Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoepiliacija namuose

Šioje temoje dalinsimės įspūdžiais apie fotoepiliaciją namuose.
user posted image

Kas yra fotoepiliacija arba IPŠ (arba IPL - intensyvios šviesos impulso procedūros)? Štai čia rasite trumpą filmuką, kuriame labai aiškiai parodyta, kas tai yra, kaip tai veikia, kuo skiriasi nuo plaukų šalinimo lazeriu. (nuoroda)

Ankstesnėse temose daugiausia aptarti fotoepiliatoriai:
1) philips, aparatų modeliai čia
2) silk'n, aparatų modeliai čia
3) viss silver, aparatas čia

Taigi, jei jau pasirinkote šį depiliacijos būdą, apsišarvuokite kantrybe, nes rezultatų paprastai tenka palaukti. Vienoms merginoms jie pasirodo jau po 2-3 procedūros, kitos laukia gerokai ilgiau.

Prieš pradedant fotoepiliacijos procedūras, patariama maždaug 6 savaites nepageidaujamus plaukelius šalinti neraunant. T.y. galima naudoti skustuvą, depiliacinį kremą ir putas. Netinka: elektrinis epiliatorius, plaukelių šalinimas vašku, cukrumi. Tai reikalinga, nes fotoepiliacijos metu yra veikiama paluko šaknis (svogūnėlis), o išrautas svogūnėlis juk niekaip nebus paveiktas.

Taip pat patariame įsigyti gerą skustuvą, kadangi jums jo reikės tol, kol darysitės fotoepiliacijos procedūras.

Prieš klausiant, pasiskaitome seną temą, nes daugybė dalykų jau yra aptarta čia
Atsakyti
sveikutes, ar kuri turit sita aparata? bigsmile.gif
http://www.hairfree....nsepil-xl-65000
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2014 10 17, 20:45)
sveikutes, ar kuri turit sita aparata? bigsmile.gif
http://www.hairfree....nsepil-xl-65000


Laba,

Mano drauge turi butent si aparata. Jau du metus fotoelipiuojasi kojas ir jai nesibaigia blyksniai.

Beje siandien maciau grupinis.lt puslapyje si prietaisa pardavinejo uz 1399lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rotta @ 2014 10 18, 09:28)
Laba,

Mano drauge turi butent si aparata. Jau du metus fotoelipiuojasi kojas ir jai nesibaigia blyksniai.

Beje siandien maciau grupinis.lt puslapyje si prietaisa pardavinejo uz 1399lt. smile.gif

o kazin keičiaisi tos lemputes kai issibaigia tie blyksniai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2014 10 18, 10:33)
o kazin keičiaisi tos lemputes kai issibaigia tie blyksniai? bigsmile.gif

Ne, nesikeičia lempa, ji yra vienkartinė, pasibaigia blyksniai ir meti lauk aparatą... bet tų blyksnių turėtų labai ilgam užtekti 4u.gif
Atsakyti
Na ka, po dvieju proceduru jau matau pliku plotu thumbup.gif Visi kiti plaukai irgi zymiai leciau auga thumbup.gif

Sakykit, tie dabartiniai plotai dabar jau ir liks su visam pliki ar dar ataugines plaukai?
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 10 20, 13:53)
Na ka, po dvieju proceduru jau matau pliku plotu thumbup.gif Visi kiti plaukai irgi zymiai leciau auga thumbup.gif

Sakykit, tie dabartiniai plotai dabar jau ir liks su visam pliki ar dar ataugines plaukai?

Jei nešaudysite tų plotų, tai su laiku (tik nežinau kaip greitai) tikrai ataugs plaukai, nes 2 procedūras tikrai mažai, kad rezultatas būtų ilgalaikis ir tvirtas, kad jie ilgą laiką nebeatauginėtų. Aš kai dariau vasarą pertrauką tai pastebėjau, kad tos vietos kur pirmiausiai nupliko iki šiol plikos, bet aš visvien šaudau viską.
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 10 20, 13:53)
Na ka, po dvieju proceduru jau matau pliku plotu thumbup.gif Visi kiti plaukai irgi zymiai leciau auga thumbup.gif

Sakykit, tie dabartiniai plotai dabar jau ir liks su visam pliki ar dar ataugines plaukai?


Apie plaukų augimo ciklą ir skirtingas jo fazes, kaip jos įtakoja fotoepiliacijos rezultatus galima trumpai ir aiškiai pasiskaityti čia: fotoepiliacijos efektyvumas, .

