Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

Vakar diena:
Pusrytis sūrelis glaistytas ir kava be priedų (170)
Priešpietis meduolis-dovana (140)
Pietūs cepeliūnai su grietine (574)
Pavakariai 2 mandarinai (44) + 2 šokoladiniai saldainiai gimtadieniui (50)
Vakarienė troškinti švieši kopūstai ir pora gabaliukų grotelinės mėsos (400?)
Pora riekelių kažkokios ispaniškos dešros (70?)
apie 1448



Atsakyti
tai, kaži, mes čia dviese su Marla tik rašinėsim? nei viena neateis pareikšt savo svarios nuomonės??? biggrin.gif

man šiandien reik užskaityt MKD, bo iki echoskopijos neleido valgyt, tai bišk jovalas gavosi, nu, bet:

pusryčiai/pietūs - 237 kcal
jaut.maltinis 75g, virta bulvė 50g, raug.kopūstai 300g (čia bišk suabejojau, bo pasvėriau likusius kibiriukyje, nu bet...matyt tiek suėdžiau biggrin.gif )

pietūs - 266 kcal
ledo salota/mini pomidorai/gražgarstės/agurkai/džiov.pomidorai/alyvuogės 205g
virta višt.krūtinėlė 60g
j.Agotos duona 30g

vakarienė? - 198 kcal
arbata, j.Agotos duona 30g, naminis sūris 54g,pomidoras 45 g

Viso 700 kcal, A-61,B-60, R- 21...nu, šiandien su riebalais ir baltymais viskas čiki, kcal nurašysim MKD, ..anglius irgi teks, bet aš niekaip,o niekaip neatrandu, kas duotų jų...o gal neverta sukt galvos?bile neviršiju?
Atsakyti
Nu ir parašinmėsim, didelio čia reikalo. Užtat žėk kiek daug erdvės biggrin.gif
Atsakyti
Marla, kur dingai? Dafai čion savo meniu biggrin.gif
Atsakyti
Kosėju ir neišmiegojau.
Pusryčiai vakar sūrelis su kava be priedų
Priešpiečiai meduolis
Pietūs balandėliai su bulvių koše
Pavakariai mandarinas
Vakarienė treoškinti kopūstai su mėsa, bet mėsos nelabasi norėjau tai pagrinde troškinti kopūstai
Atsakyti
nu, ir laba 4u.gif

aha, erdvės tai į valias smile.gif

buvau prižadėjusi mamai sutvarkyti jos rūsį, tai šiandien skyriau tam visą dieną...tik pavyko padirbėti vos pusdienį doh.gif pavargau ne nuo šiukšlių tasymo/metimo, o nuo chaoso...maža to, kad kaimynė paprašė pažiūrėt jos vaikiuką 2 metukų, tai dar mamos brolis , vos vaikštantis būtent tuo metu apsiėmė padaryt rozetę rūsy ir perkelt lemputę į kitą vietą, kad būtų šviesiau...baigėsi trumpu jungimu ir ...visiška tamsa biggrin.gif pasinaudojau ta proga biggrin.gif ir mečiau/mečiau/mečiau viską...ufff...nu, pusę patalpos vis tiek sutvarkiau...dar reikės, jaučiu, kokią porą dienų skirt, kad galutinai pramėtyt 30 metų senumo daiktus doh.gif svarbiausia, kad jokios kompanijos nebūtų biggrin.gif

mano meniu nebais pavyzdingas...aplinka kalta biggrin.gif

pusryčiai - 202 kcal
kepti kiaušiniai 2 vnt (130g), raug.kopūstai 100g, Agotos duona 30g

pietūs - 360 kcal
vytintos dešrelės 50g, raug.kopūstai 200g, Agotos duona 30g, sūris Olandiškas 30g,arbata

vakarienė - 802 kcal geriau būtų, jei būtų vietoj pietų, nu bet..yra kaip yra..
orkaitėje kepta jaut.mentė 100g, orkait.kepto bulvės 100g, kopūstų/morkų salotos su maj. 200g (sunkios zarazos)
Viso: 1364 kcal, A- 58 doh.gif , B- 86, R- 29...nu, ką...o kada darysim išvadas? prieš Kalėdas, ar po?
Atsakyti
Nežinau, kiek jau čia liko iki tų Kalėdų. Reiktų prieš gal, nes po švenčių ir užstalių maratonų tai rezultatai gali būt klaidinantys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marla: 11 gruodžio 2014 - 17:55
biggrin.gif nu joooo...tai gal 23 d? bus antradienis, ir ne po savaitgalio biggrin.gif man pačiai labai įdomu, bus ar ne kokie pokyčiai..
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 12 11, 09:42)
Marla, kur dingai? Dafai čion savo meniu  biggrin.gif

Telefone sm labai durna atsakinėt: vienu metu galiu tik į vieną žinutę. Kol.užkrauna, kol prasitrini ką nori cituot... žodžiu apsunkintas man SM bendravimas.
FB daug paprasčiau. Tai soriukas - paskaityt jus tai paskaitau..
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2014 12 11, 18:28)
Telefone sm labai durna atsakinėt: vienu metu galiu tik į vieną žinutę. Kol.užkrauna, kol prasitrini ką nori cituot... žodžiu apsunkintas man SM bendravimas.
FB  daug paprasčiau.  Tai soriukas - paskaityt jus  tai paskaitau..

ai, nu tai komentuot gali ir FB bigsmile.gif vis įdomiau, o tai mes čia kuriam/buriam...
Atsakyti
Vakar
Pusryčiai bananas ir arbata
Pietūs plovas irsamtis sriubos su daug daržovių ankštinių
Pavakariai kibinas
Vakarienė Nr. 1 dubenėlis vandeninių sriubokėlių
Vakarienė nr2. keli šaukštai raugintų kopūstų su svogūnu (kas atliko nuo patiekalo gaminimo), dubenėlis raugintų troškintų kopūstų ir mėsos gabaliokas.
Atsakyti
Kas neturėsit šįvakar ką veikt, galit pažiūrėt TV - daugiau parašysiu kitur ax.gif
Atsakyti