jauciasi jam skolingas. Na bloga mano nuomone apie Giuneju nuo pat pradziu

oooo taip... aš irgi taip manau drinks_cheers.gif
Beje, atkreipkit dėmesį į smulkmenas šiame seriale, ypač šiandieninėje serijoje, kai Sami pasakė, kad jis parduos kepyklą dėl pinigų, tai Kuziejus kad šoko į akis, o Gunėjus tik vėliau įsitraukė į pokalbį, neva ,,taip taip, nereikia... " jam nelabai svarbu artimieji, svarbu jo tikslas. Ir dar, kad neva Kuziejus ketverius metus kalėjime atkentėjo dėl Ferhado?... unsure.gif o tai, kad dėl jo sedėjo, ne esmė... o kaip iš Kuziejaus pinigų reikalavo: ,,juk žadėjai atiduoti mėnesio pabaigoje, tai atiduok..." o po to stebisi ir dar sugeba išskųsti...
O Džemrė pavydi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 27 spalio 2014 - 17:34
QUOTE(Agneškė @ 2014 10 27, 17:15)
Na jei ziuret kiek parode lnk, tai apie Giuneju as ir ten jau nekokia nuomone susidarius esu, nereikia ir kitu seriju matyti, nors ateityje bus dar blogiau  doh.gif  Mano akimis tai Giunejus savanaudis, ieskantis pirmiausia naudos sau, o tik paskui galvojantis apie kitus. Paliko Dzemre, o del ko del geresnio gyvenimo, juk jam jau is pradziu buvo sakoma, kad Banu patinka jis. Kiuzejus atsedejo tiek laiko kalejime, o jis tik sako kad brolis jam gyvenima gadina  doh.gif  istrauke is bedos, nekovojo savo laiku del savo gyvenimo, nesieke savo meiles Dzemre, prarado viska, ir dar jam gyvenima gadina  doh.gif  Kad ir siandienine serija parode, kaip iesko pinigu Kiuzejaus kambaryje, butu rades butu pasiemes. Nesijaucia skolingas Ferhadui, net apie broli nepaglvoja, kad brolis jauciasi jam skolingas. Na bloga mano nuomone apie Giuneju nuo pat pradziu

O gal galima is Guniejaus puses i visa tai pazvelgti ax.gif Jis vis traukdavo broli is bedos ir tasyk trauke, vaziavo, ieskojo, girta namo veze. Jis gi nekaltas, kad abu su broliu ta pacia mergina isimylejo. O ir nezinojo to. Ir ta avarija ne be Kuziejaus pagalbos ivyko. Aisku, jis neturejo vairuodamas skeryciotis, reikejo sustoti, bet ar jau taip visada protas blaivus konflikto metu islieka, ar ne is paskos kartais vaiksto. Deja, bet to, kas gali ivykti per akimirka, pakeisti jau nebegalima. Ar tikrai mes galime vienareiksmiskai teisti Gunieju siuo metu uz tai, kad jis sako, jog Kuziejus sugadino jam gyvenima. Galu gale, jis juk neprase ir juo labiau neverte Kuziejaus prisiimti jo kalte. Net ir idejos tokios nedave.
Cia siaip, pamastymui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 10 27, 17:59)
O gal galima is Guniejaus puses i visa tai pazvelgti  ax.gif Jis vis traukdavo broli is bedos ir tasyk trauke, vaziavo, ieskojo, girta namo veze. Jis gi nekaltas, kad abu su broliu ta pacia mergina isimylejo. O ir nezinojo to. Ir ta avarija ne be Kuziejaus pagalbos ivyko. Aisku, jis neturejo vairuodamas skeryciotis, reikejo sustoti, bet ar jau taip visada protas blaivus konflikto metu islieka, ar ne is paskos kartais vaiksto. Deja, bet to, kas gali ivykti per akimirka, pakeisti jau nebegalima. Ar tikrai mes galime vienareiksmiskai teisti Gunieju siuo metu uz tai, kad jis sako, jog Kuziejus sugadino jam gyvenima. Galu gale, jis juk neprase ir juo labiau neverte Kuziejaus prisiimti jo kalte. Net ir idejos tokios nedave.
Cia siaip, pamastymui  ax.gif

