Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

QUOTE(Tepaluota @ 2014 12 16, 13:33)
O tai gyvų dar yr ant šios žemės?  unsure.gif

Biškutį, bet neypač. Sakau, gal derėtų šitą žemę uždaryti? Nes nei naujų narių pritraukia, o jei pritraukia anie greit dingsta. Mažu papuoselėt tik esamą/buvusį kolektyvą?
Kaip tau, Meškute, tiktų žemė kažkur anapus SM? Ar paliekam retkarčiais gyvenamą salą?
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif Kazkada labai labai senai dalyvavau sioje temuteje. Ziuriu daug kas laukia svenciu ir pasizadejusiu keist gyvenimo buda po svenciu,nes dabar neapsimoka biggrin.gif .Del to cia tiek daug erdves wink.gif .
Bandysiu ir as prie jusu prisijungti,kad toliau tirpdyt riebaliukus butu netaip liudna wink.gif .
Svori iki 104kg(per praeitus metus buvo net 108 doh.gif. ) priaugau kaip ir visi,-lengvai.Kuo maziau judejau ir daug valgiau:kada noriu ir kiek akys mato biggrin.gif .
Paskui many kazkas persijunge.Reikia kazka daryt,metai eina,o as nepagal amziu jauciuos 20m senesne.Energijos nulis,kaulai traska,spaudimas jau pradejo savo rodyt,cukraus virsutine riba.Visi zenklai,kad reik kazka daryt,nes paskui ka galiu dabar daryt,paskui su geriausiais norais negalesiu,nes sveikata neleis.
Pradejau mastyt apie laika,apie greit lekiancias dienas,savaites.As neprogresuoju i gera,o dienos,metu laikai keicias.Jei keisciau gyvenimo buda,tai tas greit lekiantis laikas butu tik i nauda,o nelaukimas sustingusios ir ligotos senatves.
Ir pradejau maitintis tom paciom valandom,iki skrandzio dydzio jo nepertempiant.Nes smegenys gauna sotumo jausma suvalgius 250-300gr.Mano maitinimas ne ilgiau nei 3val.,kad gliukozes lygis kraujyje butu kuo maziau kintantis.Dar tarpuose isgeriu 3k.dienoj kava su medum.Kai sureguliuoji gliukoze,ir ji nenukrenta nebera noro priset ir pripuotaut.Kcal primeciau pradziai,paskui ju neskaiciavau,nes paziurejau,kad labai nevirsyju ir nenumazinu.Paskutinis maitinimas buna iki 18val,o apie 19val .pradedu sportuoti intervaline kardio treniruote(po kurios kcal dega sparciau net ilsintis) .Po jos jau net nesapnuoji jokio maisto biggrin.gif .Per savaite sportuoju 4-5 kartus. Bet man labai patinka.Baigiu manksta slapia.Ne man bodifleksai,jogos.Mano darbas ramus,nejudrus,tai norisi aktyvumo sporte.
Nepraejo net 3men,o as jau nukraciau 13kg..Padidejo istverme,sutvirtejau fiziskai.Spaudimas idealus,pulsas (buvo pertankus)dabar kaip gerai sportuojancio zmogaus ir gliukoze normoj.
Kiekviena diena darbe sulaukiu komplimentu.Ateina,kurie nebuve 2men,ar visai pries pusmeti,tai buna lengvam soke bigsmile.gif
Atsiprasau,jei labai isipleciau blush2.gif
Taigi jums prisiduodu nuo siandienos :Ugis 166cm,svoris 91kg
Kada jus prisiduodate? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusetelle: 19 gruodžio 2014 - 11:46
QUOTE(Tepaluota @ 2014 12 16, 12:33)
O tai gyvų dar yr ant šios žemės?  unsure.gif

Po savaitės gastrolių, koncertų, ataskaitų, šokoladų degustacijų galiu drąsiai pranešti- gyva cool.gif Nelabai pilno proto, bet gyva rolleyes.gif

QUOTE(Marla @ 2014 12 16, 13:03)

Kaip tau, Meškute, tiktų žemė kažkur anapus SM? Ar paliekam retkarčiais gyvenamą salą?

