Įkraunama...
Įkraunama...

2015 metų nuotakos

QUOTE(rootha @ 2014 12 14, 12:52)
beje pas ka dideles vestuvės ir esat saldumynų megėjai, tai galit pagalvoti apie plikytų pyragaičių bokštą, įspudingai atrodo, skonis nerealus ir tikrai neįprasta.
user posted image


Gražu! Pirmas įspūdis tikrai WOW!!! Bet kaip jį valgyt?... Su šakute durti, kad po vieną pasiimti?.. O jeigu kremas išsiverš, išsiteps... Ir ar nepradės kiti kristi? Kažkaip dėl praktiškumo abejoju...
Atsakyti
Galvojau apie plikytus pyragaičius (nes nuo vaikystės mėgstu juos) smile.gif o šis bokštas būtų kažkas naujo į šakočio draugiją bigsmile.gif

O valgytį tuos pyragaičius, manau, tiesiog ranka pasiimant po vieną pyragaitį. Kaip kad šakotį laužiame ranka wink.gif

Dabar žiūriu.. o bokštas čia pilnaviduris pyragaičiais? Ar tik koks nors kūgis apklijuotas viena eilute pyragaičių? g.gif smile.gif
Atsakyti
valgomi jie rankytemis, nuo viršaus... o del to kaip jie sulipdyti, tai priklauso nuo gamintojos, nes tikrai žinau, kad daro kaip pilnaviduri, tai ten pilnas visas bokštas tų pyragaičių, o va intike užmačiau, kad klijuoja ir ant kūgio...
Atsakyti
rootha, ačiū už mintį 4u.gif

Parodysiu mūsų torto kepėjai, gal galės padaryt.. nes galvojau apie 2 šakočius ant saldaus stalo g.gif o čia būtų įvairiau smile.gif ir tie apvalūs pyragaičiai įsilietų į bendrą vaizdą, nes vaikams dar užsakėm keletą tų popsų ant pagaliukų cool.gif
Atsakyti
sveikos, feyonces (uj, kaip man patiko Voo pavadinimas laugh.gif )

QUOTE(Voo @ 2014 12 08, 18:17)
Papasakokit, mergaitės, kokius skanumynus dėsit ant saldumynų stalo??


macaroons noriu, kokių cake pops, pyragaičių ir daugiau nežinau nieko.. vis dar negavau meniu pasiūlymų iš restorano mega_shok.gif perdaviau šitą reikalą planuotojoms, tai tikiuos, kad greit pasirodys su žiniom..

QUOTE(Voo @ 2014 12 08, 20:02)
Jo, Almost, būtinai po visko įkelk

O jūs šoksit?


pažiūrėjau, kad planuotojos tik šiandien gavo antrą siuntinuko dalį, tai labai tikiuos, kad galės viską padaryt per šiandien ir rytoj jau išsiųst.. nes jau neramu man darosi dėl laiko ir to Kalėdinio bumo doh.gif aišku beveik visi pas mus žino, kada ta šventė, tik niekas iš esmės nežino detalių jokių. nu yra tokių, kurie ir datos nežino, tai norim nustebint tom kortelėm..

aš vis galvojau, kad turbūt ne, nes restorane nelabai išeis - mes neimam viso restorano, tik salę. bet paskui draugė patarė tiesiog pakalbėt su planuotojom - jos gali kažką patarti smile.gif ir, galų gale, jei ką, bandysim kažkur gaut aparatūros kokios ir šokt pajūry po ceremonijos fotosesijos metu biggrin.gif

QUOTE(moske_poske @ 2014 12 09, 12:27)
as apie FB taip paciai maniau, kad padarysiu grupe FB, bet maniskis pasisiause biggrin.gif