drinks_cheers.gif ta pati norejau pasakyt, bet neisejo tinkamai sudeliot. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 27 spalio 2014 - 18:21
QUOTE(Milagra @ 2014 10 27, 17:59)
O gal galima is Guniejaus puses i visa tai pazvelgti  ax.gif Jis vis traukdavo broli is bedos ir tasyk trauke, vaziavo, ieskojo, girta namo veze. Jis gi nekaltas, kad abu su broliu ta pacia mergina isimylejo. O ir nezinojo to. Ir ta avarija ne be Kuziejaus pagalbos ivyko. Aisku, jis neturejo vairuodamas skeryciotis, reikejo sustoti, bet ar jau taip visada protas blaivus konflikto metu islieka, ar ne is paskos kartais vaiksto. Deja, bet to, kas gali ivykti per akimirka, pakeisti jau nebegalima. Ar tikrai mes galime vienareiksmiskai teisti Gunieju siuo metu uz tai, kad jis sako, jog Kuziejus sugadino jam gyvenima. Galu gale, jis juk neprase ir juo labiau neverte Kuziejaus prisiimti jo kalte. Net ir idejos tokios nedave.
Cia siaip, pamastymui  ax.gif

Cia nepateisinimas schmoll.gif Jei prisivirei koses tai ir srebkis, o ne kitam uzkrauk doh.gif . Man uztenka sio vienintelio jo poelgio, kad nejausciau jam siltu jausmu per visa seriala biggrin.gif
Giunejus yra skystablauzdis palyginus su Kiuzejum:4u:
Papildyta:
QUOTE(katanelis @ 2014 10 27, 17:32)
oooo taip... aš irgi taip manau drinks_cheers.gif
Beje, atkreipkit dėmesį į smulkmenas šiame seriale, ypač šiandieninėje serijoje, kai Sami pasakė, kad jis parduos kepyklą dėl pinigų, tai Kuziejus kad šoko į akis, o Gunėjus tik vėliau įsitraukė į pokalbį, neva ,,taip taip, nereikia... " jam nelabai svarbu artimieji, svarbu jo tikslas. Ir dar, kad neva Kuziejus ketverius metus kalėjime atkentėjo dėl Ferhado?... unsure.gif o tai, kad dėl jo sedėjo, ne esmė... o kaip iš Kuziejaus pinigų reikalavo: ,,juk žadėjai atiduoti mėnesio pabaigoje, tai atiduok..." o po to stebisi ir dar sugeba išskųsti...
O Džemrė pavydi  wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 10 27, 18:26)
Cia nepateisinimas schmoll.gif Jei prisivirei koses tai ir srebkis, o ne kitam uzkrauk doh.gif . Man uztenka sio vienintelio jo poelgio, kad nejausciau jam siltu jausmu per visa seriala biggrin.gif
Giunejus yra skystablauzdis palyginus su Kiuzejum:4u:

Tai cia jusu nuomone smile.gif O as iskeliau klausima ar gali Guniejus galvoti, kad Kuziejus jam sugadino gyvenima? Ir ar jis taip galvodamas yra teisus? ax.gif

Savo nuomone as irgi turiu. Seriala maciau ir toli grazu ne viena karta, taip kad tolesniu ivykiu seka zinau puikiai.

Bet, mano galva, Guniejus visiskai teisus kaltindamas Kuzieju del to, kas ivyko. O ivyko tai, kad viena akimirka sugriove ju abieju gyvenimus. Kuziejui teko 4 metai kalejime ir visa ta baisi patirtis, o Guniejui amzinas kaltes jausmas, perauges i neapykanta. Kazin kuriam is ju lengviau gyventi? rolleyes.gif

Pomidorus galite pasideti, as nesu Guniejaus gerbeja biggrin.gif
Papildyta:
Beje, siandien galite pakelti taure sampano uz Kuziejaus vaidmens atlikeja alc.gif birthday.gif 000552.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 10 27, 11:43)
Beje, siandien galite pakelti taure sampano uz Kuziejaus vaidmens atlikeja alc.gif  birthday.gif  000552.gif  biggrin.gif

Šiandien balius! Ar visos pas Kivančą kviestos? Šventė prasiseda 23:00 prie Bosforo, ten kur Kuziukas savo dar vieną vargelį, Simai, atrado.. Aš jau lektuve, skrendu! lotuliukas.gif Susimatysim pas Kivančą!


Kiekvienam savo.... Vieną dieną Kuziejus kaltas, kitą dieną Giunejus... Abu kalti, abu teisūs taigi su visom sutinku ir savo nuomonę pasilaikysiu sau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 27 spalio 2014 - 19:13
QUOTE(Mockava @ 2014 10 27, 19:12)

Kiekvienam savo.... Vieną dieną Kuziejus kaltas, kitą dieną Giunejus... Abu kalti, abu teisūs.

thumbup.gif drinks_cheers.gif va cia tai geriausiai pasakyta!
Atsakyti