Balandžio mėnesį stuktels 10 metų, kaip aš gyvenu šioje temoje. O mano visas gyvenimas kažkaip gražiai padalintas į dekadas... Manau, aš su tema atsisveikinti jau pasiruošusi cool.gif

QUOTE(Dusetelle @ 2014 12 19, 11:41)
Sveikutes.

Sveika, Dusetelle 4u.gif Labai graži tavo lieknėjimo istorija. 4u.gif Juolab, kad ir mūsų skaičiukai (išskyrus ūgį) labai panašūs rolleyes.gif Bet, kaip matai, temoje štilis... Išsilakstė vyresnės kartos atstovės- po pasaulį, lieknos laimės ieškoti biggrin.gif

Linkiu tau surinkti tokią pačią smagią komandą, kokia buvo Minus10 temoje, rodyti pavyzdį ir motyvuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Neeee, aš čia gyvensiu. Man po naujų reik plonėt pradėt. Minus 10 būtų visai gerai, daugiau man ir nereik, būsiu žavingai apvali cool.gif
Atsakyti
Labutis moterys,

Atsiprašau, kad taip dinstu, lyg į vandenį...



QUOTE(Tepaluota @ 2014 12 20, 09:56)
Neeee, aš čia gyvensiu. Man po naujų reik plonėt pradėt. Minus 10 būtų visai gerai, daugiau man ir nereik, būsiu žavingai apvali  cool.gif


Labas, Tepaluota, o kai būi žavingai apvali, gal sugalvosi dar pasitobulint. wink.gif

Aš manau ir taip žmonės sako, kad viskas super, jei pilvo nebūtų...

Tai va, kokia aš žavinga... su pilvu smile.gif

Dar norėčiau drauge pasidžiaugti savo liniuote, tik prašau neklauskit kiek sveriu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhianna @ 2014 12 20, 13:03)
o kai būi žavingai apvali, gal sugalvosi dar pasitobulint. wink.gif

Oi neeee, aš ir taip tobula irnesakyk.gif
QUOTE(Rhianna @ 2014 12 20, 13:03)
Dar norėčiau drauge pasidžiaugti savo liniuote, tik prašau neklauskit kiek sveriu wink.gif

Arba sakyk, kiek sveri, arba liniuotės net nepastebim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 12 20, 14:10)
Oi neeee, aš ir taip tobula irnesakyk.gif

Arba sakyk, kiek sveri, arba liniuotės net nepastebim  cool.gif


Tau gerai, kad tu tobula. smile.gif

Sveriu daug cool.gif , jei statyt save į visuomenės daugumos nuomonės rėmus. biggrin.gif
Atsakymas priimtas?
Atsakyti
QUOTE(Rhianna @ 2014 12 20, 13:20)
Atsakymas priimtas?

Be abejo, kad ne cool.gif
Atsakyti
[quote=Dusetelle,2014 12 19, 13:41]
Sveikutes. 4u.gif Kazkada labai labai senai dalyvavau sioje temuteje. Ziuriu daug kas laukia svenciu ir pasizadejusiu keist gyvenimo buda po svenciu,nes dabar neapsimoka biggrin.gif .Del to cia tiek daug erdves wink.gif .


