Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

Grįžtu namooo, kol saulė dar nenusileeeeidoooo...

QUOTE(Tepaluota @ 2014 12 12, 13:00)
Kas neturėsit šįvakar ką veikt, galit pažiūrėt TV - daugiau parašysiu kitur ax.gif

O aš pomientam. Nes mano neišmanusis sieninis kalendorius primena biggrin.gif
Žiūrėsiu. Linguosiu. Nes esu jau tokioje stadijoje, kai tik galiu sėdėti, žiūrėti ir linguoti cool.gif

Aurora, Marla
, aš tuoj, atvargsiu bemėsį penktadienį ir peržiūrėsiu jūsų meniu. rolleyes.gif Atvargsiu- t.y,. galva sutinusi nuo 3 val. minčių, ką daryti ir jau 1,5 val. trypinėjimo virtuvėje kažką darant...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 12 gruodžio 2014 - 15:20
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 12 12, 14:58)

Aurora, Marla[/b], aš tuoj, atvargsiu bemėsį penktadienį ir peržiūrėsiu jūsų meniu. rolleyes.gif

Atvargsiu- t.y,. galva sutinusi nuo 3 val. minčių, ką daryti ir jau 1,5 val. trypinėjimo virtuvėje kažką darant...

kaži, jau bijoti? biggrin.gif

kuom ten užsiimi unsure.gif
Atsakyti
Aš taiu nieko nebijau, bijau, kad mama grįš anksčiau laiko ir nepavyks siurprizas. Ir šian bus ėdesio diena biggrin.gif
Atsakyti
Aurora, nebijok- aš gera. Kai nebūnu pikta cool.gif

QUOTE(L'aurore @ 2014 12 10, 17:00)
Viso 700 kcal, A-61,B-60, R- 21...nu, šiandien su riebalais ir baltymais viskas čiki, kcal nurašysim MKD,

Ir dažnai pas tave tie nurašymai vyksta? cool.gif

QUOTE(Marla @ 2014 12 11, 10:45)
Priešpiečiai meduolis

Tu pasakyk tam dovanotojui, kad geriau tegu kokios kalėdinės dešros neša... ar marinuotos silkės...

Žiūriu, kopūstai vež;, Marla? mirksiukas.gif Aš dabar užsikabliavau ant pusžalių daržovių- t.y., apvirtos, bet neišvirtos.... Ar net gi, žalios. Jos tokio neapsakomo saldumo, pasirodo bigsmile.gif Nors yra "profesorių", kurie mane gąsdina diabetu- mol, vadinama saldžia liga, nes visas įprastas maistas ima saldžiu atrodyti... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 12 gruodžio 2014 - 16:17
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 12 12, 16:15)

Ir dažnai pas tave tie nurašymai vyksta? cool.gif

Tu pasakyk tam dovanotojui, kad geriau tegu kokios kalėdinės dešros neša... ar marinuotos silkės...

oo, prasideda biggrin.gif nu, gerai, šią savaitę tik vieną kartą, praėjusią- nei vieno mirksiukas.gif įdomu, kiek tu pati būtm surinkusi, jei iki 13 val lieptų nieko neėst, tik vandens gert cool.gif

drinks_cheers.gif nu, bet būna gi, kai viskas dzin unsure.gif
Atsakyti
ilgai mąsčiau, bet nusprendžiau išsisakyt biggrin.gif

ačiū už pamokas, ypač Tepaluotai 4u.gif susiradau visus senus užrašus, perskaičiau, ką valgiau, kiek valgiau, palyginau..tikrai turiu UŽ KĄ dėkot notworthy.gif

Marla, tikiu, kad tu atsitiesi, vėl skaičiuosi, vėl džiaugsiesi..labai labai to linkiu 4u.gif

Flesi, laikyk frontą bėgiojime ir toliau,būk ir toliau tokia energinga ir darbinga, žaviuosi tavim 4u.gif

Meškute, kad kuo daugiau motyvacijos būtų tavo gyvenime, tiek vaikščiojant su šuniu, tiek verdant sriubokėlius smile.gif , tiek ieškant akimis "savo meilės objekto autobuse" 4u.gif

Tepaluotai 4u.gif už energiją, už dainavimą, už jumorą 4u.gif , už 'ūkiškumą", kuriuo džiaugiasi ne viena Lietuvos šeima, ir daug daug sveikatos 4u.gif

visoms kitoms, kurios retai besilanko temoje irgi sėkmės ir daug 4u.gif

lieknėjimo teorijų daug, atsirinkt, kas tinka- sunku, bet verta...gyvenimas tokia štuka , kai ateina laikas žygiuot toliau , užbaigiant vieną etapą ir ...pradedant kitą...

