Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

ar yra daziusiu balayage technika? ir gal butent pas Ricarda is KM?
Atsakyti
Gal kas turite atsiliepimų apie Giedrę iš KUKLOS? Ar likot patenkintos darbu? kaip kainos?
Atsakyti
QUOTE(emart @ 2014 10 12, 21:41)
Norėčiau pasidalinti įspūdžiais iš kirpimosi Bomond salone pas Lena Dudinskaja (kaip supratau, salono savininkę).

Paprastai kerpuose Kaune, tad prireikus apsikirpti Vilniuje, šį saloną pasirinkau, nes buvo rekomenduotas kitas anksčiau ten dirbęs kirpėjas. Apsilankymas paliko labai blogą įspūdį. Lena buvo labai nemaloni (paprašiau, kad paaiškintų, kaip apkirpo, sako 'ar jūs kirpėja? ne? tada negaliu paaiškinti' ir viskas bendravimas tokiu paniekinančiu tonu), nukirpo visai ne taip, kaip prašiau, rezultatas nepatiko (būna kartais kirpėja savo nuožiūra nukerpa ir tikrai pataiko, bet čia nebuvo vienas iš tų atvejų). Daugiau į tą saloną kojos nebekelsiu ir kitiems nerekomenduoju. Visgi atrodo, kad geriau eiti į kirpyklas, kurios savo puslapyje nevadina savęs 'prestižiniais', pas paprastesnius kirpejus, kurie ir stengiasi labiau, ir bendrauja maloniau. Pas ponią Lena apsilankius toks įspūdis, kad ji tau paslaugą daro švaistydama savo brangų laiką ir teikdamasi tave apkirpti, o ir jos kirpimo įgūdžiai visai nesužavėjo.
Sumokėjau 200 Lt.


Labas Emart,

Zinok nelabai sutinku su tavo nuomone apie sia meistre. Pas ja jau kerpuosi 3 metus ir ji tikrai maloniai bendrauja su savo klientais ( mano kelios drauges irgi kerpasi pas ja smile.gif ) Be to, Lena visada isklauso mano pageidavimus del plauku ir dar pataria kartais pritaikyti kazko naujo is naujausios kolekcijos smile.gif Mano nuomone, Ji yra tikrai auksto lygio meistre ir visada atsizvelgia i mano pageidavimus mirksiukas.gif . As tikrai rekomenduociau ja visiems mano draugem.
Atsakyti
QUOTE(JolantaJJJ @ 2014 11 09, 05:28)
nelabai sutinku su tavo nuomone apie sia meistre. Pas ja jau kerpuosi 3 metus ir ji tikrai maloniai bendrauja su savo klientais ( mano kelios drauges irgi kerpasi pas ja smile.gif ) Be to, Lena visada isklauso mano pageidavimus del plauku ir dar pataria kartais pritaikyti kazko naujo is naujausios kolekcijos smile.gif Mano nuomone, Ji yra tikrai auksto lygio meistre ir visada atsizvelgia i mano pageidavimus mirksiukas.gif