Bus aiškiau, kodėl atauginėja plaukeliai ten, kur jau buvo atliktos fotoepiliacijos procedūros, kodėl reikia palaikomųjų procedūrų 4u.gif

aš pati šaudausi jau truputį virš metų, sąžiningai šaudau pažastis ir bikini, nors augmenijos jau labai mažai (mažas plotas, mažai blyksnių, beto labiausiai nenorėčiau, kad šios vietos ataugtų). tik blauzdas šaudau nebe taip sąžiningai - tik priekį ir šonus, o nugarinės dalies nebešaudau, nes ten jau plaukų kaip ir nėra.
apskritai kažkaip atsipalaidavau su procedūrom, po vasaros žadėjau sąžiningai darytis, bet vis nesigauna, vis atsiranda užklasinės veiklos
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 10 20, 14:33)
apskritai kažkaip atsipalaidavau su procedūrom, po vasaros žadėjau sąžiningai darytis, bet vis nesigauna, vis atsiranda užklasinės veiklos

Kaip į veidrodį pasižiūrėjau lotuliukas.gif , aš lygiai taip pat, tik pažadai, nuo vasaros pabaigos tik 1 kartas išėjo, nors turėjo būti bent 2 doh.gif Gemma, tau gi visai mažai laiko užtrunka, o man vien pagalvojus, kad virš valandos reiks žaisti ir noras iškarto dingsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2014 10 18, 10:33)
o kazin keičiaisi tos lemputes kai issibaigia tie blyksniai? bigsmile.gif


taip, tikrai keičiasi (išskyrus vienintelį modelį - glide). bet visos silk'n sensepil lempos, kurios parduodamos atskirai, turi tik po 750 blyksnių, kurių anot gamintojų, užtenka tik vienai procedūrai. tad gaunasi gana didelė vieno blyksnio kaina. flash&go keičiamos lempos turi po 1000 blyksnių. bet irgi ne kažką daugiau.

visų silk'n aparatų palyginimas - hairfree.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 20 spalio 2014 - 14:58
QUOTE(Gemma @ 2014 10 20, 15:33)
Apie plaukų augimo ciklą ir skirtingas jo fazes, kaip jos įtakoja fotoepiliacijos rezultatus galima trumpai ir aiškiai pasiskaityti čia: fotoepiliacijos efektyvumas,  .

Bus aiškiau, kodėl atauginėja plaukeliai ten, kur jau buvo atliktos fotoepiliacijos procedūros, kodėl reikia palaikomųjų procedūrų  4u.gif

aš pati šaudausi jau truputį virš metų, sąžiningai šaudau pažastis ir bikini, nors augmenijos jau labai mažai (mažas plotas, mažai blyksnių, beto labiausiai nenorėčiau, kad šios vietos ataugtų). tik blauzdas šaudau nebe taip sąžiningai - tik priekį ir šonus, o nugarinės dalies nebešaudau, nes ten jau plaukų kaip ir nėra.
apskritai kažkaip atsipalaidavau su procedūrom, po vasaros žadėjau sąžiningai darytis, bet vis nesigauna, vis atsiranda užklasinės veiklos


Aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2014 10 20, 14:40)
Kaip į veidrodį pasižiūrėjau  lotuliukas.gif , aš lygiai taip pat, tik pažadai, nuo vasaros pabaigos tik 1 kartas išėjo, nors turėjo būti bent 2  doh.gif Gemma, tau gi visai mažai laiko užtrunka, o man vien pagalvojus, kad virš valandos reiks žaisti ir noras iškarto dingsta  doh.gif


drinks_cheers.gif

pagal mano planą jau turėjo būti 3 procedūros kas dvi savaites, buvo dvi kaip papuola. pas mane kita problema - aš ir prieš miegą galėčiau apsišaudyti, bet... prisiminus, kad reikia šaudytis, prisimenu ir tai, kad žadėjau dieną aparatą pajungt kraut. o kadangi jis kraunasi +/-1,5 val, tai tenka atidėt kitai dienai. ir vėl tas pats, kai jau prisimenu, kad galėčiau šaudytis, prisimenu ir tai, kad pamiršau aparatą pakraut doh.gif biggrin.gif

na ką, gal susiimam? ar kaip? man tai žiauriai gaila pasiektų rezultatų verysad.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 20 spalio 2014 - 15:10