Visoms sėkmės !
Atsakyti
Labutės 4u.gif
QUOTE(Tepaluota @ 2014 12 12, 14:00)
Kas neturėsit šįvakar ką veikt,

pažiūrėjom, tamistelė atrodo - lediniškai thumbup.gif

QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 12 12, 15:58)
Grįžtu namooo, kol saulė dar nenusileeeeidoooo...

nu gyva sveika kūrybinga? bigsmile.gif

QUOTE(L'aurore @ 2014 12 12, 19:58)
1. ilgai mąsčiau, bet nusprendžiau išsisakyt  biggrin.gif
2. Flesi, laikyk frontą bėgiojime ir toliau,būk ir toliau tokia energinga ir darbinga, žaviuosi tavim  4u.gif
3. lieknėjimo teorijų daug, atsirinkt, kas tinka- sunku, bet verta...gyvenimas tokia štuka , kai ateina laikas žygiuot toliau , užbaigiant vieną etapą ir ...pradedant kitą...

1. Aurora, nu va kad išmąstei bigsmile.gif Betgi tu kad karingai nusiteikusi: šventes sutiksi daili kaip nendrė. O Optmizmo tau netrūksta. Va ko reikia iš tavęs pasimokyti: gerumo, šviesos ir šilumos.
2. ačiū, saulele, yra taip kaip yra: kartais užsimalu uždaram rate, sustot negaliu, o veikloje irgi užsimalu...
Šiandien buvo laikas bėgt (kūnelis taip sakė), bet pažadėjau draugutei Impulsą doh.gif nusivylėm trigubai: vienkartiniai pabrangę iki kosmoso. praliuoksėjau ant bėgimo takelio 70 min, apie 10 km, - nu bet tai jau čia panašu kaip bučiuotis per stiklą - jokio vėjo ausyse. Paskui baseinas, pirtis, tada dingo karštas vanduo... panika akyse, na bet kaip už dvigubai pakilusią kainą taigi aptarnavimas irgi turi pakilt. Mano draugutės akys apvalios, nes galva chlore doh.gif ... nu tai dar pusvalanduką paplaukiojom - išsimaudėm šiltam lotuliukas.gif
3. Užstrigau. be duonos - sunku rasti maisto, ką galiu nusinešt į darbą. Šią savaitę nusispjoviau ir nusipirkau "Jorės" - nešuosi pusryčiams storą sumuštinį (riekelė duonos, sviesto, stora riekė sūrio) - išbėrė visą kūną. Visą. Paukuotoj galvos daly nėra centimetro be spuogų... verysad.gif nors tas sumuštinis "sutinsta" išpučia pilvą ir būna sotu pusę dienos...
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 12 12, 14:58)
Nes esu jau tokioje stadijoje, kai tik galiu sėdėti, žiūrėti ir linguoti cool.gif

Ir aš. Jau cool.gif
QUOTE(L'aurore @ 2014 12 12, 18:58)
ačiū už pamokas, ypač ... 4u.gif už energiją, už dainavimą, už jumorą  4u.gif , už 'ūkiškumą", kuriuo džiaugiasi ne viena Lietuvos šeima, ir daug daug sveikatos  4u.gif

Prašom. Bet kur tu ruošiesi dingti? unsure.gif
QUOTE(flesi @ 2014 12 12, 22:47)
pažiūrėjom, tamistelė atrodo - lediniškai  thumbup.gif 

Toli iki to, labai toli... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 12 12, 18:58)
Visoms sėkmės !

Nuskambėjo kaip atsisveikinimas unsure.gif
Atsakyti
Baigiu atsipaipalot... wacko.gif Su siaubu suvokiau, kad arba sparčiai senstu, arba visai sugriuvau ir man reikia baisulinės reabilitacijos unsure.gif Grįžom apie 3val., seniau po poros valandų miego galėdavau toliau varyt kaip tankas. Dabar gi visą dieną slankioju su naktiniais ir chalatu, susivėlus ir beveik nesiprausus ax.gif Jėgų nulis. Skambina žmogai, ar gali ateit medo, duonelės, sakau, jei nebijot baisių moterų. Gerai, kad nebaikštūs pasitaikė laugh.gif
QUOTE(flesi @ 2014 12 12, 22:47)
Betgi tu kad karingai nusiteikusi: šventes sutiksi daili kaip nendrė

Ji ir dabar labai dailiai atrodo. Mačiau su nuosavais akiniais. Ir tikrai jokių plonėjimų anai nereik schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 12 13, 19:48)
Nuskambėjo kaip atsisveikinimas unsure.gif

Kaip suprantu, tai ir buvo atsisveikinimas. Nusibodom mes jai
Atsakyti
O tai gyvų dar yr ant šios žemės? unsure.gif
Atsakyti