Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(o la la la @ 2014 11 20, 11:25)
Junkis smile.gif

Dėl ND... pasiteisinimai  tongue.gif . Žvelk paprasčiau ir kūrybiškiau... Margas fonas gali būti bet kas, kad ir staltiesė, knygos viršelis, margi    tapetai, paveikslas/piešinys, vasarinė marga suknutė, vaikų žaislai, skalbimo mašinos būgnas. Tikrai sugalvosi smile.gif


ačiū už idėjas 4u.gif bandysiu susiimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 11 20, 07:52)
gerai smile.gif fotkink į juostą, kokią tik nori, tik išlaikymą sutrumpink dvigubai, po to apsikeisim smile.gif

Eeee, oooo... Tai abiems reikia fotografuoti dvigubai ilgesniu išlaikymu, ne vien tik antrąjam, kai gauna juostą? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 20 lapkričio 2014 - 13:59
Kur buvęs, kur nebuvęs - atsliūkina žvėris... Ne atvirukų, bet vis tiek su tikslu biggrin.gif

Jeigu trumpai - turiu tokią seną svajonę, kad jau prakalbot apie juostas... Niekada nesu buvusi dark room'e ir niekada nemačiau, kaip stebuklingai ant popieriaus pats atsiranda vaizdas. Jeigu atsirastų turinčių pilną senobinę techniką ir galinčių įsileisti žvėrį paspoksoti į tą magišką procesą, pasižadu skolinga nelikti! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 11 20, 14:54)
Eeee, oooo... Tai abiems reikia fotografuoti dvigubai ilgesniu išlaikymu, ne vien tik antrąjam, kai gauna juostą?  blink.gif

aha, Say, patikslink nes mes su Ka ne taip fotografavom biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai labai retkarčiais paskaitau, sveikos 4u.gif

QUOTE(Ka @ 2014 11 20, 14:54)
Eeee, oooo... Tai abiems reikia fotografuoti dvigubai ilgesniu išlaikymu, ne vien tik antrąjam, kai gauna juostą?  blink.gif

dvigubai trumpesniu , kad kartu sudėjus gautųsi teisinga ekspozicija. Kitaip pirmas išeikvos visą juostos potencialą, ir antro kadrai neturės reikšmės, dalis vietų bus peršviesta mirksiukas.gif bet jei jau fotografavot kitaip, greičiausiai vis tiek kas nors gausis, juosta atlaidi klaidoms irnesakyk.gif - jei pirmo kadruose buvo nors kiek tamsos, juodos/tamsios spalvos, tai tos vietos liko neišnaudotos, ir antram dar yra kur pasireikšti.

QUOTE(Opšra @ 2014 11 20, 16:44)
Kur buvęs, kur nebuvęs - atsliūkina žvėris... Ne atvirukų, bet vis tiek su tikslu biggrin.gif

Jeigu trumpai - turiu tokią seną svajonę, kad jau prakalbot apie juostas... Niekada nesu buvusi dark room'e ir niekada nemačiau, kaip stebuklingai ant popieriaus pats atsiranda vaizdas. Jeigu atsirastų turinčių pilną senobinę techniką ir galinčių įsileisti žvėrį paspoksoti į tą magišką procesą, pasižadu skolinga nelikti! smile.gif

www.afd.lt vyrukai yra labai atsidavę analoginiam procesui ir ypač edukacijai toj srity, tai manau, mielai priimtų paspoksoti.

jei trūksta žmonių iki Advento, visai prisijungčiau, bet tik su senu kadru - su juostos tempais ir tuntu vaikų ne mano jėgoms įsipareigoti daryti naujus unsure.gif

su juosta gyvenu beveik tiek pat, kiek ir su savo vyru, tai jau susigyvenau tiek, kad nebekeliu sau klausimų nei kas, nei kodėl (nereiškia, kad kažkada nekėliau), tiesiog fotografuoju į ją ir tiek, ir į šoną nežvilgčioju biggrin.gif
Atsakyti
bet dvigubai trumpesniu fotografuoti reikia abiems, ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 11 20, 13:54)
Eeee, oooo... Tai abiems reikia fotografuoti dvigubai ilgesniu išlaikymu, ne vien tik antrąjam, kai gauna juostą?  blink.gif


dvigubai trumpesniu, Gaziulka teisingai pataisė, skubėdama rašiau ir nepatikrinau teksto parašius.

taip, abiem.

