Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Apsikirpau salone Simona, pas kirpėją Augustę. Labai labai rekomenduoju!
Darbą atliko labai kruopščiai ir atsakingai, neskubėjo. Puikiai atsižvelgė į mano norus, aiškiai prieš tai išsikalbėjom ką kaip po ko darom. Maloni, bet (svarbiausia!) ,kirpimo metu tuščiai nekalba! Dirba pilnai susikoncentravusi į darbąsmile.gif
Po kirpimo plaukai tikrai gerai atrodo, nekelia vargo formuoti ; ) Iš ilgų iki krūtinės plaukų nukirpo iki virš pečių ilgio.
Atsakyti
Pas ką patartumete Vilniuje pas Karolį ar pas Valeriju Gigevicių? Kokie atsiliepimai,kainos? Dekui
Atsakyti
Reikia gero koloristo, galinčio atitaikyti natūralią spalvą. Esu lietuviška pilka pelė, dažiau šviesiai, bandau atsiauginti. Pasiekiau tą ribą, kai esu sau labai baisi.
Atsakyti
Patarkit kas moka taip nudazyti tamsius naturalius plaukus.
Gal kas dazotes tokia spalva. Kokia cia naudojama technika? Kokie yra tokio dazymo minusai.

user posted image
Atsakyti
Sveikos, zinau, kad buvo mineta, bet gal dar kas pasakytu kokia atsiepimai ilgaplaukiu apie Rimdziu? Kokios kainos? Aciu!
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2014 10 24, 15:45)
merginos, gal kas lanketes Blanco Beauty? Kokios nuomones? smile.gif

Mane irgi domina! Info internete mazai... Kokios kainos, kokiais dazais dazo?
Atsakyti
QUOTE(Rokita @ 2014 12 01, 20:51)
Sveikos, zinau, kad buvo mineta, bet gal dar kas pasakytu kokia atsiepimai ilgaplaukiu apie Rimdziu? Kokios kainos? Aciu!

mano ziniom jis nauju klienciu nepriima.
Atsakyti
guodzik, labai susidomėjau tavo rekomenduojamu kirpėju Mindaugu iš KM. Mano plaukai ilgi (žemiau liemenėlės užsegimo), bet labai ploni, spalva tokia į pilkumą, žodžiu, atrodo blankiai. Norėčiau pašviesinti (anksčiau buvau dažiusi šviesiai, nu bet nevykusiai išeidavo, nes plaukai po to veldavosi, pūsdavosi, nors ir naudojau visokias priežiūros priemones), tai galvoju ar Mindaugas man patartų kas man tiktų dėl dažymo ir kirpimo, nenoriu kažko labai ypatingo, bet ir pati nežinau, kas man tiktų....
Atsakyti
QUOTE(paparcio_ziedas @ 2014 12 07, 13:25)
guodzik, labai susidomėjau tavo rekomenduojamu kirpėju Mindaugu iš KM. Mano plaukai ilgi (žemiau liemenėlės užsegimo), bet labai ploni, spalva tokia į pilkumą, žodžiu, atrodo blankiai. Norėčiau pašviesinti (anksčiau buvau dažiusi šviesiai, nu bet nevykusiai išeidavo, nes plaukai po to veldavosi, pūsdavosi, nors ir naudojau visokias priežiūros priemones), tai galvoju ar Mindaugas man patartų kas man tiktų dėl dažymo ir kirpimo, nenoriu kažko labai ypatingo, bet ir pati nežinau, kas man tiktų....

Jis paklaus ko norite ir pats paskui pasakys ka galima butu padaryti (kalbu apie spalva). Del kirpimo-jei noresite islaikyti ilgi,islaikys,jei noresite issikarpyti-iskarpys, del patarimo,na as jo niekada neklausiau nes zinau ko noriu tai negaliu nieko teigti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 12 07, 19:39)
Jis paklaus ko norite ir pats paskui pasakys ka galima butu padaryti (kalbu apie spalva). Del kirpimo-jei noresite islaikyti ilgi,islaikys,jei noresite issikarpyti-iskarpys, del patarimo,na as jo niekada neklausiau nes zinau ko noriu tai negaliu nieko teigti  smile.gif

na, kai mačiau jūsų įkeltas foto, tai man labai graži plaukų spalva, tokia natūrali ir plaukai sveikai atrodantys. Na, reiks bandyt registruotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paparcio_ziedas @ 2014 12 07, 19:49)
na, kai mačiau jūsų įkeltas foto, tai man labai graži plaukų spalva, tokia natūrali ir plaukai sveikai atrodantys. Na, reiks bandyt registruotis biggrin.gif

Koloristas jis tikrai puikus smile.gif siuo metu esu pas ji nebuvus 4 menesius ir man dabartine spalva toookia grazi, tokia nei per tamsi nei per sviesi, medaus wub.gif tik saknys ataugusios biggrin.gif beda tame kad siuo metu yra kitu dideliu islaidu ir sau nelabai galiu leisti apsilankyma pas ji verysad.gif tai nzn, galvoju ar rizikuoti eiti kur pigiau ar tiesiog uzsimerkti pries tas tamsesnes saknis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 12 08, 13:21)
Koloristas jis tikrai puikus  smile.gif  siuo metu esu pas ji nebuvus 4 menesius ir man dabartine spalva toookia grazi, tokia nei per tamsi nei per sviesi, medaus  wub.gif tik saknys ataugusios  biggrin.gif beda tame kad siuo metu yra kitu dideliu islaidu ir sau nelabai galiu leisti apsilankyma pas ji  verysad.gif tai nzn, galvoju ar rizikuoti eiti kur pigiau ar tiesiog uzsimerkti pries tas tamsesnes saknis  verysad.gif

tai va, aš tokios spalvos ir noriu, taip prabangiai atrodo biggrin.gif nes kitos tos šviesios man kartais taip pigiai atrodo, nemoku išsireikšt biggrin.gif gal pavyks jam iš mano plaukų padaryti. O mano problema tame, kad aš ne vilnietė, bet pasižiūrėjau, kad ir šeštadieniais dirba, tai nusikels man visai toli;c o aš jau dabar noriu!
Atsakyti