Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(paparcio_ziedas @ 2014 12 08, 19:07)
tai va, aš tokios spalvos ir noriu, taip prabangiai atrodo biggrin.gif nes kitos tos šviesios man kartais taip pigiai atrodo, nemoku išsireikšt biggrin.gif  gal pavyks jam iš mano plaukų padaryti. O mano problema tame, kad aš ne vilnietė, bet pasižiūrėjau, kad ir šeštadieniais dirba, tai nusikels man visai toli;c o aš jau dabar noriu!

o kokia tikra plauku spalva?
siaip gali pasakyti kad is pirmo karto tokia spalva nesigaus smile.gif mano draugei atsviesino naturalia spalva per kelis kartus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 12 09, 07:41)
o kokia tikra plauku spalva?
siaip gali pasakyti kad is pirmo karto tokia spalva nesigaus smile.gif mano draugei atsviesino naturalia spalva per kelis kartus  smile.gif

mano natūrali tai pilka, tokia pelenų atspalvio, turbūt kaip daugumos lietuvių. Tai taip, aš suprantu, kad ne iš pirmo karto gali gautis, svarbu nesugadintų man plaukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paparcio_ziedas @ 2014 12 09, 19:13)
mano natūrali tai pilka, tokia pelenų atspalvio, turbūt kaip daugumos lietuvių. Tai taip, aš suprantu, kad ne iš pirmo karto gali gautis, svarbu nesugadintų man plaukų biggrin.gif

nenoriu lb girt nes dar nepatiks bet tikiuosi kad patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 12 08, 12:21)
Koloristas jis tikrai puikus  smile.gif  siuo metu esu pas ji nebuvus 4 menesius ir man dabartine spalva toookia grazi, tokia nei per tamsi nei per sviesi, medaus  wub.gif tik saknys ataugusios  biggrin.gif beda tame kad siuo metu yra kitu dideliu islaidu ir sau nelabai galiu leisti apsilankyma pas ji  verysad.gif tai nzn, galvoju ar rizikuoti eiti kur pigiau ar tiesiog uzsimerkti pries tas tamsesnes saknis  verysad.gif



Geriau pasitaupykit ir nueikit pas Mindauga, kad ir veliau. Kadangi pas ji negalejau papulti beveik 3 savaites, uzsirasiau kitur (vardu neminesiu, nes paskui dar pagaus:)) ir spekit - rezultatas tragiskas. Verkiau net. Kol kas man Mindaugas Nr.1.
Atsakyti
QUOTE(AustejaR @ 2014 12 11, 15:03)
Geriau pasitaupykit ir nueikit pas Mindauga, kad ir veliau. Kadangi pas ji negalejau papulti beveik 3 savaites, uzsirasiau kitur (vardu neminesiu, nes paskui dar pagaus:)) ir spekit - rezultatas tragiskas. Verkiau net. Kol kas man Mindaugas Nr.1.

zinonkite as ta irgi nusprendziau 4u.gif as nesu is saves lb tamsi tai galiu kentet smile.gif Atrodau mazdaug taip biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2014 07 18, 09:41)
Sveikutes, gal kas nors lankotės pas Jevgenijų iš Blanco Beauty? Kokie atsiliepimai? Kaip jis tvarkosi su ilgais plaukais. Uzsirasiau liepos pabaigai, bet butu gerai iki tol isgirsti atsiliepimus  4u.gif  4u.gif

Kokie komentarai?smile.gif
Atsakyti
O kas gerai kerpa trumpus plaukus?

Noreciau smarkiai nusitrumpinti, virs ausu bent. Kai kerpa ilgus plaukus, tai visada plius minus gerai gaunasi, o trumpus baisoka, juk net nebesusirisi, jei nepatiks...
Atsakyti
QUOTE(anille @ 2014 12 17, 15:22)
O kas gerai kerpa trumpus plaukus?

Noreciau smarkiai nusitrumpinti, virs ausu bent. Kai kerpa ilgus plaukus, tai visada plius minus gerai gaunasi, o trumpus baisoka, juk net nebesusirisi, jei nepatiks...



Laimis kiek teko isbandyt per beveik 10trumpaplaukes metu. Yra dar variantu buve kad kartas kitas gerai, o paskui verkt tik..
Atsakyti
QUOTE(anille @ 2014 12 17, 15:22)
O kas gerai kerpa trumpus plaukus?

Noreciau smarkiai nusitrumpinti, virs ausu bent. Kai kerpa ilgus plaukus, tai visada plius minus gerai gaunasi, o trumpus baisoka, juk net nebesusirisi, jei nepatiks...

koleges pas Liutaura Salaseviciu kerpasi ir Martyna Šalkauska (trixy salone)
Atsakyti
as grozio salone expert buvau pamoramoj, jau beveik du men iki siol plaukai tragiski, nei dziovinant, nei naturaliai dziunant, nei nuauginejant vaizdo ner, parejus zliumbiau, ko jau tikrai senai nebuvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noir couture @ 2014 12 17, 22:27)
Laimis kiek teko isbandyt per beveik 10trumpaplaukes metu. Yra dar variantu buve kad kartas kitas gerai, o paskui verkt tik..



Aciu, niekada nemaciau, kaip jis kerpa trumpus plaukus. Manau pas ji ir uzsirasysiu. Anksciau pas ji kirpdavausi, bet po to uzsimaniau permainu ir kelis metus bandau naujus kirpejus, bet vienintelio taip ir neradau. Reikes bandyti grizi pas Laimi smile.gif
Atsakyti
Praejusioje temoje kazkas klause apie salona Zirmunuose Dezzel. Neseniai buvau, tai antra karta neisiu ir nerekomenduociau. Atejus kirpeja is karto sako, eikit, galva plausim. Sakau,gal pasitariam, ant sausu plauku gal geriau matysis,kaip anksciau kirpta. Galu gale juk pirma karta mane mato. Nelabai patenkinta sutiko. Parodziau kas per situacija. NA mano tikrai labai ploni plaukai ir po nestuke.gif labai isslinke, kuokstais nauji auga. tai kirpejom cia tikrai nedovanele, bet as ir neprasau man storesnius juos padaryti,as tik norejau parodyti vietas, kad blogiau nezinodama nepridarytu. tai panele pora minuciu stovejo ir dusavo: kokie ploni plaukai, kokie ploni plaukai, nu cia as nieko nepadarysiu, niekas cia nepades doh.gif siaubas,as ta ir pati zinau, genu nepakeisi.... Zodziu su bendravimu ne kas tiek jai,tiek savininkei,kuri irgi kerpa. Tiesiog man nemalonios moterys, bet aisku skonis draugu neturi mirksiukas.gif O nenukrypstant nuo temos, nukirpo kazkaip nelygiai, ypac uz ausu buna tokie atauge,kuriuos man kirpeja paprastai patrumpindavo ir suteikdavo forma. Zodziu pamoka apie rizika eiti pas kirpeja be atsiliepimu isisavinta 4u.gif
Atsakyti