QUOTE(Gaziulka @ 2014 11 20, 22:14)
labai labai retkarčiais paskaitau, sveikos 4u.gif


jo, susimaišiau skubėdama, gerai, kad pataisei, a tai būtumėm pridirbę lotuliukas.gif nebent būčiau pastebėjus kitą dieną ir pati pataisius biggrin.gif svarbiausia, kad rašydama net mačiau žodį "trumpesniu", bet parašiau ilgesniu lotuliukas.gif juokiuos dabar doh.gif

pasirodyk kada fotkes, ką? smile.gif
p.s. aš Tau knygą ar dvi dar skolinga, pameni? smile.gif
Atsakyti
visa tai paaiškina, kodėl mano kadrai suvalgė didžiąją dalį Ka kadrų... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 11 20, 23:34)
dvigubai trumpesniu, Gaziulka teisingai pataisė, skubėdama rašiau ir nepatikrinau teksto parašius.

taip, abiem.
jo, susimaišiau skubėdama, gerai, kad pataisei, a tai būtumėm pridirbę  lotuliukas.gif nebent būčiau pastebėjus kitą dieną ir pati pataisius biggrin.gif svarbiausia, kad rašydama net mačiau žodį "trumpesniu", bet parašiau ilgesniu  lotuliukas.gif  juokiuos dabar doh.gif

pasirodyk kada fotkes, ką? smile.gif
p.s. aš Tau knygą ar dvi dar skolinga, pameni? smile.gif

Kad nieko tu nesuklydai, man rodos, cia Ka savaip interpretavo:)

Pamenu tik tiek, kad kz turi, bet ka ir kiek - cia jau laisvai tavo interpretacijai biggrin.gif)) tai manau, vis tiek kada nors kur nors susimatysim wink.gif gal negreit, as su 2 pametinukais dabar, bet juk visi jie užauga:) nuotrauku del tos pačios priežasties irgi kada vėliau prie progos idesiu parodyt
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 11 19, 18:56)
Alabama, taip, dalis fotografuoja dėl mados, nes pamatė, kaip kitiems "gražiai gaunasi" ir kaip daug kas aikčioja dėl juostos, todėl ir jiems reikia, ir jie nori. Kai kurių toks sprendimas pasiteisino - atrado dalį savęs būtent šioje priemonėje ir puikiai susidraugavo, pavyzdžių apstu ir temoje. Dalis... neatrado, bet fotografuoja ir rodo, tikėdamiesi, kad tai automatiškai geriau, negu skaitmena. Nors nėra taip.

Dar kita dalis be juostos kaip be rankų. Aš, tarkim, iš jų. Ne dėl mados pradėjau ir niekada nemesčiau, jei apskritai gyvenime fotografuoju ir fotografuosiu. Man skaitmena tiesiog kaip priemonė nepatinka, tas žvilgčiojimas į ekraniuką, keli kadrai vienu metu, prasukinėjimas, trynimas, kartojimai - toks nervas ir blaškymasis. O juostinį rankose laikydama aš kur kas ramesnė. Man tos ramybės labai reikia, kai esu tokia neurotiška asmenybė. Todėl, manau, mano asmeniniu atveju mes tiesiog suradome viena kitą ir apsiženijome. Ar ši "šeima" laiminga, žiūrint iš išorės - nežinau, bet man dzin, nes ji laiminga iš vidaus smile.gif

Būtent to mados motyvo paskatinta ir uždaviau šį klausimą, beje. Man yra svarbus žmogaus ir juostos santykis, jo nuoširdumas ir sutapimas; jis aiškiai matomas iš nuotraukų, nereikia nė galvoti, žvilgt - ir aišku.
Papildyta:
I'm in. Spalvota ar jb ir kuri pirma? smile.gif Man bus spyris neapšvieston vieton smile.gif

Easy - nusistatai iso, wb, isjungi ekrana, ispleskini 24 kadrus ir eini namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2014 11 21, 00:37)
Easy - nusistatai iso, wb, isjungi ekrana, ispleskini 24 kadrus ir eini namo smile.gif


No! No flag - no country, kaip sakė E. Izzard'as schmoll.gif

tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 11 20, 07:52)
gerai smile.gif fotkink į juostą, kokią tik nori, tik išlaikymą sutrumpink dvigubai, po to apsikeisim smile.gif



QUOTE(sayonara @ 2014 11 20, 22:34)
dvigubai trumpesniu, Gaziulka teisingai pataisė, skubėdama rašiau ir nepatikrinau teksto parašius.

taip, abiem.
jo, susimaišiau skubėdama, gerai, kad pataisei, a tai būtumėm pridirbę  lotuliukas.gif nebent būčiau pastebėjus kitą dieną ir pati pataisius biggrin.gif svarbiausia, kad rašydama net mačiau žodį "trumpesniu", bet parašiau ilgesniu  lotuliukas.gif  juokiuos dabar doh.gif



Nieko ir niekame Tu nesusimaišei schmoll.gif Hmm. Gal Tu ne žmogus biggrin.gif , jei neklysti net ir skubėdama, kai tai taip žmogiška cool.gif (ir skubėti, ir klysti ax.gif )

---

Opšrel, dar neprarandu vilties, kad užsuksi čia ne tik svajoti ir paspoksoti, bet ir su nukainuotomis knygomis, nuvytusia saulėgrąža ir paklodžių tritomiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 21 lapkričio 2014 - 09:29