Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(je t'aime @ 2014 11 19, 18:41)
dabar tik ektarą turiu. o Tu siūlai tuo principu, kad aš fotografuoju ir Tu fotografuoji ir tada keičiamės, ar tik vieną? jeigu vieną, tai manrods geriau man pradėt, nes kai su Ka bandėm, tai zenitinių kadrų ir nezenitinių kadrų derinys geriau gaunasi nei atvirkštinis variantas. jeigu dvi, tai siūlyčiau bandyt vieną spalvotą, vieną ne. tik tiek, kad aš dar vieną nebaigtą juostą zenite turiu, bet bus proga suskubti ir nupūsti dulkeles nuo mylimojo biggrin.gif beeeet bet bet, vis dėlto jeigu vieną ir Tavo fotoaparate nėr juostos, logiška būtų, jei pradėtum Tu, ne aš smile.gif
Papildyta:
p.s. šita žinutė vizualizuoja chaosą mano galvoje. dėl nemenko padrikumo sunku normaliai perskaityt biggrin.gif


tai tada dvi galim, bus daugiau kadrų ir įdomiau. Tu ektarą, aš jb tuomet imsiu smile.gif pradedam abi ir apsikeisim smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 11 19, 20:01)
tai tada dvi galim, bus daugiau kadrų ir įdomiau. Tu ektarą, aš jb tuomet imsiu smile.gif pradedam abi ir apsikeisim smile.gif 4u.gif

hurei! bus įdomu, ypač jb, nes aš išvis tik vieną kartą esu turėjusi jb juostą - mano pirmoji buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 11 19, 17:56)
Alabama, taip, dalis fotografuoja dėl mados, nes pamatė, kaip kitiems "gražiai gaunasi" ir kaip daug kas aikčioja dėl juostos, todėl ir jiems reikia, ir jie nori. Kai kurių toks sprendimas pasiteisino - atrado dalį savęs būtent šioje priemonėje ir puikiai susidraugavo, pavyzdžių apstu ir temoje. Dalis... neatrado, bet fotografuoja ir rodo, tikėdamiesi, kad tai automatiškai geriau, negu skaitmena. Nors nėra taip.

Dar kita dalis be juostos kaip be rankų. Aš, tarkim, iš jų. Ne dėl mados pradėjau ir niekada nemesčiau, jei apskritai gyvenime fotografuoju ir fotografuosiu. Man skaitmena tiesiog kaip priemonė nepatinka, tas žvilgčiojimas į ekraniuką, keli kadrai vienu metu, prasukinėjimas, trynimas, kartojimai - toks nervas ir blaškymasis. O juostinį rankose laikydama aš kur kas ramesnė. Man tos ramybės labai reikia, kai esu tokia neurotiška asmenybė. Todėl, manau, mano asmeniniu atveju mes tiesiog suradome viena kitą ir apsiženijome. Ar ši "šeima" laiminga, žiūrint iš išorės - nežinau, bet man dzin, nes ji laiminga iš vidaus smile.gif

Būtent to mados motyvo paskatinta ir uždaviau šį klausimą, beje. Man yra svarbus žmogaus ir juostos santykis, jo nuoširdumas ir sutapimas; jis aiškiai matomas iš nuotraukų, nereikia nė galvoti, žvilgt - ir aišku.


Taip-taip, panasiai gal su veganais, vieni i tai neria del dvasiniu dalyku, vidiniu svarbiu motyvu, o kiti, nes tai madinga ir gal numes nuo zopos kelis kg.
Siak tiek jauciasi ta juostos madistu poza-kokie esam dvasingi, mes keksiukus su juosta fotografuojam, o va skaitmena yra fe.


