Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(TuDa @ 2014 10 25, 16:09)
Tai kur tas židinukas turi stovėti, nes ko gero kaminas kažkur yra g.gif
Planą pažiūrėjusi ir nieko daugiau nežinodama pasvaigsiu šiek tiek biggrin.gif
Ar reikalingos tos durys kur yra šalia tv komodos, kur jos veda, jei į lauką, tai vienos jau yra ir antros kaip ir nereikalingos. Vietoj jų ir komodos būtų galima pastatyti sofą, tik reiktų kambario duris pastumti kiek galima kairiau. Pastačius taip sofą, kaip siūlau, priešais esančią sieną pastatyti tv (dabar ten stovi sofa)
Jei išeitų- židinukui puiki vieta būtų ten, kur dabar stovi indauja, tarp svetainės ir valgomojo, tuomet jis pasidarytų matomas iš dviejų kambario zonų, kas suteiktų jam patrauklumo- tiek sėdint ant sofos ir žiūrint tv, tiek vakarieniaujant wub.gif
Pabandyk taip padėlioti- gal išeis 4u.gif

Senasis kaminas yra ant to kampo kur prieš indaują. Naujas bus verandoj, kur prie koridoriaus. Tos durys prie tv komodos reikalingos, ten išėjimas į verandą, per ją į lauką. Va vietoj indaujos ir man patiktų židinys, bet tada kur ją pastatyt...
Atsakyti
Ir dar klausimas kur laiptai bus?
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2014 10 25, 17:16)
Senasis kaminas yra ant to kampo kur prieš indaują. Naujas bus verandoj, kur prie koridoriaus. Tos durys prie tv komodos reikalingos, ten išėjimas į verandą, per ją į lauką. Va vietoj indaujos ir man patiktų židinys, bet tada kur ją pastatyt...

Klausimas- kiek suplanavę išėjimų į lauką? Matau g.gif gal tris biggrin.gif
Atsakyti
Man tai norisi koridoriaus sienas griauti biggrin.gif Kad įėjus viena erdvė būtų. O iš to mažo atskiro kambariuko daryčiau pvz. skalbimo/lyginimo patalpą. Katilinės pas jus nėra? Ar kaip priestatas padaryta?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 25, 16:19)
Ir dar klausimas kur laiptai bus?

Ten koridoriuj, kur apskritimas, tai sraigtiniai laiptai, nors labiau man tiesių norėtųsi, nes atrodo nepatogu suktais laiptais lipt. g.gif Nu man vis kažkaip prisiminimai blogi kai į Gedimino pilį laiptais lipau biggrin.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 10 25, 16:25)
Klausimas- kiek suplanavę išėjimų į lauką? Matau g.gif gal tris biggrin.gif

Jo, juokas, bet išėjimai 3 biggrin.gif kad kitaip neišeina, pagrindinis būtinai turi likt kur iš koridoriaus, į terasą irgi norisi turėt išėjimą na o tas iš kambario irgi kaip ir lieka, nes ten veranda yra. įkelsiu dabartinį planą, tada gal aiškiau bus, pusę sienų aš ten noriu išgriaut biggrin.gif
http://www.part.lt/i...9c696abe404.jpg
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 25, 16:36)
Man tai norisi koridoriaus sienas griauti biggrin.gif Kad įėjus viena erdvė būtų. O iš to mažo atskiro kambariuko daryčiau pvz. skalbimo/lyginimo patalpą. Katilinės pas jus nėra? Ar kaip priestatas padaryta? 
[

O aš norėčiau tas sienas pasilikt biggrin.gif katilinė bus prie koridoriaus toj verandoj ar priestate kaip jį bepavadint. O tas mažas kambariukas bus kaip ir svečiu/ uošvės/anytos/nesantaikos miegamasis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 24, 23:17)
Rodau su plintusu pridėtu ir iš karto atsiprašau už kokybę telefonu darytos foto.
Dėl paveikslo (ne)reikalingumo taip pat galit teisti, lengvai taisoma biggrin.gif
user posted image

tinka! viskas... Paveikslas isgelbejo apvada!
Po paveikslu statyciau tamsia (t.y. nekontrastuojancia su siena) siaura mini konsole, kurios viena ar dvi kojos pridengtu grindu apvada ir butu idealu, nes lempa ant sienos man butinai prasosi baldo. Tada butu jaukus kampelis priesais prieangi (tos baltos durys - lauko?), atitolintu virtuves zona.
Paveikslo pasirinkima pakomentuosiu po mamagabi pavyzdziais. Skaityti zemiau blush2.gif .