o ką valgote?ar daug ką ribojate?kažko atsisakote?
Atsakyti
[quote=spinsa,2014 12 20, 22:51]
[quote=Dusetelle,2014 12 19, 13:41]
Sveikutes. 4u.gif Kazkada labai labai senai dalyvavau sioje temuteje. Ziuriu daug kas laukia svenciu ir pasizadejusiu keist gyvenimo buda po svenciu,nes dabar neapsimoka biggrin.gif .Del to cia tiek daug erdves wink.gif .
o ką valgote?ar daug ką ribojate?kažko atsisakote?
[/quote]
Atsisakau gal tik vieno dalyko,istampyti skrandi. biggrin.gif Geriau suvalgau mazesne porcija,bet skaniai. ax.gif Cipsu ir saldziu gerimu ir anksciau nevalgydavau,tai sito nepasigendu.Valgau paprastai,kaimiskai sveikai blush2.gif .Valgau naturalius produktus maziau,bet ne visokius misinius.Pvz grietine,ne grietines misini,sviesta,bet nemargarina,mesa,bet ne desreles.Jei tinka ir taukus panaudoju ax.gif .Geriau maziau,bet gryno produkto smile.gif Pvz.siandien pietum labai uzsinorejau perliniu kruopu,kuriuos uzspirginau rolleyes.gif ir salia greifrukto gabaliuka,kaip desertui (bet viskas i 300gr.). Kadangi pietus ne is kuduju,tai vakarienei atsisveriau mandarinu 300gr.
Tiesa,dar savo zarnynui padedu, rytais ant tuscio skrandzio, suvartoju 3valgomus saukstus selenu misinio.Vandeniu uzsigeriu.Misini lengva pasidaryti,o ir skanu vartoti:Pakelis selenu,pakelis moliugu seklu,pakelis saulegrazu(nedidelis),pakelis smulkintu megstamu riesutu(bet ne kokoso,nes primins muila),pakelis dziovintu vaisiu misinio,siek tiek semenu.Viska ismaisyti ir menesiui sociai.Po pusvalandzio papusryciauju.
Papildyta:
Dabar mano Naujametinis planas,kad sausio 1d,nebutu daugiau,nei 90kg. unsure.gif Iki sios laimes dabar 200gr truksta,bet cia kaip bala persokti irnesakyk.gif .Pries Kaledas tikrai bus ir maziau,bet sventes ir man bus sventes blush2.gif .
Per metima buvo ir gimtadieniu ir taip visokiu progu.Tikrai i maista neziurejau ir seiles nevarvinau essen.gif alc.gif .Buvo pas mane kitokios ne iskrovos,o "ikrovos" dienos biggrin.gif .Aisku,po tu progu trejeta dienu reikia,kad gryztum pries progini lygi .Kaip sakant nera,taip kad isitverus sistemos ir jokiu pagundu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusetelle: 21 gruodžio 2014 - 18:24
Smagios dienelės šiandien virtuvėse smile.gif Ramaus ir jaukaus Kūčių vakaro, šv.Kalėdos teatneša šilumą į Jūsų namus ir širdis, o Naujie tebūna taikos, tikėjimo, vilties ir stebuklų metai! Lieknos figūros visoms biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 🌹

Norėčiau prisijungti į Jūsų gretas. Tikiuosi temutė dar liks.
Mano istorija kaip amerikietiški kalneliai. Paauglė storėjau 16 metų būdama 156cm svėriau gal net 75kg. Išėjau į miestą mokytis, pasikeitė gyvenimo būdas, iš karto numečiau 10kg, po to su didžiulėm pastangom 10kg. Tada priaugdavau, vėl numesdavau. po nėštumo priaugau ir vėl numečiau iki 52kg (bet su tiek neatrodžiau liekna, ūgis per mažas). Bėda šlaunys ir klubai. Liemuo lieknas. Dabar vėl sveriu ~64kg. Prieš progas ekstremaliai pasidietinu, pora kg numetu ir vėl grįžta prie nusistovėjusių 65kg.
Norėčiau nuo Naujų metų keisti savo gyvenimą. Išmokti laiku ir tinkamai valgyti, labiau subalansuoti mitybą. Išgyvendinti iš savo gyvenimo drastiškas dietas. Mėgstu gaminti, mokausi tai daryti. Todėl tortų tikrai bus, bet noriu gyventi laisvai, tiesiog visame kame rasti viduriuką, saiką. Sportuoti mėgstu, bet ir tai noriu daryti nuosekliai.
Šiuo metu man 27 metai, ūgis 156cm, svoris ~64kg.
Dabar švenčių maratonas, tai dienotvarkė ne kokia. Šventės, vaiko karnavalas ir gimtadienis, Naujieji... Todėl tikiuosi susiimti ir viską susidėlioti į lentynėles po Naujųjų.
Atsakyti