Tu radai savo buda kurti, ir kaifuoji nuo viso proceso-cia laime:)



Atsakyti
Uzsirasiau advento kalendroiui...bet tik 12 musu dabar... unsure.gif
Atsakyti
Iks kaip hiena. Pakvipo atvirukais ir štai ji čia! blink.gif
Paklodė dar staklėse biggrin.gif, tad kol kas kitu reikalu:
Aš irgi noriu žaisti bebe.gif Ei, nebūkit Jūs su je t'aime kaip iš tos dainuškos "мы с Tамарой ходим парой" . Duokit ir mažylei Iks lėlę palaikyti smile.gif Juolab, kad ji visai neblogai pataiko į visokias neapšviestas vietas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 20 lapkričio 2014 - 00:14
QUOTE(Iks @ 2014 11 20, 00:13)
Iks kaip hiena. Pakvipo atvirukais ir štai ji čia! blink.gif
Paklodė dar staklėse biggrin.gif, tad kol kas kitu reikalu:
Aš irgi noriu žaisti bebe.gif Ei, nebūkit Jūs su je t'aime kaip iš tos dainuškos "мы с Tамарой ходим парой" . Duokit ir mažylei Iks lėlę palaikyti smile.gif Juolab, kad ji visai neblogai pataiko į visokias neapšviestas vietas!


gerai smile.gif fotkink į juostą, kokią tik nori, tik išlaikymą sutrumpink dvigubai, po to apsikeisim smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Say, kad įnešei šurmuliuko į temą smile.gif

QUOTE(o la la la @ 2014 11 15, 13:22)

Advento kalendoriuje jau 13, reikia dar dar dalyvių bigsmile.gif Registruojames iki iki 2014-11-24, kad pirmųjų dienų dalyviai turėtų laiko padaryti kadrą.

Ei, Say, Alabama, Ka, Iks, je t'aime ir kitos prapuolusios, prisijunkite mirksiukas.gif

Jau advento kalendoriaus sąraše:

1. o la la la
2. Miraval
3. sbo
4. Idda
5. Afrė
6. Veronika~
7. Voveraite1302
8. Ich
9. saigha
10. Dalyja
11. viktorija09
12. sea_girl
13. Koretė

Girdit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 20 lapkričio 2014 - 08:23
aš advento kalendoriuje tikrai nedalyvausiu smile.gif sorry.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 11 20, 10:19)
aš advento kalendoriuje tikrai nedalyvausiu smile.gif sorry.

Suprantama biggrin.gif Jau tris juostelės eilėj laukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2014 11 20, 08:31)
Suprantama  biggrin.gif Jau tris juostelės eilėj laukia biggrin.gif


ne todėl smile.gif
Atsakyti
Advento kalendoriuje gali dalyvauti tik atsiskaičiusios ND?

Aš visiškai pastrigus su ND... :/ Toks ilgalaikis apsiniaukimas lauke trukdo imtis darbų, o ir su margu fonu bėda, namie nėra nieeeko margo. Nueičiau nusipirkti, bet neįsivaizduojų ko ir kur ieškot.

Keista, nes kai pradėjau skaityt šitą temą, maniau kad 3 ND bus pats lengviausias biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagieza2: 20 lapkričio 2014 - 09:43
QUOTE(pagieza2 @ 2014 11 20, 11:42)
Advento kalendoriuje gali dalyvauti tik atsiskaičiusios ND?

Aš visiškai pastrigus su ND... :/ Toks ilgalaikis apsiniaukimas lauke trukdo imtis darbų, o ir su margu fonu bėda, namie nėra nieeeko margo. Nueičiau nusipirkti, bet neįsivaizduojų ko ir kur ieškot.

Keista, nes kai pradėjau skaityt šitą temą, maniau kad 3 ND bus pats lengviausias biggrin.gif

Junkis smile.gif

Dėl ND... pasiteisinimai tongue.gif . Žvelk paprasčiau ir kūrybiškiau... Margas fonas gali būti bet kas, kad ir staltiesė, knygos viršelis, margi tapetai, paveikslas/piešinys, vasarinė marga suknutė, vaikų žaislai, skalbimo mašinos būgnas. Tikrai sugalvosi smile.gif
Atsakyti