QUOTE(Grafee` @ 2014 12 12, 19:28)
Aš vis pagalvoju apie braškes prie šampano po ceremonijos


aš va kažkaip nežinau dar tiksliai, ko norėčiau prie šampano po ceremonijos, bet jau derinu tą reikalą.. kažkaip galvoju tiesiog šiek tiek ir saldžių užkandėlių vieno kąsnio, desertų kažkokių įdomesnių, ir tų savoury (rimtesnių, kaip sakau) irgi vieno kąsnio kažką.. tik nežinau, ką pasiūlys merginos smile.gif

QUOTE(Grafee` @ 2014 12 13, 18:59)
Savosios suknelės lėksiu matuotis pavasarį, kai būsime LT. tikiuosi, kad ji tiks man ir bus TOJI MANO


to ir linkiu, nes kol aš suknelę susiradau, tai Die padėk.. mega_shok.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 12 15, 15:19)
vieno kąsnio kažką..

to ir linkiu, nes kol aš suknelę susiradau, tai Die padėk.. mega_shok.gif  biggrin.gif

Vuo, kaip gerai, kad priminėt.. gi pas mus dar bus ir vieno kąsnio užkandėlės smile.gif nes ceremonijos vietoje bus ir tokių svečių, kurie tolimesnėje šventės dalyje nedalyvaus ax.gif

Uoj, dėkui, dėkui mirksiukas.gif aš laaaaabai tikiuos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lahti @ 2014 12 13, 20:25)
Šiaip kai dar neplanavom vestuvių, man viskas taip gražu atrodydavo, miela, ir tos smulkmenėlės, kaip desertų rinkimai, kvietimų maketavimai, spalvų sprendimai, torto ragavimai, etc atrodė tikrai labai faina, miela ir to labailabai laukiau. O dabar kažkaip kai jau turim pagrindinius dalykus, tai visokie pyragaičiai, vestuviniai tortai, nuotakos puokštė, kvietimai, tokia nereikšminga nesąmonė atrodo, kuri pasimato tik vienoje kitoje foto, o išleidžiama tam ne tik krūvos pinigų, bet ir nervų. Su saldumynų stalu tas pats ima rodytis - rinksies, rinksies ilgiausia, o per visą vakarą gal vieną pyragaitį ir paragausi...

Na, kažkaip nebetenku aš to planavimo džiaugsmo ir vis imu pasvarstyti apie vestuvių šventimą tik dviese, bet jau vėlu kažką keisti.


dalinai jungiuosi prie Tavęs ir Tavo minčių.. nežinau, kiek kartų per dieną pagalvoju, kad jei ne mūsų planuotojos, tai turbūt spjaučiau ant visų avansų, visų jau turimų planų ir tiesiog dviese su liudininkais susirašyčiau mūsų miesto civilinės metrikacijos biure, nueitumę kažkur pavalgyt ir viskas.. kartais taip nusibosta sukti galvą dėl visko. iki šiol nežinau, kokios puokštės noriu, ką rinktis gėlėms dekorui, ką dėt ant saldaus stalo. negalvoju apie meniu, nieko negalvoju.. nes kažkaip net ir nežinau, kai pradėjom planuoti intensyviai viską, tai kažkaip viskas kitaip, nei kad gulint ir skaitant gražius tinklaraščius jau po visko biggrin.gif

keisti kažką niekada nėra per vėlu mirksiukas.gif reikėtų tik susitaikyt su tam tikrais nuostoliais, bet jei tai nėra TAI, ko norite judu abudu, tai kam kankintis? smile.gif

QUOTE(Voo @ 2014 12 13, 21:21)
O bet tačiau, pačios vestuvių dienos tai aš labai laukiu, kažkaip ją labai tokią jaukią ir laimingą įsivaizduoju, su visais draugais, šeimomis, tikiuosi visi bus smagūs ir laimingi


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif labai noriu greičiau pačios dienos, pasiimt žiedus ir sulaukus vakaro lėkt šokt ir judint klubų kur nors pagal ritmą muzikos arba šokt į baseiną lotuliukas.gif