Sveiki, įsikišiu, jūsų komentaras vis tiek nepanegia 'emart' įspūdžių. Jos komentaras pasakė daugiau nei jūsiškis. Čia tas bandymas gelbėti situaciją "ne, ne, ji ne tokia!" jau kiek pavėluotas, nelabai padės. Netgi, sakyčiau, nuo to dar skaudžiau - kodėl tokia "tikrai maloni išklausanti atsižvelgianti patarianti aukšto lygio meistrė" su manim staiga nebe tokia maloni? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 09 lapkričio 2014 - 20:54
sveikos mamytes. kreipiuosi su prasymu. Gal kas nors zinote kur dirba siuo metu stiliste kirpeja Rasita (ji anksciau dirbo Sugiharoje ir Sfinkse). pasidalinkite jos kontaktais. ACIU
Atsakyti
Sveikos merginos. Buvau pas Renatą iš Divaltos. Kirpausi ir dažiausi. Prieš tai visada lankiausi pas Laimį, tačiau nusprendžiau pakeisti. Maniau, kad gal surasiu naują stilių ... Tačiau sad.gif Gal tiesiog buvo ne tas mėnulis..
Bet viskas iš pradžių. Renata tikrai yra labai mielas ir geras žmogus, lengvai bendraujantis. Atėjųs paprašiau, kad noriu pakeisti stilių, spalvą. Bet po dažymo likau tokios pačios spalvos kaip ir prieš tai, o kirpimas .. mažai ką galiu pasakyti, pakirpo tik galiukus, kai sušukavo atrodė gražiai, tačiau dabar šukuojantys namuose sunku kažką gražaus padaryti sad.gif galiukai atrodo labai pašiūrė sad.gif tokie mano įspūdžiai. Supratau, kad daugiau jau nebe keisiu kirpėjo.
Atsakyti
QUOTE(makro @ 2014 11 11, 19:12)
Sveikos merginos. Buvau pas Renatą iš Divaltos. Kirpausi ir dažiausi. Prieš tai visada lankiausi pas Laimį, tačiau nusprendžiau pakeisti. Maniau, kad gal surasiu naują stilių ... Tačiau sad.gif Gal tiesiog buvo ne tas mėnulis..
Bet viskas iš pradžių. Renata tikrai yra labai mielas ir geras žmogus, lengvai bendraujantis. Atėjųs paprašiau, kad noriu pakeisti stilių, spalvą. Bet po dažymo likau tokios pačios spalvos kaip ir prieš tai, o kirpimas .. mažai ką galiu pasakyti, pakirpo tik galiukus, kai sušukavo atrodė gražiai, tačiau dabar šukuojantys namuose sunku kažką gražaus padaryti sad.gif galiukai atrodo labai pašiūrė sad.gif tokie mano įspūdžiai. Supratau, kad daugiau jau nebe keisiu  kirpėjo.


na negali vienas kirpejas itikti visiems, taip nebuna. taip ir ta pati Renata, vieniems labai patinka, kitiems ne. tik keista, kad jus tapusavyje atrodo visai nesusisnekejote. jei jus norejote kazkokiu kardinaliu pokyciu, gal jus to neivardinote, nes jei norejote kardinaliai pakeisti spalva ir sukuosena visiskai pasikeisti, tai labai keista, kad kirpeja to nesuprato g.gif na vistiek juk turejote tartis, kokia spalva dazytis, kaip kirpti, tai reikejo iskart ten vietoj sakyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(makro @ 2014 11 11, 19:12)
Sveikos merginos. Buvau pas Renatą iš Divaltos. Kirpausi ir dažiausi. Prieš tai visada lankiausi pas Laimį, tačiau nusprendžiau pakeisti. Maniau, kad gal surasiu naują stilių ... Tačiau sad.gif Gal tiesiog buvo ne tas mėnulis..
Bet viskas iš pradžių. Renata tikrai yra labai mielas ir geras žmogus, lengvai bendraujantis. Atėjųs paprašiau, kad noriu pakeisti stilių, spalvą. Bet po dažymo likau tokios pačios spalvos kaip ir prieš tai, o kirpimas .. mažai ką galiu pasakyti, pakirpo tik galiukus, kai sušukavo atrodė gražiai, tačiau dabar šukuojantys namuose sunku kažką gražaus padaryti sad.gif galiukai atrodo labai pašiūrė sad.gif tokie mano įspūdžiai. Supratau, kad daugiau jau nebe keisiu  kirpėjo.

tikrai keista, kad pakirpo tik galiukus, nes man reikia labai smarkiai paprašyti, kad "tik" galiukus pakirptų, šiaip iškarpo normaliai, ir plaukai gražiai krenta, aš pas ją tik dėl kirpimo ir einu, nes plaukų nedažau.
Atsakyti
Tai ir manau, gal mėnuolis ne tas buvo smile.gif nes labai gaila, kai grįžau namo, nieks nepastėbėjo net kad esu iš grožio salono sad.gif nes kaip žmogus, tai tikrai miela ..

O prieš dažant buvo aptarta, kad noriu pasikeisti..
Atsakyti
gal kas galit rekomenduoti gera kirpeja, kuri/-is dirbtu su goldwell elumen dazais?
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2014 11 14, 00:29)
gal kas galit rekomenduoti gera kirpeja, kuri/-is dirbtu su goldwell elumen dazais?

smile.gif GALIU PASIULYTI JOLANTA IS ZBIGNEV KOLIATO GROZIO NAMU
Atsakyti
Gal zinote, kirpeja ar grozio salona kuris dirbtu su alfaparf dazais smile.gif? Aciu!!!
Atsakyti