QUOTE(mamagabi @ 2014 10 25, 11:10)
Plintusas OK smile.gif , paveiksliukui NE - nei forma, nei spalva, nei remelis.
Pridedu kelis variantus: drasus, drasesnis, drasiausias lotuliukas.gif

user posted image

1-as paveikslas tinka todel, kad jis neutralus, jis neprivalo nei patikti, nei nepatikti, nei itikti, prie jo galima laisvai prieiti, pastudijuoti... Tai pasaulio centras, kaip ir siena - namo asis, aplink kuria sukasi gyvenimas. Apie sienos papildyma jau rasiau . Siai sienai meno kurinio nereikia, pati siena - meno kurinys. O dar jei i meno kurini ziurint matai ir virtuves kriaukle.... lotuliukas.gif
2-as paveikslas is karto pritrauke duris i akirati, matosi tik paveikslas ir durys, neliko nei sienos sarmo, nei harmonijos.
3-ias paveikslas labai informatyvus - is karto aisku, kad po kaire durys veda i pievas, o desineje - garuoja puodai thumbup.gif .
O kas tas 4-tas? Bet labai grazus biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 25 spalio 2014 - 20:12
QUOTE(vida777 @ 2014 10 25, 21:09)
tinka! viskas...

Kaip Jūs taikliai viską susakėte drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 10 25, 21:09)
tinka! viskas... Paveikslas isgelbejo apvada!
Po paveikslu statyciau tamsia (t.y. nekontrastuojancia su siena) siaura mini konsole, kurios viena ar dvi kojos pridengtu grindu apvada ir butu idealu, nes lempa ant sienos man butinai prasosi baldo. Tada butu jaukus kampelis priesais prieangi (tos baltos durys - lauko?), atitolintu virtuves zona.

Taikliai thumbup.gif
Konsolės ir man norisi, dairausi. Baltos durys veda į tambūrą ir tik iš ten laukas pasiekiamas.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2014 10 25, 21:09)
prie jo galima laisvai prieiti, pastudijuoti...

aha, todėl akių lygyje ir toks prieinamas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2014 10 25, 21:09)
O dar jei i meno kurini ziurint matai ir virtuves kriaukle....  lotuliukas.gif

Tikrai malonesnė idėja iš pasaulio centro stebėti plautuvę ir garuojančius puodus, nors puodai tai už plytų sienos pasislėpę ax.gif
Atsakyti
Kaip mano, ar patogios rankeneles batu dezes durelems http://furnitanas.co...es/page0037.jpg
Tos su sniuriuku mastau.gif
Kazka susnkejo del dvieju tasku rankeneliu, kad nesupratau, nes mintyse per daug pykau uz velavima (ziauroka), bet tipo geriau guzikai.
Atsakyti
Carpe diem, Zalia ruta ir TuDa, ačiū merginoms pasisakiusioms dėl rėmelių 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 26, 12:32)
Kaip mano, ar patogios rankeneles batu dezes durelems http://furnitanas.co...es/page0037.jpg
Tos su sniuriuku mastau.gif
Kazka susnkejo del dvieju tasku rankeneliu, kad nesupratau, nes mintyse per daug pykau uz velavima (ziauroka), bet tipo geriau guzikai.

As pati ziurejau sias, bet kadangi pas mane batu dideli stalciai tai priejau isvados kad man bus nepatogu, nors is siandienos pozicijos, ka pridirbau, jau geriau buciau sias pasirinkus..
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 10 26, 17:54)
As pati ziurejau sias, bet kadangi pas mane batu dideli stalciai tai priejau isvados kad man bus nepatogu, nors is siandienos pozicijos, ka pridirbau, jau geriau buciau sias pasirinkus..

O gal zinot, kas ten per sniuras? Medziaginis? g.gif Kitos is viso fainos yra, ale kaina 56 cool.gif
Atsakyti