QUOTE(Voo @ 2014 12 14, 09:32)
Žiūrėkit, o jūs rinkdamosi suknelę, galvojat kažkiek apie ėjimą su ja į bažnyčią (kas tuoksitės bažnyčioj)? Turiu galvoje, ar galvojat, ar ne per daug atvira ji bus ir panašiai? Tarkim aš norėčiau suknelės su labai gilia iškirpte nugaroje, su beveik nuoga nugara eičiau, bet galvoju, gal nederėtų taip?


jei pati jausies gerai, tai kodėl manai, kad nederėtų? smile.gif aš norėjau, kad priekis būtų pridengtas su suknele, nugara galėjo būti ir nuogesnė, bet priėjau sprendimo, kad visur būtų pridengta lengvais nėriniais arba tiuliu, tai nebūsiu plikutis biggrin.gif bet planuoju ir nuometą dėvėti..

QUOTE(Grafee` @ 2014 12 14, 11:58)
nes galvojau apie 2 šakočius ant saldaus stalo


o šakočius dėsit, nes juos mėgstat patys ar tiesiog šiaip?

aš kai pagalvoju, tai nenoriu šventėje tų tradicinių mišrainių baltų, šakočių, penkiaaukščių tortų, silkių ir įdarytų karpių.. man labai priimtinas Pukšt saldaus stalo variantas, tai neatmetu galimybės, kad kažkas panašaus bus ir pas mus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Voo @ 2014 12 13, 23:21)
Heh, aš kai sakiau, kad nėra man įkvėpimo, tai tą ir turėjau galvoje, tikrai labai panašiai jaučiuosi  unsure.gif


QUOTE(Grafee` @ 2014 12 13, 23:31)
Matyt, visos nuotakos prieiną tokį tarpsnį.. kai jau susiderinom visus didžiausius vestuvių reikalus, tai atsipučiau ir kokią savaitę buvo tokia savijauta - tarp žemės ir dangaus biggrin.gif



QUOTE(rootha @ 2014 12 14, 11:30)
turbut kiekvienai buvo, bus arba yra tokios mintys...


Na ir šauniai jūs paguodėt mane biggrin.gif Pasiskaičiau jūsų komentarus, atsidusau, pakalbėjau su MB ir vėl kibom į darbus biggrin.gif susirašiau jau su vizažiste ir šukuosenų meistre, dar susitariau po naujųjų susitikti su dekoratore. Ji jau mūsų šventės vietą yra keletą kartų puošusi, tai turėtų žinoti ir numanyti, kokie sprendimai tinkami... Tikiuosi, galutinė kaina tiks (((: vienu žodžiu, įkvėpimas pagavo ir vėl kažką po truputį krutinti, po naujųjų jau kai bažnyčios laiką žinosim, išvis turbūt tik pliusukus dėliot pradėsim ir tiek (((8
Atsakyti
QUOTE(lahti @ 2014 12 15, 21:19)
Na ir šauniai jūs paguodėt mane biggrin.gif Pasiskaičiau jūsų komentarus, atsidusau, pakalbėjau su MB ir vėl kibom į darbus biggrin.gif susirašiau jau su vizažiste ir šukuosenų meistre, dar susitariau po naujųjų susitikti su dekoratore. Ji jau mūsų šventės vietą yra keletą kartų puošusi, tai turėtų žinoti ir numanyti, kokie sprendimai tinkami... Tikiuosi, galutinė kaina tiks (((: vienu žodžiu, įkvėpimas pagavo ir vėl kažką po truputį krutinti, po naujųjų jau kai bažnyčios laiką žinosim, išvis turbūt tik pliusukus dėliot pradėsim ir tiek (((8


svarbiausia, kad vėl suradot įkvėpimą mirksiukas.gif
man būna dienų, kuomet aš nieko nenoriu galvot net apie vestuves, visiškai.. bet tada atsikvėpiu, pailsiu, apima įkvėpimas ir atrodo, kad kalnus galiu nuverst. kelias dienas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 12 15, 23:11)
labai noriu greičiau pačios dienos, pasiimt žiedus ir sulaukus vakaro lėkt šokt ir judint klubų

o šakočius dėsit, nes juos mėgstat patys ar tiesiog šiaip?

drinks_cheers.gif aš ir laukiu to momento vakare, kai po mūsų šokio "atidarysim" saldų stalą.. ir tada bus jau "raslabūcha" biggrin.gif šokiai pokiai estrada laisvai biggrin.gif

aga, čia aš labiau juos mėgstu nei MB biggrin.gif aš šiaip esu didelė smaližė.. tortai, šakočiai, pyragaičiai eina į trasą pas mane ax.gif cool.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lahti @ 2014 12 15, 23:19)
Na ir šauniai jūs paguodėt mane biggrin.gif Pasiskaičiau jūsų komentarus, atsidusau, pakalbėjau su MB ir vėl kibom į darbus biggrin.gif

Na, jei būtų mano valia, tai aš viską pradėčiau planuot tik likus porai mėn. iki vestuvių cool.gif o dabar kai viskas taip užimta ir esi tiesiog priverstas žmogau viską planuot mažiausiai prieš metus lotuliukas.gif tai va, ir užpuola visokios tokios nuotaikos "noriu to ir ano.. oi nebenoriu nieko" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 12 15, 23:31)
svarbiausia, kad vėl suradot įkvėpimą  mirksiukas.gif
man būna dienų, kuomet aš nieko nenoriu galvot net apie vestuves, visiškai.. bet tada atsikvėpiu, pailsiu, apima įkvėpimas ir atrodo, kad kalnus galiu nuverst. kelias dienas  lotuliukas.gif


Vava, tikiuosi, man bent kurį laiką šita energijos bomba išsilaikys ;D o po to vėl reikės kurį laiką truputį galvą pravėdint.. nes kai vis žiūri, žiūri, žiūri ir žiūri tas nuotraukas, na, tai viskas tiesiog gražu, bet kažkaip imi nebesuprasti, kaip išlaikyti tą skoningumo ribą.

QUOTE(Grafee` @ 2014 12 15, 23:40)
Na, jei būtų mano valia, tai aš viską pradėčiau planuot tik likus porai mėn. iki vestuvių  cool.gif  o dabar kai viskas taip užimta ir esi tiesiog priverstas žmogau viską planuot mažiausiai prieš metus  lotuliukas.gif  tai va, ir užpuola visokios tokios nuotaikos "noriu to ir ano.. oi nebenoriu nieko"  rolleyes.gif


Būtent! Čia ta vestuvių karštinė vis didėja ir didėja, žiūrėk, vėliau jau ir poros metų prireiks, kad norimą vietą gautum ar fotografą... O jei porą mėnesių planuotum, tai rimtai nebūtų to laik svarstymams nuolatiniams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lahti: 15 gruodžio 2014 - 23:50
QUOTE(lahti @ 2014 12 15, 23:49)
Būtent! Čia ta vestuvių karštinė vis didėja ir didėja, žiūrėk, vėliau jau ir poros metų prireiks, kad norimą vietą gautum ar fotografą... O jei porą mėnesių planuotum, tai rimtai nebūtų to laik svarstymams nuolatiniams biggrin.gif

Uhum.. biggrin.gif žiekit, jau gal reik pradėt planuot ir rezervuot vaikams ir anūkams viską vestuvėms?? lotuliukas.gif šiais laikais gaunasi kažkokia paranoja su tais rezervavimais prieš tiek laiko doh.gif panašiai, kaip kad vaikas dar negimęs, o jau turi užrašyt į daželį, jei nori pakliūt laiku biggrin.gif doh.gif
Atsakyti